بازی‌های المپیک توکیو/ دختر قایقران ایران به یک چهارم نهایی رفت

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اولین نماینده ایران در المپیک به یک‌چهارم نهایی رفت نازنین ملایی ملی‌پوش قایقرانی ایران و نخستین نماینده کشورمان در بازی‌های المپیک توکیو، در مرحله گروهی رویینگ یک‌نفره سوم شد و به یک‌چهارم نهایی راه یافت

به گزارش ایسنا، نازنین ملایی به عنوان اولین نماینده ایران در بازی‌های المپیک توکیو به رقابت پرداخت. ملایی در مرحله گروهی رویینگ یک نفره زنان پارو زد و در گروه خود سوم شد.

ملایی با پنج پاروزن دیگر از کشورهای بلاروس، آمریکا، پاراگوئه، سودان و نیجریه رقابت داشت که در پایان زمان ۷ دقیقه و ۵۹ ثانیه را ثبت کرد و در رده سوم قرار گرفت.مرحله یک چهارم نهایی رویینگ یک نفره زنان، دوشنبه ۴ مرداد برگزار می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اولین داور زن ایران در المپیک به توکیو رسیداولین داور زن ایران در المپیک به توکیو رسید سیمین رضایی که به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ دعوت شده است، به توکیو رسید قطعی_برق No2IslamicRepublic of mullahs اعتصابات_سراسری انقذو_العراق_من_خامئني دست آورد آخوندى: زندان اعدام گرانی آقازادگی اختلاس دروغ خرافات مذهب جهل حماقت ظلم تبعيض فقر غارت وچپاول رياكاري بيماري تروریزم به هم انداختن و تفرقه انداختن بين ايرانيان و غارت و وعده وعيد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لهستان به اشتباه شش شناگر اضافی به المپیک توکیو فرستاد - BBC News فارسیلهستان که به اشتباه تعداد زیادی شناگر برای مسابقات المپیک توکیو فرستاده بود، مجبور به بازگرداندن شش شناگر شده است.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

داستان ایران در المپیک؛ از شازده فریدون تا مصائب همیشگی زنان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کاروان ورزشی ایران در مراسم‌ رژه افتتاحیه المپیک‌ توکیو ۲۴ نفره شدکاروان ورزشی ایران در مراسم‌ رژه افتتاحیه المپیک‌ توکیو ۲۴ نفره شد کاروان ورزشی ایران در مراسم‌ رژه افتتاحیه المپیک‌ توکیو، به دلیل طولانی بودن فرایند برگزاری مراسم، ۲۴ نفره شد ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

المپیک تابستانی ۲۰۳۲ به بریزبن 'بی‌رقیب' رسید | DW | 21.07.2021یازده سال پیش از بازی‌های المپیک ۲۰۳۲، کمیته بین‌المللی المپیک تکلیف میزبان را روشن کرد. همانطور که انتظار می رفت، میزبانی به بریزبن استرالیا رسید. این سومین بار است که بازی‌های تابستانی در استرالیا برگزار می‌شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کارگردان مراسم افتتاحیه المپیک ژاپن به دلیل «تمسخر هولوکاست» برکنار شدبرگزارکنندکان مراسم المپیک توکیو در فاصله یک روز مانده به آغاز برگزاری این رقابت‌ها، کارگردان مراسم افتتاحیه را به دلیل «تمسخر هولوکاست» اخراج کرده‌اند. بابا ملت ر به فنا دادید با این یهودی ها و جنگ جهانی. جای سوال داره که چرا آنقدر حساس هستند به وقایع جنگ جهانی دوم! کسی حتی حق بررسی هم نداره آدم یاد ولایت فقیه کثافت توی ج.ا میفته تمسخر پیامبر اسلام ازادی بیان شده ولی تمسخر هولوکاست دروغی برکناری از کار.فقط لطف کنین دیگه دم از دموکراسی نزنید. آزادی_بیان غربی! همه مقدسات را مسخره می کنند و هیچ اشکالی ندارد اما کافیست در مورد هولوکاست که دروغ بزرگ است حرفی بزنی تا بدترین برخوردها انجام شود. IsraelPersian
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »