ظریف: تحریم‌های آمریکا تاثیر مستقیمی بر تولیدات دارو دارند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ظریف: تحریم‌های آمریکا تاثیر مستقیمی بر تولیدات دارو دارند فارین پالیسی در گزارشی به تاثیرات تروریسم اقتصادی دولت ترامپ بر روی ایرانیان پرداخته و شرح داده که این تحریم‌ها بر افرادی که به تولید دارو برای بیماران سرطانی مشغول هستند، تاثیر مستقیم گذاشته‌اند

به گزارش ایسنا، محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در توییتی نوشت: لازم نیست تنها از من بشنوید.

فارین پالیسی در گزارشی به تاثیرات تروریسم اقتصادی دولت دونالد ترامپ بر روی ایرانیان پرداخته و شرح داده که این تحریم‌ها بر افرادی که به تولید دارو برای بیماران سرطانی مشغول هستند، تاثیر مستقیم گذاشته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چندین شرکت و نهاد خارجی به اتهام ارتباط با ایران در لیست تحریم‌های آمریکا قرار گرفتندچندین شرکت و نهاد خارجی به اتهام ارتباط با ایران در لیست تحریم‌های آمریکا قرار گرفتند چندین شرکت تجاری و نهاد اماراتی، مالزیایی، ارمنستانی، بلژیکی، گرجستانی و هنگ کنگی به اتهام ارتباط با ایران در لیست تحریم‌های جدید آمریکا قرار گرفته‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رمزگشایی از علت ترس آمریکا بابت پایان تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی/ موشک‌ها و پهپادهای ایرانی…با ورود گسترده محصولات صنایع دفاعی ایران به بازارهای منطقه و جهان، جبهه جدیدی برای ارتقاء قدرت نرم و جایگاه علمی کشور باز می‌شود که قطعا برای آمریکا و برخی کشورهای غربی یک کابوس بزرگ خواهد بود.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: آمریکا سعی داشت از طریق تروریسم اقتصادی، به اموال ما دستبرد بزندواکنش ظریف به تلاش آمریکا برای ممانعت از آزادی گریس ۱: این تلاش برای دزدی دریایی، نشانگر بی‌اعتنایی دولت ترامپ به قوانین است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا کماکان در برابر رخنه‌های سایبری آسیب‌پذیر استانتخابات ۲۰۲۰ آمریکا کماکان در برابر رخنه‌های سایبری آسیب‌پذیر است یک بررسی تازه نشان می دهد که بیش از ده درصد رای‌دهندگان شرکت‌کننده در انتخابات سراسری ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ ایالات متحده، رای خود را با دستگاه هایی ثبت می کنند که رسید کاغذی نمی دهد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

عملیات مشترک ترکیه و آمریکا در شمال سوریه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پاسخ زنگنه به ادعای ترامپ درباره نیاز آمریکا به نفت خاورمیانهوزیر نفت با کنایه‌ای در پاسخ به ادعای ترامپ گفت: برخی کشورهای نفتی خاورمیانه بیش از آنچه که آمریکا به خاورمیانه نیاز داشته باشد به آمریکا نیاز دارند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »