بابت اظهارات اخیر خواهرم از طرف خانواده پوزش می‌خواهم

21/10/1399 01:39:00 ب.ظ

رئیس شورای شهر تهران: بابت اظهارات اخیر خواهرم از طرف خانواده پوزش می‌خواهم

رئیس شورای شهر تهران گفت: اظهارات اخیر خواهرم نه مورد تایید خانواده و نه مورد تایید حزب کارگزاران سازندگی است. از طرف خانواده از این موضوع پوزش می‌خواهم. او ادامه داد: اما برای برخی از اعضا نسبت به نحوه رسیدگی به این لایحه در کمیسیون‌ها حساسیت ایجاد شده بود و اعتراضاتی داشتند.

در نتیجه بحث‌هایی در ابتدا انجام شد و بعد از ارائه نظرات اعضا تصمیم گرفتم که دستور ادامه پیدا کند و اعضا نسبت به بندهایی که اعتراض دارند، نظرات اعلام شود.

هاشمی با اشاره به اینکه اعضا به دو ماده اعتراض داشتند گفت: اعضا به ماده ۲۱ و ۲۵ که مربوط به اسناد نوکول شده قدیمی است اعتراض داشتند چرا که تعداد زیادی از این چک‌ها از دهه شصت تاکنون در شهرداری نوکول نشده است و این مساله بخش عمده جلسه امروز را به خود اختصاص داد.

رئیس شورای شهر تهران در واکنش به مجوز صدور ساخت و ساز در لایحه محرک اقتصادی برای ۲۰۰ باغ گفت: بحث باغات نیست. بلکه می‌خواهند با سرعت بیشتری تصمیم گیری کنند. قطعا ما نمی‌توانیم قانونا مجوز ساخت به باغات را بدهیم و تنها درحدی که قانون اجازه می‌دهد می‌توانیم عمل کنیم. مهم این است که در این بخش با سرعت عمل کنند تا تکلیف مردم روشن شود و بتوانند بهتر پروانه‌ها را دریافت کنند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

ایران: نگران افزایش ابتلا به کرونا بابت سفرهای اخیر هستیم

نگران افزایش ابتلا به کرونا بابت سفرهای اخیر هستیمسخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: ترددها و سفرها در زمینه انتشار ویروس کرونا بسیار موثر است و حتی سفرهایی که هفته گذشته به جزیره قشم اتفاق افتاد، جای نگرانی دارد، زیرا این عدم رعایت می‌تواند باعث افزایش موارد ابتلا و مرگ و میر به علت کرونا شود. فرقشون با ما مردم چیه مام فقط نگران هستیم .حقوق نمیگیرین که نگران باشین آقای نمکی شوهرم از وقتی واکسن فایزر رو زده آلتش انقدر شده، از مال خود تو هم کوچیکتر. شما نگران هیچ چیز نیستی .شما نگران بودی مثل اعراب و اسرائیل واکسن وارد میکردی.نصف جمعیت اسرائیل واکسن زدند

علت آتش سوزی کانکس معلم کنگرستانی صاعقه نبوده/ بابت این اتفاق متاسفیمطی روزهای اخیر، خبر برخورد صاعقه و آتش سوزی یک مدرسه کانکسی در ساعت ۲۲ روز سه شنبه ۳۰ دی ماه، در منطقه عشایری استان خوزستان که منجر به سوختگی سه معلم شده بود منتشر و افکار عمومی را جریحه دار کرد و فوت یکی از معلمان در صبح امروز بر عمق درد این حادثه افزود.

نصف حقوق کارگران بابت اجاره خانه می رود!دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران: *نصف حقوق کارگران بابت اجاره خانه می‌رود! *برنج خارجی عمده مصرف کارگران است که از پارسال تا امسال قیمت آن چندبرابر شده *در حال حاضر فاصله بین خط معیشت و حداقل دستمزد کارگران بالا است *این شکاف باید پر شود بی_لیاقت بی_تدبیر دزد

همکاری نیروهای دولتی ایران با قاچاقچیان انسان؛ اخاذی بابت کارگران غیرقانونیaidaghajar چه عکس غم‌انگیزی....