بازپرس پرونده فیلم قهرمان برای اصغر فرهادی قرار جلب به دادرسی صادر کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بازپرس پرونده فیلم قهرمان برای اصغر فرهادی قرار جلب به دادرسی صادر کرد جزئیات بیشتر🔽

آزاد مسیح‌زاده، مستندساز ایرانی سال گذشته آقای فرهادی را به سرقت هنری در فیلم «قهرمان» متهم کرده بود.

اینک خانم مسیح‌زاده، کارگردان مستند «دو سر برد، دو سر باخت» به خبرگزاری ایرنا گفت: «دادسرا پس از رسیدگی مفصل و بررسی مستندات متعدد من در شکایت سرقت هنری علیه اصغر فرهادی و تایید آن‌ها، اقدام به صدور قرار جلب به دادرسی علیه آقای فرهادی در این پرونده کرد.» وکیل آقای فرهادی بر این نظر است که «با وجود تاکید ماده ۱۵۵ قانون آیین دادرسی کیفری و رویه قضایی دادسرای فرهنگ و رسانه در پرونده‌های مشابه که به جهت رسیدگی‌های فنی، دعاوی تخصصی حوزه فرهنگ و سینما به کارشناسان متخصص این حوزه ارجاع می‌شود، بازپرس با تلقیِ سینما به عنوان موضوعی عرفی و نه تخصصی، پرونده را به کارشناسی ارجاع نداده و بدون جلب نظر کارشناسان حوزه سینما و حقوق مولف، راساً اقدام به صدور قرار کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دزد و بی اخلاق را هنرمند قالب کردن و نامیدن فحاشی و توهین به هنرمندان با اخلاق و با کرامت است! کسانی که انسان در عام ترین شکل آن هدف، ارزش و مبناست!

ج.ا هدفی که داشت به آن رسید با پول سپاه و برنامه خود آنها برای تغییر چهره ج.ا در سطح بین اللملی و همکاری دمکرات ها در امریکا اسکار را بردند چهر کثیف آنرا لاپوشانی و چهره 'زیبا' را به دنیا نشان دادن حالا هم مثل دستمال کاغذی وسط اشغال دانی! این است سرنوشت اکثریت خدمتگذاران ج.ا🥸

مردک دزد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرونده فیلم قهرمان؛ «قرار جلب به دادرسی» علیه اصغر فرهادی صادر شدآزاده مسیح‌زاده، مستندساز ایرانی خبر داد که «قرار جلب به دادرسی» اصغر فرهادی، کارگردان سینمای ایران به اتهام سرقت هنری در فیلم «قهرمان» صادر شده است.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دادگاه اندونزی معلمی را به جرم تجاوز به ۱۳ دانش آموز دختر به اعدام محکوم کردهری طی ۵ سال، به ۱۳ دختر که بین ۱۲ تا ۱۶ سال سن داشتند، تعرض جنسی کرده که هشت نفر از قربانیان باردار شده‌اند. همین الان چشاش از حدقه زده بیرون. خدا به دادش برسه. در مورد سعید طوسی تصمیمی گرفته نشد؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

صدور قرار جلب به دادرسی در پرونده سرقت هنری علیه اصغر فرهادیدیروز دوشنبه ۱۵ فروردین، «آزاده مسیح‌زاده»، مستندسازی که اصغر_فرهادی را به سرقت هنری در فیلم «قهرمان» متهم کرده است از صدور «قرار جلب به دادرسی» علیه این کارگردان سرشناس خبر داد. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واکنش راهداری به فیلم جابه‌جایی روستایی‌ها با سیم بکسلواکنش راهداری به فیلم جابه‌جایی روستایی‌ها با سیم بکسل: *قطعا این مسئله از سوی اداره کل راهداری استان خوزستان پیگیری خواهد شد *همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا اگر چنین مشکلی در این روستا وجود داشته باشد آن را حل کنیم اگر این فیلم بیرون نمی اومد غیر ممکن بود مسولین کاری انجام بدن نماد و بروز عینی ۴۳ سال حکمیت حاکمان نادان بعد از بررسی به این نتیجه میرسید که تهیه این کلیپ کار استکبار جهانی بوده و استفاده از سیم بکسل برای سلامتی جسم و روان خیلی هم لازم و مفید به فایده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش سازمان حج و زیارت به اطلاعیه «مقررات سفر به عراق»واکنش سازمان حج و زیارت به اطلاعیه «مقررات سفر به عراق»: *جواب منفی آزمایش PCR یا تزریق دو دُز واکسن مورد تایید وزارت بهداشت و در اختیار داشتن کارت واکسیناسیون برای سفر به عراق الزامی است *دستورالعمل بهداشتی جدیدی برای سفر زائران ایرانی به عراق ابلاغ نشده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زلنسکی به شورای امنیت: روسیه می‌خواهد اوکراین را به برده‌ای ساکت تبدیل کندرئیس‌جمهور اوکراین در سخنانی در نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت که روسیه می‌خواهد اوکراین را به برده‌ای ساکت تبدیل کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »