ظریف: تحریم‌های آمریکا تاثیر مستقیمی بر تولیدات دارو دارند

وزیر امور خارجه کشورمان در توییتی با اشاره به مقاله فارین پالیسی بار دیگر تاکید کرد که تروریسم اقتصادی آمریکا، مستقیما تولیدکنندگان دارو برای بیماران سرطانی را هدف قرار می‌دهد.

16/08/2019 10:56:00 ق.ظ

ظریف: تحریم‌های آمریکا تاثیر مستقیمی بر تولیدات دارو دارند فارین پالیسی در گزارشی به تاثیرات تروریسم اقتصادی دولت ترامپ بر روی ایرانیان پرداخته و شرح داده که این تحریم‌ها بر افرادی که به تولید دارو برای بیماران سرطانی مشغول هستند، تاثیر مستقیم گذاشته‌اند

وزیر امور خارجه کشورمان در توییتی با اشاره به مقاله فارین پالیسی بار دیگر تاکید کرد که تروریسم اقتصادی آمریکا، مستقیما تولیدکنندگان دارو برای بیماران سرطانی را هدف قرار می‌دهد.

ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

چندین شرکت و نهاد خارجی به اتهام ارتباط با ایران در لیست تحریم‌های آمریکا قرار گرفتندچندین شرکت و نهاد خارجی به اتهام ارتباط با ایران در لیست تحریم‌های آمریکا قرار گرفتند چندین شرکت تجاری و نهاد اماراتی، مالزیایی، ارمنستانی، بلژیکی، گرجستانی و هنگ کنگی به اتهام ارتباط با ایران در لیست تحریم‌های جدید آمریکا قرار گرفته‌اند.

رمزگشایی از علت ترس آمریکا بابت پایان تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی/ موشک‌ها و پهپادهای ایرانی…با ورود گسترده محصولات صنایع دفاعی ایران به بازارهای منطقه و جهان، جبهه جدیدی برای ارتقاء قدرت نرم و جایگاه علمی کشور باز می‌شود که قطعا برای آمریکا و برخی کشورهای غربی یک کابوس بزرگ خواهد بود.

ظریف: آمریکا سعی داشت از طریق تروریسم اقتصادی، به اموال ما دستبرد بزندواکنش ظریف به تلاش آمریکا برای ممانعت از آزادی گریس ۱: این تلاش برای دزدی دریایی، نشانگر بی‌اعتنایی دولت ترامپ به قوانین است

انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا کماکان در برابر رخنه‌های سایبری آسیب‌پذیر استانتخابات ۲۰۲۰ آمریکا کماکان در برابر رخنه‌های سایبری آسیب‌پذیر است یک بررسی تازه نشان می دهد که بیش از ده درصد رای‌دهندگان شرکت‌کننده در انتخابات سراسری ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ ایالات متحده، رای خود را با دستگاه هایی ثبت می کنند که رسید کاغذی نمی دهد.

عملیات مشترک ترکیه و آمریکا در شمال سوریه

پاسخ زنگنه به ادعای ترامپ درباره نیاز آمریکا به نفت خاورمیانهوزیر نفت با کنایه‌ای در پاسخ به ادعای ترامپ گفت: برخی کشورهای نفتی خاورمیانه بیش از آنچه که آمریکا به خاورمیانه نیاز داشته باشد به آمریکا نیاز دارند.