برایان هوک: پایان یافتن تحریم تسلیحاتی ایران خشونت منطقه‌ای را «تشدید» خواهد کرد

27/07/2020 03:06:00 ب.ظ

برایان #هوک: پایان یافتن #تحریم تسلیحاتی #ایران خشونت منطقه‌ای را «تشدید» خواهد کرد

هوک, تحریم

برایان هوک : پایان یافتن تحریم تسلیحاتی ایران خشونت منطقه‌ای را «تشدید» خواهد کرد

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

فرستاده ویژه وزارت امور خارجه آمریکا در امور ایران روز یکشنبه ۵ مردادخواستار حمایت هم‌پیمانان آمریکا در خلیج فارس برای تمدید تحریم تسلیحاتی علیه رژیم تهران شد و تاکید کرد که ناکامی در به انجام رساندن این مهم درگیری‌های منطقه‌ای را «تشدید» خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، برایان هوک در زمان دیدار خود از قطر در یک جلسه مطبوعاتی اینترنتی با روزنامه‌نگاران گفت: «من این‌جا در منطقه خلیج [فارس] و در سراسر جهان با رهبران [کشورها] صحبت کرده‌ام. هیچ‌کس بر این باور نیست که ایران باید قادر به خرید و فروش آزادانه جنگ‌افزارهایی مانند جت‌های جنگنده … و انواع موشک باشد.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

برایان هوک: مردم ایران می‌دانند که پرزیدنت ترامپ در کنار آنها ایستاده است🔺برایان هوک : مردم ایران می‌دانند که پرزیدنت ترامپ در کنار آنها ایستاده است ⚡️نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با اعتراض به صدور احکام اعدام برای معترضان ایران ی گفت که پرزیدنت ترامپ در کنار مردم_ ایران ایستاده و از مبارزه آنها برای عدالت حمایت می‌کند

برایان هوک: اختلاف کشورهای حاشیه خلیج فارس زیادی عمیق و طولانی شده استبرایان هوک ، فرستاده ویژه ایالات متحده به خاورمیانه روز یکشنبه گفت که اختلاف‌های عمیق میان کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس بسیار طولانی شده و از آنها خواست تا با اعتماد دوباره به یکدیگر، وحدت پیشین خود را احیا کنند.

برایان هوک: اختلافات میان کشورهای عربی خلیج فارس با قطر بیش از حد طولانی شده است🔺برایان هوک : اختلافات میان کشورهای عربی خلیج_فارس با قطر بیش از حد طولانی شده است ⚡️نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با اشاره به اختلاف میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس با قطر از آنها خواست که روابط خود را دوباره، بر پایه وحدت و اعتماد، برقرار کنند.

هوک: عدم تمدید تسلیحاتی ایران نزاع در سوریه را تشدید می‌کند | DW | 26.07.2020برایان هوک برای جلب حمایت بین‌المللی از تمدید تحریم تسلیحاتی ایران سفر دوره‌ای خود به منطقه را آغاز کرد. او در تونس گفت که اگر تحریم ‌های تسلیحاتی علیه ایران تمدید نشود درگیری‌ها در سوریه و نقاط دیگر تشدید خواهد شد.

گروه بین المللی، تجزیه و تحلیل جعبه سیاه هواپیمای ساقط شده اوکراینی را تکمیل کرده است🔺گروه بین المللی، تجزیه و تحلیل جعبه_سیاه هواپیمای ساقط شده اوکراینی را تکمیل کرده است ⚡️ اداره ایمنی حمل و نقل کانادا می گوید گروه بین المللی تجزیه و تحلیل مقدماتی جعبه سیاه هواپیمای_اوکراینی را که ایران مدعی است تصادفی سرنگون کرده تکمیل کرده است.

همه‌گیری کرونا حس ناامیدی عمیق جوانان عرب در مناطق جنگ‌زده را افزایش داده است🔺همه‌گیری کرونا حس ناامیدی عمیق جوانان عرب در مناطق جنگ‌زده را افزایش داده است ⚡️سماء الدیوانی ۲۴ ساله و اثیر عاصم ۲۶ ساله عاشق و معشوق دوران دانشگاه، آرزوهای بزرگی در سر داشتند. سماء قرار بود برای ادامه تحصیل در رشته داروسازی به بریتانیا برود

برایان هوک، فرستاده ویژه وزارت امور خارجه آمریکا در امور ایران فرستاده ویژه وزارت امور خارجه آمریکا در امور ایران روز یکشنبه ۵ مرداد خواستار حمایت هم‌پیمانان آمریکا در خلیج فارس برای تمدید تحریم تسلیحاتی علیه رژیم تهران شد و تاکید کرد که ناکامی در به انجام رساندن این مهم درگیری‌های منطقه‌ای را «تشدید» خواهد کرد.Share via Email Print this page نماینده ویژه ایالات متحده در امور ایران با اعتراض به صدور احکام اعدام برای معترضان ایرانی گفت که پرزیدنت ترامپ در کنار مردم ایران ایستاده و از مبارزه آنها برای عدالت حمایت می‌کند.آقای هوک که در دوحه به سر می‌برد پس از دیدار با وزیر امور خارجه قطر به خبرنگاران گفت:«این اختلاف طولانی به منافع مشترک منطقه‌ای آمریکا و کشورهای عربی در برقراری ثبات، رونق اقتصادی و امنیت آسیب می‌زند.برایان هوک (عکس آرشیوی است) برایان هوک، نماینده ویژه ایالات متحده آمریکا در امور ایران، روز یکشنبه ۵ مرداد با اشاره به این که اختلاف میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس با قطر بیش از حد به طول انجامیده است، از آنها خواست که روابط خود را دوباره، بر پایه وحدت و اعتماد، برقرار کنند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، برایان هوک در زمان دیدار خود از قطر در یک جلسه مطبوعاتی اینترنتی با روزنامه‌نگاران گفت: «من این‌جا در منطقه خلیج [فارس] و در سراسر جهان با رهبران [کشورها] صحبت کرده‌ام. هیچ‌کس بر این باور نیست که ایران باید قادر به خرید و فروش آزادانه جنگ‌افزارهایی مانند جت‌های جنگنده … و انواع موشک باشد. آقای هوک با اشاره به توییت فارسی پرزیدنت ترامپ در همراهی با کارزار اعتراضی مردم ایران علیه اعدام تاکید کرد: مردم ایران می‌دانند که پرزیدنت ترامپ در کنار آنها ایستاده است.» آقای هوک گفت: «اگر شورای امنیت نتواند تا قبل از ۱۸ اکتبر تحریم تسلیحاتی را تمدید کند،‌ایران قادر خواهد بود آزادانه به خرید و فروش این جنگ‌افزارها بپردازد. این در حالی است که دولت قطر همواره این اتهامات را رد کرده و اقدام هم‌پیمانان سابق خود را نقض صریح حاکمیت ملی خود می‌داند.» وی افزود که در آن صورت «درگیری‌ها در مکان‌هایی مانند سوریه و یمن قطعا تشدید خواهد شد. برایان هوک از منوچهر بختیاری ، پدر پویا بختیاری که در اعتراضات آبان ۹۸ کشته شد نام برد و با اشاره به زندانی شدن او تنها به دلیل اعتراض به قتل پسرش گفت: «تا زمانی که صدای او خاموش بماند، ایالات متحده از جانب او صحبت خواهد کرد.» برایان هوک همچنین با اشاره به این که اختلاف میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس با قطر بیش از حد به طول انجامیده است، از آنها خواست که روابط خود را دوباره، بر پایه وحدت و اعتماد، برقرار کنند.» خبرهای دیگر .

فرستاده ویژه وزارت امور خارجه آمریکا در امور ایران که برای تاکید بر اهمیت تمدید تحریم تسلیحاتی ایران و تشویق کشورهای منطقه به حمایت از این تمدید در خاورمیانه به سرمی برد، گفت: «پایان دادن به این اختلاف، منافع مشترک همه طرف‌های این اختلاف را بهبود می‌بخشد. ما خواستار آزادی فوری علیرضا نیز هستیم.» آقای هوک پس از دیدار با وزیر امور خارجه قطر در دوحه به خبرنگاران گفت: «این اختلافات برای مدتی طولانی ادامه داشته است و نهایتاً به منافع مشترک منطقه‌ای ما از نظر ثبات، رفاه، و امنیت آسیب می‌زند.» خبرهای بیشتر برایان هوک: اختلافات میان کشورهای عربی خلیج فارس با قطر بیش از حد طولانی شده است برایان هوک، نماینده ویژه ایالات متحده آمریکا در امور ایران، روز یکشنبه ۵ مرداد با اشاره به این که اختلاف میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس با قطر بیش از حد به طول انجامیده است، از آنها خواست که روابط خود را دوباره، بر پایه وحدت و اعتماد، برقرار کنند.» برایان هوک تاکید کرد که «این رژیم مشروعیت خود را کاملا از دست داده» و افزود: ما مشتاقانه در انتظار روزی هستیم که همه ایرانیان بتوانند در سرزمین اجدادی خود آزادانه زندگی کنند و سازنده باشند. 00:03:05 .