بازرسی اصناف مسئول نظارت بر گرانفروشی است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان: بازرسی اصناف مسئول نظارت بر گرانفروشی است

به گزارش ایسنا، عباس تابش در نشست هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران با وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: اگرچه امر نظارت یک موضوع حاکمیتی محسوب می‌شود، اما اصناف باید خود، کار نظارت بر فعالیت خود را انجام دهد.

وی با اشاره به افزایش کسب و کارهای نوین در حوزه اصناف و بازار، گفت: فروشگاه های زنجیره ای و کسب و کارهای مجازی در تمام دنیا در حال توسعه و گسترش هستند و در کشور ما نیز باید از این مزیت به خوبی استفاده بهینه شود. طبق اعلام وزارت صمت، رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ادامه داد: باید توجه داشت که در توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مجازی، فروشگاه‌های سنتی نیز نباید مغفول بمانند و همچنان رویه خود را با حمایت‌های دولت ادامه دهند.

تابش همچنین گفت: بازار بر اساس انتظارات تورمی خود را تطبیق می‌دهد و این مهم باید همواره مورد توجه در تصمیم گیری‌ها و سیاست‌ها قرار بگیرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اگر نظارت ها کافی و دقیق بود و. جهادی نظارت ها صورت میگرفت وضع قیمت ها این گونه نبود

جوک سال : اندر حکایت اون ۵۰۰ هزار بسیجی که میخواستن بعد از گرانی بنزین قیمت ها رو کنترل کنند 😅

بازرس اصناف مستقیم برو بانک مرکزی مصبب این گرونی ها همونجا نشسته دستورات از, بالا رو اجرا میکنه

بازرسی اصناف پول میگیره چشمش رو میبنده .بدترین دولت در چهل سال اخیر همین روحانی دزد بوده

برو به گرانی خودرو نظارت کن نخود لوبیارو میشه ی کاریش کرد اول از همه اصلاح رو بلید از خودتون شروع کنید که فساد از سرو روتون میباره

کی بود کی بود من نبودم😉

شما بيشرفها كِي گورتونو گم ميكنيد فرقه_تبهکار بايد برود

ادامه: من هم مشغول کلفت کردن گردنم هستم.

تنها جواب خودتی

خفه شو عوضی نظام_دزدان

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دکتر زالی: وضعیت کرونا در تهران فراتر از بحرانی و قرمز است/ نظارت‌ها با جدیت دنبال می‌شودفرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران از اعمال جرایم سختگیرانه برای متخلفانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، خبر داد و از مردم خواست تا موارد تخلف را به معاونت بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی استان تهران گزارش دهند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

الیوت آبرامز: درآمد نفت ایران تا ۹۵ درصد کاهش یافته است؛ به فشار بیشتر بر رژیم ایران ادامه می‌دهیمصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ما که زندگی و جوونیمون نابود شد اقلا بزنید خار این اخوندارو بگایید برای نجات ایران و ایرانی متحد شویم یادِ ابله قبلی بخیر! ابله بعدی نیز به او ملحق خواهد شد!😇
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حمله به کاروان خودروهای حامل والی لغمان، '۸ نفر کشته و ۳۰ نفر' زخمی به جا گذاشت - BBC News فارسیوزارت داخله/کشور افغانستان گفته که در پی یک حمله انتحاری بر کاروان خودروهای رحمت‌الله یارمل، والی ولایت لغمان ۸ نفر کشته و ۳۰ تن دیگر زخمی شدند. به آقای یارمل در این حمله آسیبی نرسیده است. تا کنون فرد و یا گروهی مسئولیت این انفجار را بر عهده نگرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انفجار بمب در افغانستان چندین کشته برجای گذاشتانفجار بمب در افغانستان چندین کشته برجای گذاشت گزارش شده بیشتر قربانیان نیروهای امنیتی بودند اما چند غیرنظامی نیز کشته شده اند. هنوز کسی مسئولیت حمله را بر عهده نگرفته است اما فرید خان، یک سخنگوی پلیس در افغانستان، طالبان را مقصر دانست. اینکه چه کسی مقصر است اهمیت چندانی ندارد اینکه چه کسانی آسیب دیده اند مهم است، چون افرادی که چنین اقداماتی را انجام می دهند انسان نیستند، درست مثل حیوانات وحشی هستند البته تا جای که من می دانم هیچ حیوانی هم نوع خود را نمی کشد. .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

استقلال و فکری منتظر رضایت نساجیباشگاه استقلال که با محمود فکری به توافق رسیده است، به دنبال دریافت رضایت از باشگاه نساجی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران – شمار قربانیان کرونا در یک شبانه روز با ثبت ۲۳۵ مرگ رکورد زدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خوب عکسی برای قربانیان کرونا انتخاب کردید، بعید میدونم جون سالم از کرونا به در برده باشند. واسه اعلام رکورد کرونا عکس عزاداری گذاشتید؟؟! تف به هر چی بی شرفه!!! 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »