بازگشایی بیمارستان‌های موقتی در بریتانیا همزمان با شیوع نوع مسری‌تر کرونا

03/01/2021 06:21:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

کرونا, بریتانیا

🔺بازگشایی بیمارستان‌های موقتی در بریتانیا همزمان با شیوع نوع مسری‌تر کرونا ⚡️همزمان با تلاش بریتانیا برای مقابله با نوع جدید و مسری‌تر ویروس_ کرونا ، مقامات بهداشت آن کشور بیمارستان‌های اضطراری را که در آغاز همه‌گیری ساخته شده بود، دوباره فعال می‌کنند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

همزمان با تلاش بریتانیا برای مقابله با نوع جدید و مسری‌تر ویروس کرونا، مقامات بهداشت آن کشور بیمارستان‌های اضطراری را که در ابتدای همه‌گیری کرونا ساخته شده بود، دوباره فعال می‌کنند.به گزارش خبرگزاری رویترز، سخنگوی سرویس سلامت همگانی بریتانیا گفت که کارکنان بهداشت در حال آماده شدن برای بازگشایی بیمارستان‌های «نایتینگل» لندن هستند. بیمارستان‌های موقت نایتینگل توسط نیروهای نظامی بریتانیا در چندین مکان در شهر ایجاد شده بود، و پس از کاهش موارد کووید طی موج اول همه گیری، بسته شد، ولی در حال آماده‌باش باقی ماند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

"رسانه داعشی بن‌سلمان" و شبکه سلطنتی انگلیس؛ پاسخ ملت متحد ایران علیه آشوب‌گری‌تان را دیدید؟- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

نرخ پس‌انداز و سرمایه‌گذاری خانوارها در منطقه یورو به سطح کم‌سابقه‌ای رسیدهمزمان با شیوع ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰، نرخ پس‌انداز خانوارها در منطقه یورو به رکوردی بی‌سابقه دست یافت و همزمان نرخ سرمایه‌گذاری خانوارها به بالاترین سطح در ۹ سال گذشته رسید.

هشدار جدی عضو ستاد کرونا درباره سفرهای نوروزییک عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا نسبت به انجام سفرهای نوروزی با توجه به شیوع نوع جهش‌یافته ویروس کرونا در برخی مناطق، هشدار داد. ولی 22 بهمن، به چه قیمتی؟ سالگرد قاسم کتلت چطور؟ گور به گور کردن املت هسته ای چی؟ نخریدن و وارد نکردن واکسن به دستور رهبر خانم فرزانه رو کجای نشخوارت میخوای جا بدی؟ من ریدم به تک تکتون مرگ_بر_اصل_ولایت_فقیه مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی امام_خامنه_ای + اسلام گوه_خورد محمد حضرت پور شهردار سابق ارومیه پسر خواهر حسنی بعداز اختلاس ۱۴ هزار میلیاردتومن پول رایج بیت المال مملک ایران با هماهنگی وزارت اطلاعات و با کمک حفاظت قوه قضائیه از ایران فرار کرده و فعلا در ترکیه مستقرشد.... فقط سفر نوروزی؟ تجمع بیش از ۱۸۰ هزار نفر در مکانی بسته برای ۴ ساعت، به قیمت تمام شدن جان مردم نیست؟؟؟؟

ویدئو؛ بازگشایی رستوران‌ها در استانبول همزمان با تزریق ۹ میلیون دوز واکسن کرونارستوران‌ها در استانبول و سایر شهرهای ترکیه به شرط رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی شدند و بسیاری از دانش‌آموزان این کشور نیز از روز سه‌شنبه به مدرسه‌ها بازگشتند.

