با نصب سامانه هوشمند دیگر تماشاگر پشت در نمی‌ماند/ طبقه دوم ورزشگاه آزادی هنوز آماده نیست

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیر سامانه هوشمند ورودی ورزشگاه‌ها: با نصب سامانه هوشمند دیگر تماشاگر پشت در نمی‌ماند و بازار سیاه بلیت فروشی نخواهیم داشت درباره حضور زنان در ورزشگاه آزادی صحبت‌هایی شده و حتی ورودی مجزا هم طراحی شده، اما تصمیم گیری در مورد حضور آنها به عهده ما نیست

به گزارش ایسنا، علی اصغر انتظار خیر مدیر سامانه هوشمند گیت های ورزشگاه های کشور در جمع خبرنگاران گفت: همان طور که همه می دانید سامانه گیت های ورزشگاه آزادی چند سالی است که مجموعه های مدیریتی را درگیر کرده بود و این ایده تبدیل به عمل شد. نزدیک به ۲ سال پیش این پروژه آغاز به کار کرد و ساماندهی فوتبال از نظر بلیت فروشی در شورای تامین مطرح شد. مکمل این موضوع فیفا و AFC بودند که بلیت الکترونیکی، شماره گذاری صندلی ها و بلیت فروشی از مهمترین موضوعات بود.

مدیر سامانه هوشمند گیت های ورزشگاه های کشور با اشاره به اینکه معضلات مدیریتی با طراحی سامانه برطرف شده است، یادآور شد: یک ساعت مانده به بازی مثلا می دانیم برای بازی استقلال و سپاهان چه تعداد بلیت فروخته شده و معضلات پشت در ماندن را نخواهیم داشت به همین دلیل می توانیم برنامه ریزی خوبی داشته باشیم. به یکسری نیروها نیز آموزش داده شده تا بتوانند در روز بازی برای زون هایی که تعریف شده تماشاگران را به جایگاه‌های خود هدایت کنند تا صندلی خود را پیدا کنند.

مدیر سامانه هوشمند گیت های ورزشگاه های کشور درباره هواداران گفت: باشگاه ها بحث هواداری را پیگیر هستند و هویت هواداری از طریق سامانه مشخص است. وی درباره اینکه طبقه دوم ورزشگاه آزادی هنوز آماده نیست، گفت: این موضوع جزو اولویت های دوم است. احراز هویت انجام می شود اما شاید برای ۲ هفته دیگر آماده بهره برداری خواهد شد. همچنین ۵۰ دوربین برای فصل جدید رقابتهای لیگ برتر فوتبال در داخل ورزشگاه نصب شده است. دوربین ها فقط برای تشخیص چهره نیستند و تنها یک دوربین برای تشخیص چهره نصب شده است. هم چنین برای بانوان با استفاده از شماره گذاری صندلی ها امکان فروش بلیت در آینده وجود دارد و این مساله در بلیت فروشی الکترونیکی لحاظ شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تیم والیبال جوانان ایران در صدر جدول رده‌بندی جهانی جای گرفتتیم ملی ایران با کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان ۲۰۱۹ در بحرین ۱۰۰ امتیاز دیگر در این رده‌بندی به دست آورده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادعای ترامپ: ایران و چین می‌خواهند با ما توافق کنند- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimادعای ترامپ: ایران و چین می‌خواهند با ما توافق کنند همان‌طور که دیدید ما به فاجعه ایران خاتمه دادیم. به آنها 150 میلیارد دلار پول و 1.8 میلیارد دلار پول نقد دادیم.پول نقد، نقد، نقد!چیزی به دست نیاوردیم. آنها هم می‌خواهند توافق کنند. چین می‌خواهد توافق کند و این را به شما بگویم: آنها هم می‌خواهند توافق کنند چون تحریم‌های برایشان خوب نیست. آنها خوشحال نیستند. باید ببینیم اوضاع چطور پیش می‌رود، ولی کار دست کاردان است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

YouTube
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دادگاهی در آمریکا برای گریس ۱ حکم توقیف صادر کرددادگاهی در آمریکا برای گریس ۱ حکم توقیف صادر کرد دادگاهی در آمریکا با طرح ادعاهایی درباره فعالیت کشتی گریس ۱ (آدریان دریا)، پس از آزادی این کشتی از سوی دولت جبل‌الطارق حکم توقیف آن را صادر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: تحریم‌های آمریکا تاثیر مستقیمی بر تولیدات دارو دارندظریف: تحریم‌های آمریکا تاثیر مستقیمی بر تولیدات دارو دارند فارین پالیسی در گزارشی به تاثیرات تروریسم اقتصادی دولت ترامپ بر روی ایرانیان پرداخته و شرح داده که این تحریم‌ها بر افرادی که به تولید دارو برای بیماران سرطانی مشغول هستند، تاثیر مستقیم گذاشته‌اند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گریس-۱؛ مقامات جبل‌الطارق می‌گویند ایران تعهد داد، ایران می‌گوید تعهد ندادنفتکش ایرانی با گذشت یک روز از حکم آزادی‌اش هنوز از آبهای جبل الطارق خارج نشده‌است
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »