ایران و ۲۵ کشور دیگر: تحریم‌ها مقابله با کرونا را دشوار می‌کند | DW | 06.10.2020

15/07/1399 01:54:00 ب.ظ

۲۶ کشور از جمله ایران، روسیه و چین از ایالات متحده و کشورهای غربی خواستند که به تحریم‌های یکجانبه پایان دهند. آنها در بیانیه‌ای جمعی گفته‌اند که سیاست‌های تحریمی با حقوق بشر مغایرت دارد و مانعی بر سر پیکار با کرونا است.

۲۶ کشور از جمله ایران، روسیه و چین از ایالات متحده و کشورهای غربی خواستند که به تحریم‌های یکجانبه پایان دهند. آنها در بیانیه‌ای جمعی گفته‌اند که سیاست‌های تحریمی با حقوق بشر مغایرت دارد و مانعی بر سر پیکار با کرونا است. کشورهای امضاکننده بیانیه‌ گفتند که تحریم‌های اقتصادی در شرایط شیوع کرونا مبارزه با پاندمی را دشوار...

کشورهای امضاکننده بیانیه‌ گفتند که تحریم‌های اقتصادی در شرایط شیوع کرونا مبارزه با پاندمی را دشوار کرده است و نقض حقوق بشر به شمار می‌رود. بیانیه همچنین آمریکا را به اعمال تبعیض نژادی و جلوگیری از توسعه کشورهای دیگر متهم کرده است.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید محتوای بیانیه جمعی، ابتدا روز دوشنبه پنجم اکتبر توسط ژانگ جون، نماینده دایمی چین در سازمان ملل متحد، در جلسه کمیته حقوق بشر مجمع عمومی سازمان ملل متحد خوانده شد و سپس با امضای ۲۵ کشور دیگر انتشار یافت.

امضاکنندگان بیانیه گفته‌اند که در شرایط همه‌گیری ویروس کرونا، باید میان کشورهای جهان همبستگی و همکاری بین‌المللی حاکم باشد. آنها تصریح می‌کنند: «ما همچنان شاهد اعمال فشارهای یکجانبه بر خلاف اهداف و اصول منشور سازمان ملل متحد، حقوق بین‌الملل، کثرت‌گرایی و معیارهای اساسی روابط بین‌المللی هستیم.» headtopics.com

آره خب، چرخ پولِ تروریستی رو کم کرده!

چقدر احمق تشریف دارید. اگر شما صدای مردم آلمان هستید پس آلمانها احمقی بیش نیستند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

DW Persian دویچه‌‌وله فارسی

در پادکست 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' قطعه 'بوسه عید' با صدای پروین، شعری از محمدعلی بهمنی و آهنگسازی منوچهر لشگری را می‌شنوید که در دستگاه سه‌گاه در سال ۱۳۴۹ منتشر شده است. @dw_farsi ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

۲۶ کشور باید به حرفهای روحانی توجه کنند، ما طوریمون نیست، شما هم دلتون برای ج ا سوخته که اچمز شده نه مردم!! مردم چهل ساله بدبختند تحریمها لغو شود تا چماقمغزان بیشتری بر روی ماشینهای بزرگتر خریداری شده از کشورهای دمکرات غربی ؟!؟!؟!بتوانند اسیران بیشتری را برای تماشای بربریت نظام جهل و جنایت در خیابانها شکنجه کنند غرب دمکرات؟!؟!؟! هم خوشحال باشد که تأثیر دمکراتانه ای در گسترش کار شکنجهٌ دوستان دد منشش داشته !

الان ایالات متحده اعلام می‌کنه خوب زودتر می‌گفتید تا پایان بدیم تحریم های یکجانبه و ظالمانه را عزیزان .؟؟؟ اتفاقا دقیقا بر عکس است و فقط ۳ ۴ کشور بر اثر منافع شخصی این صحبت‌ها رو میکنند رئیس جمهور ج.ا گفت اوضاع کشور از آلمان بهتره پس این حرفا دیگه واسه چیه کشورهای ناقض حقوق بشر از جمله ایران، روسیه ‌‌و چین خیلی 💩می‌خورند. بیش از چهار دهه است که رژیم اسلامی تروریستی اخوند جنایتکار تره هم برای حقوق بشر خرد نمی کنند

تحریم ها کاغذ پاره ای بیش نیست!!! نقض حقوق تروریست ها .. نه نقض حقوق بشر .. شما اگر معنای حقوق بشر می فهمیدید ، کلمه ای هم از ستمگری های جمهوری اسلامی به ملت ایران به زبون میاوردید .. هر چند ملتهای خود شما هم ، بدبخت تر از ما ایرانی ها هستن ..

کرونا در ایران – شمار قربانیان کرونا در یک شبانه روز با ثبت ۲۳۵ مرگ رکورد زدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خوب عکسی برای قربانیان کرونا انتخاب کردید، بعید میدونم جون سالم از کرونا به در برده باشند. واسه اعلام رکورد کرونا عکس عزاداری گذاشتید؟؟! تف به هر چی بی شرفه!!! 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

از این ژستها نیایید که شما حامی رژیم جنایتکار ج.ا. هستید. اگر دلسوزید دست به دست اپوزوسیون بدین تا ایران و ایرانیان و دنیا از شر ج.ا. خلاص شن وگرنه این اداهایی که دارید آبکی است حالا از کله پاچه کرونا هم میخوان برای رسیدن به اهداف کثیفشون استفاده کنند. ما که وضعمان از آلمان بهتره ، ما را باکی نیست ، چین و بقیه برن در فکر خودشون باشن ، والله! اینو آقا روحانی گفت !

جمهوری عسلامی هم فرآورده نفتی میصادره ب دوستان ونزوئلا,چین,کره هم با پول فراوون داره رایگان سوریه ر بازسازی میکنه هم جزء 4کشور های تک ه هم دارو/واکسن کرونا را زودتر از همه ساخت/صادرید هم اقتصادش از آلمان قویتره لطفا سیاه نمایی نکنید تازه آمریکا را تحریم کرد میخواد دستگیرشونم کنه آیا نمی‌دونید مشکل و مانع اصلی ایدولوژی اسلام و حکومت اسلامی است؟؟!! سرتون رو زیر برف نکنید یکایک این کشورها هم پیاله این حکومت خون آشام هستند و هستید. ژست حقوق بشر نگیرید این همه کشتار رو نمی بینید؟؟

خب نباید کاری میکردند که تحریم شوند. نباید اعمال شیطانی را به اسم ماجراجویی به منطقه تحمیل میکردند. نباید میلیاردها دلار مردم کشور را بدین صورت چپاول میکردند.

۲۳۵ فوتی جدید کرونا در کشور / ۳۹۰۲ تن دیگر مبتلا شدندشناسایی ۳۹۰۲ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۳۹۰۲ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۲۳۵ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۴۷۵۶۷۴ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۹۲۲۹۳ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۷۱۹۲ نفر این اعداد را در ده ضرب کرده تا امار واقعی را بدست اورید؟؟ج.ا ساده ترین و کم هزینه ترین راه مبارزه با کرونا را کشف کرده،،یعنی تقسیم بر ده و در اینده نزدیک بر صد؟

ایران و ۲۵ کشور دیگر خواستار پایان تحریم‌های غرب در وضعیت شیوع کرونا شدند۲۶ کشور جهان که در میان آنها نام کشورهای چین، روسیه، کره شمالی و ایران نیز دیده می‌شود، با انتشار بیانیه‌ای مشترک خواستار پایان یافتن تحریم‌های آمریکا و دیگر کشورهای غربی شدند که به گفته آنها در دوران مبارزۀ جهانی با شیوع ویروس کرونا، نقض حقوق بشر محسوب می‌شود. یا مرگ یا کباب برگ 😂😸😸😸 آخی جیباتون خالی شده یورو نیوز اسم اون 25تا کشور رو بگو تا ما دشمنای خودمون رو بشناسیم کرونا بهونه ای واسه جون گرفتن دوباره این رژیمهای تروریست و تامین مالی اونها خواهد شد.

رکوردشکنی دوباره کرونا در کشور / ۴۱۵۱ تن دیگر مبتلا شدندرکوردشکنی دوباره کرونا در کشور ۴۱۵۱ تن دیگر مبتلا شدند *تعداد مبتلایان جدید: ۴۱۵۱ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۲۲۷ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۴۷۹۸۲۵ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۳۹۴۸۰۰ نفر *تعداد فوت شدگان: ۲۷۴۱۹ نفر وزیر بهداشت گوزو قبل محرم در مورد حماسه حرف میزد اینم نتیجه اون حماسه که می گفت! خامنه‌ای_گوه_خورد

عضو ستاد مقابله با کرونا: وضعیت تهران اصلا مساعد نیستنادر توکلی، معاون ستاد مقابله با کرونا در استان تهران از احتمال اعمال محدودیت‌های بیشتر در پایتخت ایران به دلیل مساعد نبودن شرایط خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

۲۹۶ سالن سینما با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در کشور احداث می‌شودمعاون سازمان سینمایی کشور گفت: در حال حاضر ۲۹۶ سالن سینما با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در سطح کشور در حال احداث است و استان‌های باقی‌مانده نیز مقصد پردیس سینمایی امید خواهند بود. وقت و زمان آن فرا رسیده تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی تحمیلی فرقه فارسیسم تبهکار از ایران ایرانیان حذف و منحل و کنار گذاشته شده و اعلام شود. چه عجب احتمالا پول لازم شده وزارت ارشاد اینم خودش کاسبی جدید شهر ما- رودسر، گیلان- یه سینما داشت سالها تعطیل بود، خرابش کردن، مجتمع ساختن.