۲۳ نهاد حقوق بشری خواستار آزادی آرش کیخسروی، مصطفی نیلی و مهدی محمودیان شدند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺۲۳ نهاد حقوق بشری خواستار آزادی آرش کیخسروی، مصطفی نیلی و مهدی محمودیان شدند ▪️مقامات امنیتی ایران روز ۲۳ مرداد هفت مدافع حقوق بشر از جمله آرش کیخسروی و مصطفی نیلی، وکلای دادگستری، و مهدی محمودیان روزنامه‌نگار و فعال مدنی، را بازداشت کردند.

مقامات امنیتی ایران روز ۲۳ مرداد هفت مدافع حقوق بشر از جمله آرش کیخسروی و مصطفی نیلی، وکلای دادگستری، و مهدی محمودیان روزنامه‌نگار و فعال مدنی، را بازداشت کردند.

برخورد امنیتی با دو وکیل و یک فعال بازداشتی به دلیل خودداری آنها از تعهد به عدم شکایت از خامنه‌ای و مقامات امضاکنندگان بیانیه تأکید کرده‌اند: «دولت ایران باید فورا و بدون قید و شرط این سه مدافع حقوق بشر را که خودسرانه بازداشت شده‌اند آزاد کند و تمامی اتهامات آنها را کنار بگذارد. سازمان‌های پن آمریکا، مرکز حقوق بشر در ایران، فعالان حقوق بشر در ایران، دیده‌بان حقوق بشر، بنیاد عبدالرحمن برومند، مرکز اسناد حقوق بشر ایران، فرانت لاین دیفندرز، و اتحاد برای ایران، از جمله امضاکنندگان این بیانیه هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

StopHazaraGenocide StopHazaraGenocid

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر اطلاعات: ایران با دست پر در مذاکرات حضور پیداکرده و از حقوق ملت دفاع می‌کندوزیر اطلاعات: *ایران با دست پر در مذاکرات حضور پیداکرده و از حقوق ملت دفاع می‌کند *کشور بین قدرت‌های جهانی می‌درخشد عمه ت می درخشد،مرتیکه آبرویی واسه ایران باقی نگذاشتید در سطح جهانی در حد بخاری که از عن بلند میشه تو دنیا اعتبار دارید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ویدئو؛ هواداران حقوق پناهجویان با عروسک بزرگ کودک سوری در لندن تجمع کردنداین تجمع در حالی برگزار شد که اعضای مجلس عوام بریتانیا در حال بررسی لایحه‌ای با هدف افزایش کنترل مرزی و مقابله با ورود پناهجویان هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دولت آمریکا در روز جهانی حقوق بشر بر اراده خود جهت پیشبرد احترام به حقوق انسان‌ها تاکید کردآنتونی بلینکن وزیر امور خارجه ایالات متحده روز جمعه در بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی حقوق بشر، بر اراده دولت پرزیدنت بایدن برای پیشبرد احترام به حقوق انسان‌ها تاکید کرد و گفت این اقدام در کانون سیاست خارجی دولت قرار دارد. دهم دسامبر برابر با ۱۹ آذر روز جهانی حقوق بشر است. ۷۳ سال پیش در چنین... مردم ایران (زیرستم دستاربندان)بایستی به فریاد آنها رسید شما جلوی پلیس های خودتون بگیرید که به راحتی آدم میکشن .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بیانیه سازمان‌های مردم نهاد ترکستان شرقی در روز جهانی حقوق بشرسازمان‌های مردم نهاد ترکستان شرقی طی بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی حقوق بشر، بر تداوم مبارزه برای حقوق انسانی خود تاکید کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

راه اندازی سایت عفو بین‌الملل به زبان فارسی همزمان با روز جهانی حقوق بشرترجمه بیش از ۳۰۰ سند از مستندات نقض حقوق بشر در ایران از اواسط دهه ۱۹۶۰ میلادی از جمله اطلاعات دیگری است که در نسخه جدید وبسایت به مخاطبان عرضه شده است. سایت حقوق بشر به زبان فارسی آيا عفو بين الملل به زبان عبرى هم سايتي راه اندازى كرده است؟؟ بيش از ٧ دهه از جنايات ضد بشرى رژيم آپارتايد صهيونيستى گذشته است. و شايد هم …. قرار نباشد كه جاقو دسته خودش را بِبرد!! نقض حقوق بشر در ایران، یک نقض اساسی است؛ ترورها و قتل‌های سازمان یافته حکومتی، تجاوز به زنان زندانی، شکنجه زندانیان، تجاوز به زن و بچه‌های مخالفین و معترضین، شکنجه زن و بچه‌های افراد بیطرف که به هر دلیلی شهرت جهانی یا ملی دارند و...، نمونه‌هایی از نقض اساسی حقوق بشر در ایران است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیام چاووش‌اوغلو به مناسبت هفتادوسومین سالگرد تصویب اعلامیه جهانی حقوق بشروزیر امور خارجه ترکیه در پیامی به مناسبت هفتادوسومین سالگرد تصویب اعلامیه جهانی حقوق بشر اعلام کرد که آنکارا با تکیه بر مبانی حقوق بشر برای رفع تاثیرات ناشی از همه‌گیری جهانی کرونا بر مردم خود گام برمی‌دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »