برایان هوک: پایان یافتن تحریم تسلیحاتی ایران خشونت منطقه‌ای را «تشدید» خواهد کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

فرستاده ویژه وزارت امور خارجه آمریکا در امور ایران روز یکشنبه ۵ مرداد

به گزارش خبرگزاری فرانسه، برایان هوک در زمان دیدار خود از قطر در یک جلسه مطبوعاتی اینترنتی با روزنامه‌نگاران گفت: «من این‌جا در منطقه خلیج [فارس] و در سراسر جهان با رهبران [کشورها] صحبت کرده‌ام. هیچ‌کس بر این باور نیست که ایران باید قادر به خرید و فروش آزادانه جنگ‌افزارهایی مانند جت‌های جنگنده … و انواع موشک باشد.»

برایان هوک همچنین با اشاره به این که اختلاف میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس با قطر بیش از حد به طول انجامیده است، از آنها خواست که روابط خود را دوباره، بر پایه وحدت و اعتماد، برقرار کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برایان هوک: مردم ایران می‌دانند که پرزیدنت ترامپ در کنار آنها ایستاده است🔺برایان هوک: مردم ایران می‌دانند که پرزیدنت ترامپ در کنار آنها ایستاده است ⚡️نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با اعتراض به صدور احکام اعدام برای معترضان ایرانی گفت که پرزیدنت ترامپ در کنار مردم_ایران ایستاده و از مبارزه آنها برای عدالت حمایت می‌کند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برایان هوک: اختلاف کشورهای حاشیه خلیج فارس زیادی عمیق و طولانی شده استبرایان هوک، فرستاده ویژه ایالات متحده به خاورمیانه روز یکشنبه گفت که اختلاف‌های عمیق میان کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس بسیار طولانی شده و از آنها خواست تا با اعتماد دوباره به یکدیگر، وحدت پیشین خود را احیا کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برایان هوک: اختلافات میان کشورهای عربی خلیج فارس با قطر بیش از حد طولانی شده است🔺برایان هوک: اختلافات میان کشورهای عربی خلیج_فارس با قطر بیش از حد طولانی شده است ⚡️نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با اشاره به اختلاف میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس با قطر از آنها خواست که روابط خود را دوباره، بر پایه وحدت و اعتماد، برقرار کنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هوک: عدم تمدید تسلیحاتی ایران نزاع در سوریه را تشدید می‌کند | DW | 26.07.2020برایان هوک برای جلب حمایت بین‌المللی از تمدید تحریم تسلیحاتی ایران سفر دوره‌ای خود به منطقه را آغاز کرد. او در تونس گفت که اگر تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران تمدید نشود درگیری‌ها در سوریه و نقاط دیگر تشدید خواهد شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گروه بین المللی، تجزیه و تحلیل جعبه سیاه هواپیمای ساقط شده اوکراینی را تکمیل کرده است🔺گروه بین المللی، تجزیه و تحلیل جعبه_سیاه هواپیمای ساقط شده اوکراینی را تکمیل کرده است ⚡️ اداره ایمنی حمل و نقل کانادا می گوید گروه بین المللی تجزیه و تحلیل مقدماتی جعبه سیاه هواپیمای_اوکراینی را که ایران مدعی است تصادفی سرنگون کرده تکمیل کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

همه‌گیری کرونا حس ناامیدی عمیق جوانان عرب در مناطق جنگ‌زده را افزایش داده است🔺همه‌گیری کرونا حس ناامیدی عمیق جوانان عرب در مناطق جنگ‌زده را افزایش داده است ⚡️سماء الدیوانی ۲۴ ساله و اثیر عاصم ۲۶ ساله عاشق و معشوق دوران دانشگاه، آرزوهای بزرگی در سر داشتند. سماء قرار بود برای ادامه تحصیل در رشته داروسازی به بریتانیا برود
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »