بایدن: انتخابات آزاد و عادلانه شیلی نمونه‌ قدرتمندی برای منطقه و جهان است

10/10/1400 05:51:00 ق.ظ

جو بایدن در تماس تلفنی با گابریل بوریچ٬ پیروزی او را در انتخابات ریاست جمهوری شیلی تبریک گفت. جو بایدن گفته است، انتخابات آزاد و عادلانه شیلی نمونه‌ قدرتمندی برای منطقه و جهان است.

جو بایدن در تماس تلفنی با گابریل بوریچ٬ پیروزی او را در انتخابات ریاست جمهوری شیلی تبریک گفت. جو بایدن گفته است، انتخابات آزاد و عادلانه شیلی نمونه‌ قدرتمندی برای منطقه و جهان است. شرط واگذاری واحدهای «نهضت ملی مسکن» به مجردها، «متأهل بودن در زمان تحویل» اعلام شد وزارت راه و شهرسازی از واگذاری واحدهای مسکونی طرح «نهضت ملی مسکن» به افراد مجرد در صورت ارائه «عقدنامه در زمان تحویل واحد» خبر داده است.

محمود محمود‌زاده، معاون وزارت راه ، گفت که «بر اساس مصوبه شورای عالی مسکن همه آقایان مجرد که ۲۵ سال را تمام کرده‌اند می‌توانند برای خانه‌دار شدن در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کنند، اما در زمان تحویل واحد مسکونی خود باید متاهل باشند.»

به گفته او، قرارداد افراد مجرد در صورت عدم ارائه عقدنامه در هنگام تحویل واحد «فسخ» خواهد شد و این افراد در زمان ثبت نام در طرح ملی مسکن باید «تعهدنامه محضری» برای ارائه عقدنامه در زمان واگذاری واحد ارائه دهند. headtopics.com

این در حالی است که معاون وزیر راه و شهرسازی، پیشتر گفته بود اگر مجردها تا زمان تحویل واحد ازدواج نکنند، بر اساس قیمت روز مابه‌التفاوت را پرداخت خواهند کرد و واحدها را تحویل می‌گیرند. آقای محمودزاده درباره تغییرات جدید در واگذاری واحد به افراد مجرد در طرح ملی مسکن گفته است که این طرح با هدف «ازدواج مجردها» و «حل مشکل پیری جمعیت» مطرح شده است.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

«توافق هسته‌ای ایران» از محورهای گفت‌وگوی روز پنجشنبه بایدن و پوتینجو بایدن روز پنجشنبه با ولادیمیر پوتین گفت‌وگو خواهد کرد. یک مقام آمریکایی‌هم گفته است، احتمالا مذاکرات احیای توافق برجام از محورهای این گفت‌وگو خواهد بود. احیای توافق سرنگونی اسرائیل 😝 بایدن حالش چطوره، پوشکش رو عوض کرده 🤣🤣🤣🤣 ادم باید خیلی کوسکش واحمق واسکل باشه که فکر کنه ملاهای کوسکش مسلمون کثافت نوکر امریکل نیستید ریــــــــــــــــــــــــــدم تو اسلام خونخوار کثافت متعفنتون ملت اسکل گه غیرت غیرتتو از کونت ایتخراج کن ملای کوسکشو بیرون کن تابهکی یوق کوسککشی بر گردن ذاشتن؟؟؟؟؟

گفت و گوی احتمالی پوتین و بایدن درباره ایران همزمان با مذاکرات وینگفت‌و‌گوی احتمالی پوتین و بایدن درباره ایران همزمان با مذاکرات وین یک مقام آمریکایی اعلام کرد که رئیس جمهور آمریکا احتمالا در گفت‌وگوی تلفنی قریب‌الوقوعش با رئیس جمهور روسیه درباره ایران نیز با او صحبت خواهد کرد. دارن سر منافعشون چونه میزنن، ما هم که در کل تاریخ معاصر ایران بازیچه و مستعمره، الان بیشتر!

پیام تبریک سال نو پوتین به بایدن در آستانه تماس تلفنی | DW | 30.12.2021ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در آستانه گفت‌وگوی تلفنی با جو بایدن همتای آمریکایی خود سال نو میلادی را به او تبریک گفت. محورهای گفت‌و‌گوی سران آمریکا و روسیه بحران اوکراین و نیز مذاکرات احیای برجام در وین است.

بایدن و پوتین برای دومین‌بار در یک ماه گذشته گفت‌وگو کردندجو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، روز پنجشنبه ۹ دی ماه با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، نزدیک به یک ساعت گفت‌وگو کردند.

پرزیدنت بایدن در تماس با پوتین خواستار کاهش تنش بین روسیه و اوکراین شدمتولد تهران در مهرماه ۱۳۵۱، پس از هشت سال تدریس زبان انگلیسی در کانون زبان ایران؛ از سال ۱۳۷۷ خبرنگار ایرنا شد.\r\n از سال ۱۳۸۲ خبرنگار خبرگزاری فرانسه در تهران بود. ماموریت خبری فرانس پرس فرصت سفر به عراق، عربستان سعودی، لبنان، استانبول، مسکو و آلماتی را برای او فراهم کرد. بایدن چندین بار مجبور شد میکروفون خودش رو میوت ( mute) کنه در حین تماس تا آبرو ریزی نشود... رئیس‌جمهور پنپرس پوش 🤣🤣🤣🤣 هنوز نشان میده دنیا خط کشی شده است و دو قطب شرق و غرب زنده اند. ج. اسلامی هم باید به دامن مادرش برگردد از آتش روس ها آبی گرم نمیشود گوزو

آیا دولت جدید چپ‌گرای شیلی راه را برای نفوذ رژیم ایران باز می‌کند؟امانوئل اتولنگی، پژوهشگر ارشد «بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها»، در مقاله‌ای برای «جروزالم پست» نوشته است که نفوذ فرهنگی رژیم ایران در شیلی رو به افزایش است، و به گفته این پژوهشگر ، «مرکز فرهنگی» ایران در سانتیاگو پایتخت شیلی را یک روحانی عضو حزب‌الله لبنان، که نیروی نیابتی رژیم ایران است، اداره می‌کند. این فرد روابط خانوادگی و اقتصادی قوی با این سازمان تروریستی دارد، و در شیلی برای حزب‌الله کمک مالی جمع و نیرو استخدام می‌کند. علاوه بر این، شبکه‌های مالی غیرقانونی حزب‌الله لبنان نیز در شیلی فعال هستند، و به عملیات پولشویی و قاچاق مواد_مخدر می‌پردازند. با وجودی که روابط این افراد با رژیم_ایران کاملا مستند است، دولت شیلی تا به امروز از «تروریستی» خواندن حزب‌الله خودداری کرده است. آره داداش تازه داریم میریم برزیل و کشورای دیگه آمریکای جنوبی آمریکا بای بای لازمم باشه از اونجا آمریکا رو با موشک میزنیم