سایه موج ویرانگر کرونا بر سیاست‌های انتخاباتی هند؛ سوء مدیریت به کمک رقیبان آمدهمزمان با شیوع فاجعه‌بار ویروس کرونا در هند ، رهبران ۱۳ حزب مخالف از دولت خواستند تا در کنار واکسیناسیون رایگان، از تأمین اکسیژن به اندازه کافی برای همه بیمارستان‌ها اطمینان حاصل کند

احتمال سومین قرنطینۀ سراسری در فرانسه؛ نگرانی از شیوع سریع کرونای بریتانیاییمشاوران پزشکی دولت فرانسه می‌گویند میزان شیوع نوع جدید ویروس کرونا که از بریتانیا وارد این کشور شده به سرعت در حال افزایش است. چرا تو چین خبری از قرنطینه سراسری نیست . اونجا که خودش سازنده این ویروس بوده . جمعیتش هم چند برابر فرانسه است

انتقال یک بیمار به بیمارستان سلطنتی لندن، ۱۱ دی ۱۳۹۹ (عکس از رویترز) همزمان با تلاش بریتانیا برای مقابله با نوع جدید و مسری‌تر ویروس کرونا، مقامات بهداشت آن کشور بیمارستان‌های اضطراری را که در ابتدای همه‌گیری کرونا ساخته شده بود، دوباره فعال می‌کنند.اداره آمار اتحادیه اروپا(یورواستات) اعلام کرد، نرخ پس‌انداز خانوارهای ساکن در ۱۹ کشور عضو منطقه یورو در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ به ۱۹.به گزارش ایسنا، دکتر مینو محرز در گفت‌وگو با روزنامه «رسالت» تصریح کرد: «تحت هیچ شرایطی نباید در ایام عید زمینه و مقدمات سفر شهروندان را فراهم کرد.دولت ترکیه دوشنبه شب و در پی ادامه روند نزولی مرگ و میر روزانه ناشی از شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفت تا محدودیت‌های وضع شده برای مهار همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ را در نقاط کم‌خطر این کشور کاهش دهد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، سخنگوی سرویس سلامت همگانی بریتانیا گفت که کارکنان بهداشت در حال آماده شدن برای بازگشایی بیمارستان‌های «نایتینگل» لندن هستند. بیمارستان‌های موقت نایتینگل توسط نیروهای نظامی بریتانیا در چندین مکان در شهر ایجاد شده بود، و پس از کاهش موارد کووید طی موج اول همه گیری، بسته شد، ولی در حال آماده‌باش باقی ماند. بدین ترتیب متوسط نرخ پس‌انداز در این منطقه طی سال ۲۰۲۰ به بالاترین سطح از ابتدای دوره جمع‌آوری این داده‌ها یعنی ۱۹۹۹ رسید. در روز جمعه، بریتانیا ۵۳٫۲۸۵ مورد جدید کووید۱۹ را ثبت کرد. هنوز اتفاقی نیفتاده، تازه در حال تزریق واکسن به کادر درمان هستیم و زمان زیادی تا ایمن‌شدن ۶۰ تا ۷۰ درصد جامعه مانده و باز هم تکرار می‌کنم که رفتن به سفر در این شرایط، قوز بالاقوز است و برایمان گران تمام خواهد شد. این تعداد اندکی از رکورد روز گذشته که ۵۵٫۸۹۲ مورد بود، کاهش یافته است. نرخ پس انداز خانوار‌ها بر پایه نسبت رقم پس‌انداز ناخالص تقسیم به مجموع درآمد ناخالص آنها محاسبه می‌شود. ولی چهارمین روز متوالی است که تعداد مبتلایان جدیدی به بیماری از مرز ۵۰ هزار تن در روز عبور کرده است.۹۵ میلیون نفر با دریافت هر دو دوز واکسن خود، به طور کامل در برابر ویروس کرونا واکسینه شده‌اند.

این تعداد تقریباً دو برابر تعداد روزانه در چند هفته گذشته است. گزارش یورواستات همچنین حاکسیت که نرخ سرمایه‌گذاری خانوارها در منطقه بر پایه نسبت رقم ناخالص سرمایه‌گذاری به مجموع درآمد ناخالص آنها طی سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ از ۸. مقامات بهداشت بریتانیا می‌گویند افزایش ناگهانی موارد جدید کووید۱۹ از نتیجه سویه جدید و مسری‌تر ویروس کرونا است که برای اولین بار در بریتانیا شناسایی شده است. شیوع این سویه جدید ویروس کرونا موجب صدور دستور جدید خانه‌ماندن در بریتانیا و نیز محدودیت‌های مسافرتی جهانی از این کشور شده است.۱ درصد افرایش یافته و به بالاترین نرخ از سه ماهه سوم ۲۰۱۱ تا کنون رسیده است. خبرهای دیگر .. هم‌رسانی این مطلب:.

. .