بازسازی بوستان‌های فرسوده مجاور محور ولیعصر نیازمند عزم جدی است

15/06/1399 09:31:00 ب.ظ

رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران: بازسازی بوستان‌های فرسوده مجاور محور ولیعصر نیازمند عزم جدی است، رهاسازی ته سیگار برای بستر استقرار چنارها مشکل زیادی ایجاد کرده است مشکل ته‌سیگار به عنوان یک آسیب کوچک مقیاس اما مهم در این محور را حل کنیم

رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: بازسازی بوستان‌های فرسوده مجاور محور ولیعصر نیازمند یک عزم جدی است. شورای شهر برای تامین اعتبار فرسودگی فضاهای سبز این محور پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا این بازسازی درباره پارک ساعی و پارک جنب تقاطع همت سریعتر انجام شود. وضعیت درختان چنار کاشته شده طی دو سال گذشته و ایمنی درختان کهن‌سال و خشک‌شده و همچنین سرویس‌های بهداشتی این محدوده از سوی نائب رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت.

آخرین وضعیت ساخت‌ و سازهای مجاور خیابان ولیعصر، ساختمان‌های فرسوده یا نیمه‌کاره رها شده، وضعیت صنوف و مشاغلی که در ارتباط مستقیم با درختان این محدوده قرار دارند نیز در این بازدید مورد بررسی قرار گرفتند.

وی همچنین با حضور در پارک ساعی، به بررسی آخرین وضعیت این پارک و درختان و فضای سبز آن و همچنین سرای محله مستقر در آن پرداخت. در این پیاده‌روی، دبیر و رابط شورایاری منطقه 6 و همچنین شورایاران محلاتی که در مجاورت خیابان ولیعصر این منطقه حضور داشتند، اقدامات خود را در جهت حمایت‌طلبی از حفاظت و صیانت از درختان خیابان ولیعصر تشریح کرده و به بیان مشکلات و محدودیت‌های خود در این راستا پرداختند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

تحولات مدیترانه شرقی؛ محور گفت‌وگوی تلفنی چاووش‌اوغلو و دبیرکل ناتو

«۶۰ درصد بافت شهری آبادان فرسوده است»

نتیجه‌گیری درباره قرارداد ویلموتس نیازمند بررسی‌های بیشتر کمیسیون اصل ۹۰ استرییس کمیته فرهنگی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون متبوع خود که درباره قرارداد سرمربی سابق تیم ملی فوتبال برگزار شد، گفت که قرار است جلسات بیشتری برای حصول نتیجه در این‌باره برگزار شود.

چرا القاعده در سوریه ساکت است؟ - BBC News فارسیحدود دو ماه است که هیچ صدایی از یک گروه وابسته به القاعده در سوریه شنیده نشده است و سرنوشت این سازمان در این کشور نامعلوم است.

قائم مقام وزارت خارجه آمریکا: ایالات متحده به حمایت از آزادی و دموکراسی در بلاروس ادامه می‌دهدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

وزیر خارجه آمریکا: آزادی برخی از زندانیان سیاسی بحران سیاسی در ونزوئلا را رفع نمی‌کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.