بازداشت 3 تن از فلسطینیان غزه توسط نظامیان اسرائیل

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سه فلسطینی که قصد داشتند از مرز نوار غزه وارد اسرائیل شوند، توسط نظامیان این کشور بازداشت شدند. - خبرگزاری آناتولی

10.01.2020ارتش اسرائیل طی بیانیه ای اعلام کرد: 3 فلسطینی که تلاش داشتند از مرز نوار غزه وارد اسرائیل شوند توسط نیروهای ما بازداشت شده اند. افراد مذکور برای بازجویی به مرکز پلیس اسرائیل منتقل شده اند. هنوز مقامات فلسطینی در این مورد اظهارنظری نکرده اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرماند سپاهی با برافراشتن پرچم‌های شبه‌نظامیان از گام‌های بعد توسط «مقاومت» گفتامیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران ایران، روز پنج‌شنبه 9 ژانویه 2020 در حالی که mdubowitz امیدواریم گامهای بعدی را خیلی بلند بردارند تا همشون از دم جر بخورند 😄😄😄 سپاه_تروریستی_پاسداران فرقه_تبهکار انتقام_پلاستیکی Stone_heart85 Har chi parchame terorist ta ro dore khodeshon jaam kardan .....khak bar sareton ashghala.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آزادی سردبیر نشریه حرم چند ساعت پس از بازداشتتیتر توئیت اشکال داره
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تغییر مسیر پرواز بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی از ایراندر پی تنش فزاینده میان تهران و واشنگتن، بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی، گذرگاه‌های هوایی خود در ایران و عراق را به مسیرهای دیگری تغییر دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بارنیه: برای امضای توافق جامع پس از برکسیت بیشتر از یکسال لازم استمسئول مذاکرات برکسیت می گوید برای کسب توافق نامه های لازم بین اتحادیه اروپا و بریتانیا بیش تر از یکسال زمان لازم است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهور خطاب به آمریکا: پایتان از منطقه قطع خواهد شدرئیس جمهور در جلسه هیئت دولت خطاب به آمریکا تصریح کرد: دست سلیمانی را از بدن قطع کردید پایتان از منطقه قطع خواهد شد. Rouhani_ir تورو خدا خودتو به زحمت ننداز اقای دکتر روحانی. راضی نیستیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

۵۹ نفر در کرمان کشته شدند/ نیمی از مصدومان مرخص شدندوزیر بهداشت تعداد مصدومان حادثه کرمان را ۲۱۳ اعلام و از مرخص شدن نیمی از افراد بستری شده این حادثه از صبح امروز خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »