بازگشت لوکاکو به تمرینات چلسی پس از عذرخواهی از هواداران

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بازگشت لوکاکو به تمرینات چلسی پس از عذرخواهی از هواداران العربيه_فارسى

آدرس کپی شد

پس از تنش‌ها‌ی به وجود آمده بین روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی‌تبار باشگاه چلسی و توماس توخل، سرمربی آلمانی این تیم که به خط خوردن نام این بازیکن از دیدار با لیورپول منجر شد، اکنون با عذرخواهی این مهاجم 28 ساله از هواداران، سرمربی و سایر بازیکنان «آبی‌های لندن»، به تمرینات این تیم بازگشت.

در متن پوزش‌خواهی لوکاکو خطاب به هواداران چلسی آمده است: «بابت دل‌خوری پیش آمده متاسفم. شما از پیوند من با این باشگاه از سنین نوجوانی اطلاع دارید. ناراحتی شما را درک می‌کنم. طبیعتاً جلب کردن اعتماد دوباره شما وظیفه من است و من هر روز در زمین تمرین و در بازی‌ها تمام تلاشم را خواهم کرد تا تعهدم را نشان بدهم و به برنده شدن تیم در مسابقات کمک کنم.»

روملو لوکاکو در پایان سخنان خود، خاطرنشان کرد: «من می‌خواهم از این مسئله عبور کنم، از برنده شدن‌مان در بازی‌ها اطمینان حاصل کنم و بهترین عملکرد ممکن را برای تیم داشته باشم.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Muhammad Qasim has been communicated in his divine dreams, events of the future for the last 30 years. Many of these events he has seen are coming true now, and have been accurate as per his dream. Why is he seeing these dreams? Is he Al-Mahdi?

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محکومیت ایران به پرداخت ۱۰۷ میلیون دلار غرامت به خانواده شش تن از قربانیان هواپیمای اوکراینیرئیس دادگاه اونتاریو در حکم خود گفته که بر اساس شواهد و ادله‌ای که توسط شاکیان و کارشناسان ارائه شده است، سرنگونی هواپیما توسط موشک‌های سپاه «عامدانه» بوده است. هواپیمای مسافربری آسان ترین وبیدفاع ترین هدف برای پدافند ست چندسال پیش هم دردریای سیاه یک هواپیمای مسافربری دیگر اوکراین با موشک یک رزمایش که در نزدیکی آنجا بود زده شد.اما عمد یا غیر عمد بودن آن نباید ما را به خریت تاریخی ایرانی برگرداند که کل جهاز نظامی و دفاعی خود را تخریب کنیم
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو شد؛ محمد پولادگر پس از ۲۱ سال رفت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ناگفته‌های تازه‌ای از اعتراض‌های آبان ۹۸ به روایت سپاه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شیما بابایی از توطئه‌ای برای کشاندش به مرز ایران و ترکیه خبر داد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نجیب میقاتی: انتقادات رهبر حزب الله از سعودی به نفع لبنان نیستنجیب میقاتی، نخست وزیر لبنان، روز دوشنبه گفت که انتقادات رهبر حزب الله از عربستان سعودی در جهت منافع ملی لبنان نیست و گویای موضع رسمی این کشور محسوب نمی‌شود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نخست وزیر هائیتی از ترور جان سالم به در برددفتر نخست وزیری هائیتی اعلام کرد که آریل هنری، نخست وزیر این کشور روز شنبه در مراسم بزرگداشت استقلال هائیتی هدف یک ترور ناموفق قرار گرفت.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »