بازداشت 3 تن از فلسطینیان غزه توسط نظامیان اسرائیل

10/01/2020 09:43:00 ق.ظ

بازداشت 3 تن از #فلسطینیان #غزه توسط نظامیان #اسرائیل

فلسطینیان, غزه

بازداشت 3 تن از فلسطینیان غزه توسط نظامیان اسرائیل

سه فلسطینی که قصد داشتند از مرز نوار غزه وارد اسرائیل شوند، توسط نظامیان این کشور بازداشت شدند. - خبرگزاری آناتولی

10.01.2020غزه/محمد ماجد/ خبرگزاری آناتولیارتش اسرائیل طی بیانیه ای اعلام کرد: 3 فلسطینی که تلاش داشتند از مرز نوار غزه وارد اسرائیل شوند توسط نیروهای ما بازداشت شده اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

میراث حماسه|دستاوردهای دفاع مقدس؛ از سخنان یک زندانی درباره حاج قاسم تا تاثیر پیکر شهدا +فیلم- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

فرماند سپاهی با برافراشتن پرچم‌های شبه‌نظامیان از گام‌های بعد توسط «مقاومت» گفتامیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران ایران، روز پنج‌شنبه 9 ژانویه 2020 در حالی که mdubowitz امیدواریم گامهای بعدی را خیلی بلند بردارند تا همشون از دم جر بخورند 😄😄😄 سپاه_تروریستی_پاسداران فرقه_تبهکار انتقام_پلاستیکی Stone_heart85 Har chi parchame terorist ta ro dore khodeshon jaam kardan .....khak bar sareton ashghala.

آزادی سردبیر نشریه حرم چند ساعت پس از بازداشتتیتر توئیت اشکال داره

تغییر مسیر پرواز بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی از ایراندر پی تنش فزاینده میان تهران و واشنگتن، بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی، گذرگاه‌های هوایی خود در ایران و عراق را به مسیرهای دیگری تغییر دادند. - خبرگزاری آناتولی

بارنیه: برای امضای توافق جامع پس از برکسیت بیشتر از یکسال لازم استمسئول مذاکرات برکسیت می گوید برای کسب توافق نامه های لازم بین اتحادیه اروپا و بریتانیا بیش تر از یکسال زمان لازم است.

رئیس‌جمهور خطاب به آمریکا: پایتان از منطقه قطع خواهد شدرئیس جمهور در جلسه هیئت دولت خطاب به آمریکا تصریح کرد: دست سلیمانی را از بدن قطع کردید پایتان از منطقه قطع خواهد شد. Rouhani_ir تورو خدا خودتو به زحمت ننداز اقای دکتر روحانی. راضی نیستیم.

۵۹ نفر در کرمان کشته شدند/ نیمی از مصدومان مرخص شدندوزیر بهداشت تعداد مصدومان حادثه کرمان را ۲۱۳ اعلام و از مرخص شدن نیمی از افراد بستری شده این حادثه از صبح امروز خبر داد.

سه فلسطینی که قصد داشتند از مرز نوار غزه وارد اسرائیل شوند، توسط نظامیان این کشور بازداشت شدند.پرچم گروه‌های شبه‌نظامی وابسته به ایران از جمله حزب‌الله لبنان، حوثی‌های یمن، حشد الشعبی عراق، فاطمیون افغانستان، زینبیون پاکستان و حماس فلسطین را در پشت سر خود داشت، تهدید کرد اگر آمریکا به حملات موشکی سپاه به پایگاه‌هایش در عراق پاسخ می‌داد، ایران می‌توانست 5 هزار نفر را بکشد.«تقی دژاکام»، سردبیر نشریه «حرم» که با شکایت «علی شمخانی»، دبیر شورای عالی امنیت ملی به دلیل انتشار مصاحبه‌ای منتشر شد، آزاد شد.در پی تنش فزاینده میان تهران و واشنگتن، بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی، گذرگاه‌های هوایی خود در ایران و عراق را به مسیرهای دیگری تغییر دادند.

10.01. حاجی زاده ضمن اظهار امیدواری که «دولت‌ها نیز پیش قدم بشوند، همانطور که دولت عراق و پارلمان این کشور طرح خروج نیروهای آمریکایی از این کشور را تصویب کرد»، از گام بعدی برای اخراج آمریکایی‌ها گفت و افزود که «همه ملت‌ها و گروه‌های مقاومت» برای اخراج آمریکایی‌ها تلاش خواهند کرد.2020 غزه/محمد ماجد/ خبرگزاری آناتولی ارتش اسرائیل طی بیانیه ای اعلام کرد: 3 فلسطینی که تلاش داشتند از مرز نوار غزه وارد اسرائیل شوند توسط نیروهای ما بازداشت شده اند.» مصاحبه بلند مورد نظر با علی شمخانی درباره انتقام بزرگ از آمریکا بود که پس از انتشار در نشریه حرم، در خبرگزاری‌های «تسنیم» و «فارس» وابسته به سپاه پاسداران نیز منتشر شد. افراد مذکور برای بازجویی به مرکز پلیس اسرائیل منتقل شده اند.» حاجی‌زاده افزود که در عملیات انتقام مرگ قاسم سلیمانی «ز موشک‌های فاتح 313 تا موشک‌های قیام را برای انهدام اهداف از پیش تعیین شده» استفاده شده و گفت: «ما 13 موشک به سمت پایگاه های عراق شلیک کردیم اما چند صد موشک را آماده شلیک کرده بودیم. هنوز مقامات فلسطینی در این مورد اظهارنظری نکرده اند. شرکت هواپیمایی مالزی نیز پس از این تحولات تمامی پروازها از آسمان ایران را معلق کرده است.

. فرمانده نیروهای هوافضای سپاه مدعی شد که «ایگاه‌های التاجی، عین الاسد، شهید معفر اردن و علی السالم کویت در نقشه ترور سردار سلیمانی مشارکت داشتند» و ایران در ابتدا قصد داشت پایگاه التاجی را هدف قرار دهد ولی بعدا عین الاسد را انتخاب کرد. براساس این اخبار، تقی دژاکام با شکایت علی شمخانی برای انتشار مصاحبه‌ای از او بازداشت شد.