بازیگر آمریکایی به دلیل «گزارش دروغ» درباره حمله ناشی از نفرت‌ علیه خود گناهکار شناخته شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

▪️جسی_اسمولت، بازیگر پیشین سریال تلویزیونی «امپایر»، پنجشنبه نهم دسامبر به دلیل ارائه «گزارش دروغ» درباره حمله ناشی از نفرت‌ علیه خود مجرم شناخته شد.

جسی اسمولت، بازیگر پیشین سریال تلویزیونی «امپایر»، پنجشنبه نهم دسامبر به دلیل ارائه «گزارش دروغ» درباره حمله ناشی از نفرت‌ علیه خود مجرم شناخته شد.

هیئت منصفه دادگاه در حومه شیکاگو، جسی اسمولت را در پنج مورد از شش اتهام مطرح شده از سوی دادستانی گناهکار شناخت که شامل دروغگویی او به پلیس در جریان تحقیقات بود. این بازیگر مدعی شده بود دو مرد ناشناس در خیابان دور گردن او طناب انداخته و قصد داشتند روی بدنش مایع سفیدکننده بریزند. به گفته اسمولت، مهاجمان ضمن دشنام‌های نژادی و همجنسگراستیزانه، شعارهای انتخاباتی دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا مبنی بر بازگرداندن عظمت به کشور را فریاد می زدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

StopHazaraGenocide StopHazaraGenocid

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اینفلوئنسر فضای مجازی حساب توییتر خود را به دلیل «آزار و اذیت کاربران» حذف کردوی روز چهارشنبه تصویری از خود در توییتر منتشر کرده بود که مورد هجمه شدید کاربران قرار گرفت. او می‌گوید که بعضی از کاربران حتی به خانه مادرش رفته و به او فحاشی کرده بودند. ریدم تو خبرتون چقدر مهم بود اینم یک نوع جلب توجه کردن است. هر وقت حساب اینستا گرام را حذف کرد میشه به حرفش اعتماد پیدا کرد. توییترمعمولا مورد علاقه مدل ها نبوده و نیست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جو بایدن به دولت خود گفت برای شکست مذاکرات هسته‌ای با ایران آماده باشدجو بایدن، رئیس‌جمهوری ایالات متحده به تیم امنیت ملی خود گفته است برای شکست مذاکرات وین به منظور احیای توافق هسته‌ای 2015 با ایران موسوم به «برجام» آماده
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

به دنبال اعتراض‌ گسترده فلسطینی‌ها اردن نماینده سینمای خود را از اسکار خارج کردبه دنبال اعتراض‌ گسترده فلسطینی‌ها اردن نماینده سینمای خود را از اسکار خارج کرد فیلم امیره ماجرای یک دختر فلسطینی را به تصویر می‌کشد که تصور می‌کرد با استفاده از اسپرم یک زندانی فلسطینی متولد شده، در صورتی که اسپرم متعلق به یک زندانبان اسرائیلی بوده. 😂 خوش معاشرت بوده!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مذاکرات به موفقیت برسد ایران می‌تواند بخشی از بازوی اقتصادی خود را در حوزه انرژی فعال کند/ روسیه از نگاه احتمالی ایران به حوزه صادرات گاز نگران استیک کارشناس مسائل روسیه گفت: اگر توافق صورت بگیرد و ایران این امتیاز را داشته باشد که به بازیگر مطرح حوزه انرژی مبدل شود، روسیه به عنوان تامین کننده ۴۱ درصد انرژی اروپا دچار مساله می‌شود. با این حال روسیه هم مراقب است که توافق صورت بگیرد و فضاهایی برای ایران آزاد شود و هم از طرفی نگران این مساله است که در صورت برداشته شدن تحریم‌ها، ایران به رقیب این کشور مبدل نشود تا تسلط ۴۱ درصدی را از دست بدهد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر داخله طالبان: در تعامل با جهان از اصول خود عقب‌ نمی‌نشینیمانس حقانی، وزیر داخله طالبان در مصاحبه‌ای گفته است، آنقدر که جهان به طالبان نیاز دارد، طالبان به جهان نیاز ندارد.انس حقانی در مصاحبه با شبکه «تاند» حرمزادهها. شکم مردم نمتوند سیر کنند. گوه زیادی میخورند اصول طالبان ترور ادمکشی سنکسار شلاق ودراخر فقر فلاکت برای مردم افغانستان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دولت آمریکا در روز جهانی حقوق بشر بر اراده خود جهت پیشبرد احترام به حقوق انسان‌ها تاکید کردآنتونی بلینکن وزیر امور خارجه ایالات متحده روز جمعه در بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی حقوق بشر، بر اراده دولت پرزیدنت بایدن برای پیشبرد احترام به حقوق انسان‌ها تاکید کرد و گفت این اقدام در کانون سیاست خارجی دولت قرار دارد. دهم دسامبر برابر با ۱۹ آذر روز جهانی حقوق بشر است. ۷۳ سال پیش در چنین... مردم ایران (زیرستم دستاربندان)بایستی به فریاد آنها رسید شما جلوی پلیس های خودتون بگیرید که به راحتی آدم میکشن .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »