بازداشت یک شهروند به دلیل انتشار ویدیویی از یک مرغداری در نیکشهر

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

براساس اعلام پلیس فتای سیستان_و_بلوچستان، یک شهروند به دلیل انتشار ویدیویی در خصوص هجوم تعدادی از شهروندان به یک مرغداری در فضای مجازی، بازداشت شده است. پلیس این ویدیو را «جعلی و غیر واقعی» دانسته است. اطلاع_رسانی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

براساس اعلام پلیس فتای سیستان و بلوچستان، یک شهروند به دلیل انتشار ویدیویی در خصوص هجوم تعدادی از شهروندان به یک مرغداری در فضای مجازی، بازداشت شده است. پلیس این ویدیو را «جعلی و غیر واقعی» دانسته است.، «حسن کیخا»، رئیس پلیس فتای سیستان و بلوچستان روز سه‌شنبه ۱۷فروردین۱۴۰۰ با اشاره به اینکه این شهروند توسط پلیس فتای شهرستان نیکشهر بازداشت شده، گفت که اتهام او «تشویش اذهان عمومی» است.

بر اساس این گزارش بازداشت این شهروند با هماهنگی با دادستانی شهرستان نیکشهر صورت گرفته و متهم به مراجع قضایی معرفی شده است. رئیس پلیس فتای استان سیستان و بلوچستان گفت که این اقدام به منظور «ارتقاء امنیت روانی جامعه» صورت گرفته است. در پی انتشار این ویدیو طی روزهای گذشته در شبکه‌های اجتماعی، «حبیب رئیسی»، رئیس جهاد کشاورزی شهرستان نیکشهر روز شنبه ۱۴فروردین۱۴۰۰، با تایید «بی‌نظمی» در صف فروش مرغ، هرگونه سرقت مرغ از این واحد صنفی را رد کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت یک معلم به خاطر اعتراض به سند همکاری ایران و چین
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پی‌گیری یک شهروند بهائی از اموال ضبط شده منجر به بازداشت او شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت یک شهروند به اتهام توهین به مقدسات در بهبهان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

رئیس یک شرکت آمریکایی به اتهام دور زدن تحریم‌های ایران بازداشت شدوزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد که رئیس‌ یه شرکت واقع در نیویورک را به‌دلیل آنچه که 'توطئه در دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران' خوانده شده، بازداشت کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت مدیر یک شرکت لوازم آرایش آمریکایی به اتهام دور زدن تحریم‌های ایرانپلیس فدرال آمریکا (اف ‌بی ‌آی) سه‌شنبه 6 آوریل اعلام کرد که مدیر یک شرکت تولید لوازم آرایش را به جرم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »