بازداشت تروریست ایرانی تبار در آغری

03/06/1400 02:46:00 ب.ظ

25.08.

2021 آغری/خبرگزاری آناتولی بر اثر عملیات ضد تروریستی نیروهای ترکیه در شهرستان پاتنوس استان آغری تاریخ 22 ژوئيه سال جاری 3 تروریست به هلاکت رسیدند اما یکی از آنان به نام کامران صدیقی (نام مستعار لشکر)که ایرانی تبار است به صورت زخمی موفق به فرار شده بود.

نیروهای ژاندارمری ترکیه طی عملیاتی کامران صدیقی را در شهرستان دیادین استان آغری دستگیر کردند. در این راستا دو تن از بستگان صدیقی نیز دستگیر شدند. حین دستگیری صدیقی شمار قابل توجهی اسناد سازمانی متعلق به گروه تروریستی پ.ک.ک، یک قبضه کلاشینکف، یک تپانچه و دارو کشف و ضبط شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

İranlı diyen alçak küt terörcülarıdir کرد بز کوهی تروریست

ابتلای اسکوچیچ و هاشمیان به کرونا یک روز قبل از اردوی تیم ملی!سرمربی تیم ملی و دستیار ایرانی او از ابتدای این هفته به علت ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه به سر می‌برند.

بیانیه‌ای با ۳۶۳ امضا در اعتراض به ادامه بازداشت فعالان مدنی | DW | 24.08.2021چند صد فعال سیاسی و مدنی در بیانیه‌ای بازداشت اخیر چند وکیل دادگستری و فعال مدنی را تجاوز به حقوق شهروندی آنان خواندند. بازداشت‌شدگان در حال تنظیم شکایت علیه کسانی بودند که مانع تامین به‌موقع واکسن کرونا شده‌اند.

تحقیقات پلیس آلمان درباره پرونده مسمومیت در دانشگاه دارمشتات | DW | 24.08.2021در پی مسمومیت شدید چند نفر در دانشگاه فنی دارمشتات دادستانی آلمان اعلام کرده که تحقیقاتی در مورد تلاش برای 'قتل عمد' در این پرونده را آغاز کرده است. بی ناموس نازی، چقدر ادم میتونه حرومزاده باشه که توی دانشگاه به فکر کشتن خارجی بیوفته، المانیهای خوک کثیف

ناکامی ناشنوایان از راهیابی به فینال دوِ صدمتردر ادامه رقابت‌های قهرمانی جهان دوومیدانی ناشنوایان که در لهستان در حال برگزاری است، دوندگان کشورمان از راهیابی به مرحله فینال 'دوِ صدمتر' بازماندند. به به_داد_اساتید_دانشگاه_آزاد_برسید در_دانشگاه_آزاد_چه_خبر_است كاش ناشنوايان مجلس و هيات موسس دانشگاه آزادم تو اين مسابقات فراخوان ميزديد به_داد_اساتید_دانشگاه_آزاد_برسید در_دانشگاه_آزاد_چه_خبر_است عزل_طهرانچی_معاونین اره علتش هم حضور شما روانی ها در راس قدرته

همزمان با افتتاحیه بازی‌های پارالمپیک؛ متروی توکیو صحنه اسیدپاشی به یک مرد و زن شداین حمله در حالی سه‌شنبه شب در ایستگاه شیروکان تاکاناوا واقع در منطقه اعیانی توکیو رخ داد که پایتخت به دلیل برگزاری مراسم افتتاحیه بازی‌های پارالمپیک تحت تدابیر شدید امنیتی قرار داشت. جزئیات بیشتر🔽 صدا و سیما قشنگ ارضا میشه با این اخبار کدوم حمله؟؟

تصاویری از اندونزی؛ مهاجران افغان در تظاهراتی علیه طالبان خواستار اسکان سریع شدندصدها مهاجر افغان در اندونزی در اعتراض به تسلط طالبان بر افغانستان و طولانی شدن روند اِسکان خودشان، در خیابان‌های جاکارتا، پایتخت، کشور تظاهرات کردند.