صدای آمریکا

صدای آمریکا

بازپرس صادرکننده دستور فیلتر تلگرام به اتهام «فساد» بازداشت شد

رسانه‌های ایران از بازداشت بازپرسی که دستور فیلترینگ تلگرام را داده بود، به اتهام فساد خبر دادند. بنابر این گزارش‌ها فردی به نام «ب.ق» ، بازپرس سابق دادسرای رسانه و کارکنان دولت ‌«در راستای برخورد ب

01/10/2019 11:53:00 ق.ظ

🔺بازپرس صادرکننده دستور فیلتر تلگرام به اتهام «فساد» بازداشت شد ⚡️بنابر این گزارش‌ها فردی به نام «ب.ق» ، بازپرس سابق دادسرای رسانه و کارکنان دولت ‌«در راستای برخورد با فساد در درون قوه قضائیه» جمعه هفته گذشته بازداشت شده است.

رسانه‌های ایران از بازداشت بازپرسی که دستور فیلترینگ تلگرام را داده بود، به اتهام فساد خبر دادند. بنابر این گزارش‌ها فردی به نام «ب.ق» ، بازپرس سابق دادسرای رسانه و کارکنان دولت ‌«در راستای برخورد ب

مهر ۰۸, ۱۳۹۸ولیعهد عربستان در واکنش به نقش تهران در حمله به تاسیسات نفتی: دلیل راهبردی حمله ایران به آرامکو «حماقت» بودولیعهد عربستان می‌‌گوید که او نیز همچون مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، معتقد است حمله ایران به تاسیسات نفتی عربستان سعودی یک «اقدام به جنگ» بوده است.

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم کاخ سفید: اسرائیل به عنوان یک کشور مستقل می‌تواند درباره تلافی کردن حمله به کشتی خود تصمیم بگیرد انتقاد شدید اسرائیل از حضور نماینده اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف رئیسی | DW | 03.08.2021

محمد بن سلمان در گفت‌وگو با برنامه «۶۰ دقیقه» شبکه سی‌بی‌اس در پاسخ به این مطلب که «مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا گفته است ایران با این حمله اقدام به جنگ کرده است، آیا این حمله اقدام به جنگ بود» گفت: «بله، البته.»تاسیسات «بقیق» و «خریص» متعلق به شرکت نفت دولتی «آرامکو» در شرق عربستان سعودی روز شنبه ۲۳ شهریور هدف حمله قرار گرفتند.

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، همان زمان تهران را پشت این حملات دانست. همچنین‌ آقای پمپئو در روزهای گذشته در شبکه سی‌بی‌اس درباره حملات به تاسیسات عربستان گفته بود که «این یک اقدام به جنگ بود … این، اقدام به جنگ یک حکومت علیه یک حکومت دیگر بود.» headtopics.com

بنابر گزارش شبکه سی‌بی‌اس، ولیعهد عربستان نیز در مصاحبه اخیر خود، دلیل راهبردی حمله ایران به تاسیسات آرامکو را «حماقت» توصیف کرد و گفت: «به باور من این حمافت است. هیچ‌گونه هدف راهبردی وجود ندارد. فقط یک احمق به پنج درصد از منابع عرضه انرژی جهان حمله می‌کند. تنها هدف راهبردی اثبات همین موضوع است که آنها احمق هستند و این همان کاری است که آن‌ها کردند.»

بن سلمان همچنین در پاسخ به این که جنگ بین عربستان و ایران چه پیامدهایی بر منطقه دارد، گفت: «این منطقه حدود ۳۰ درصد منابع انرژی جهان، حدود ۲۰ درصد از معابر تجارت جهانی، و حدود ۴ درصد از تولید ناخالص ملی جهان را تشکیل می‌دهد. تصور کنید همه این‌ها متوقف شود. این به معنای فروپاشی کامل نه فقط اقتصاد عربستان سعودی یا کشورهای خاورمیانه، بلکه اقتصاد جهانی است.»

ولیعهد عربستان تاکید کرد که «همه گزینه‌ها باید روی میز بماند» و هشدار داد که «اگر جهان اقدامی محکم برای مقابله با اقدامات ایران انجام ندهد، شاهد وخیم‌تر شدن اوضاع خواهیم بود که منافع جهانی را تهدید خواهد کرد. عرضه نفت مختل می‌شود و قیمت نفت به صورت غیرقابل تصوری افزایش خواهد یافت.»

همچنین دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، نیز در سخنان اخیر خود در گردهمایی سالانه سازمان ملل گفته بود که «رژیم برای این که خود را از تحریم‌ها آزاد کند، خشونت خود را تشدید کرده است. آنها تعرض تحریک‌نشده‌ای به عربستان سعودی کردند و در پاسخ به آن حمله، ما بالاترین سطح از تحریم‌ها را روی بانک مرکزی ایران و نهادهای دیگر اعمال کردیم. تمام کشورها وظیفه دارند که اقدام کنند. هیچ دولت مسئولی نباید عطش ایران به خون را بپذیرد و تا زمانی که رفتار تهدیدکننده ایران ادامه پیدا کند، تحریم‌ها نه تنها برچیده نخواهند شد، که شدیدتر و سخت‌تر خواهد شد.» headtopics.com

برگزاری مراسم تنفیذ ابراهیم رئیسی؛ علی خامنه‌ای: حضور مردم در انتخابات خوب بود اسرائیل: اروپا با اعزام دیپلمات به مراسم تحلیف رئیسی به تجاوزگری مشروعیت می‌دهد بیانیه خبرنگاران بازمانده از واژگونی اتوبوس

/**/ /**/ /**/پرزیدنت ترامپ در سازمان ملل: بعد از ۴۰ سال ناکامی، وقت تغییر رفتار رژیم ایران است؛ آمریکا شریک می‌خواهد نه دشمنبن سلمان درباره این که آیا پاسخ به حملات تاسیسات نفتی آرامکو باید نظامی باشد؟ گفت «امیدوارم چنین نباشد. راه حل سیاسی و صلح آمیز بسیار بهتر از راه حل نظامی است.»

او همچنین درباره دیدار دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، و حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، و حصول به یک توافق جدید، گفت: «این همان چیزی است که پرزیدنت ترامپ می‌خواهد. این همان چیزی است که همه ما می‌خواهیم. اما این مقام‌های ایران هستند که نمی‌خواهند پای میز مذاکره بنشینند.»

ولیعهد سعودی همچنین درباره وضعیت یمن نیز گفت: «اگر ایران حمایت خود را از شبه نظامیان حوثی متوقف کند، راه حل سیاسی بسیار آسان تر خواهد بود.»پرزیدنت ترامپ ادامه مطلب: VOA Farsi »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

از قیافش میخوره از اون کوسکشا باشه واقعاچه چهره کریه ووحشتناکی دارداین قاضی معلومه حکم ناحق بسیارداده که چنین چهره ای پیداکرده درودبرجناب رییسی مسئولین بیت ازایشان یادبگیرند از اون چهره ی کریه المنظرش همه جور رذایل میباره ! خیلی نفرت انگیز ه این به ظاهر انسان !

دستگیری بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه/ فیلتر تلگرام کار خوبی بود/ موضوعات را نباید به هم ربط دهیمسخنگوی دستگاه قضا درباره دستگیری بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه گفت: اگر کسی کار خوبی کرد اما جرمی مرتکب شد با او برخورد می‌شود.

اعتراض «صلح سبز» به سفر وزیر محیط زیست برزیل به آلماناعضای صلح سبز پلاکاردهایی در دست داشتند که بر روی آن شعارهای اعتراضی از جمله «آمازون را فراموش نکنید» نوشته شده بود.

بازپرس سابق دادسرای رسانه بازداشت شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«بازپرس سابق دادسرای_رسانه بازداشت شد» ' ب ق ' روز جمعه هفته گذشته با دستور قضایی بازداشت و راهی زندان شده است بر اساس این گزارش، بازداشت این بازپرس سابق دادسرای کارکنان دولت در راستای برخورد با فساد در درون قوه قضائیه صورت گرفته است

بازداشت بازپرس سابق دادسرای کارکنان دولت تایید شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«سخنگوی قوه قضائیه بازداشت بازپرس سابق دادسرای_رسانه و کارکنان دولت را تأیید کرد» سخنگوی قوه قضائیه: *یک جاسوس سیا به اعدام محکوم شد *اهتمام جدی برای اعتبار بخشی به اسناد رسمی داریم *بالغ ۱۰ هزار میلیارد تومان، زمین از ید زمین خواران گرفته و عملاً تحویل نهادهای متولی زمین و مسکن شد

تشابه استراتژی قاچاق‌چیان انسان به قاچاق‌چیان مواد مخدر برای عبور از کانال مانش

نامور حقیقی به یورونیوز: با ترامپ باید نقداً معامله کردنامور حقیقی: ترامپ نگاه واقع‌بینانه‌ای به توان نظامی ایران ندارد. اگر کار آمریکا و ایران به جنگ بکشد، گستره درگیری می‌تواند بسیار وسیع باشد. با توجه به تجربه جنگ در عراق و افغانستان، ورود به درگیری نظامی با ایران، در صورتی عاقلانه است که تبعاتش هم قابل پیش‌بینی باشد.