هشدار, کرونا, حسن روحانی, قرمز, محدودیت, کرونا

هشدار, کرونا

ایران در مناطق هشدار شیوع کرونا تدابیر جدید اعمال می‌کند

#ایران در مناطق #هشدار شیوع #کرونا تدابیر جدید اعمال می‌کند

02/07/2020 05:09:00 ب.ظ

ایران در مناطق هشدار شیوع کرونا تدابیر جدید اعمال می‌کند

رئیس جمهور ایران از اعمال محدودیت ‌های جدید هوشمند در مناطق با وضعیت هشدار یا قرمز کرونا در این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

02.07.2020تهران/ خبرگزاری آناتولیحسن روحانی، رئیس جمهور ایران اعلام کرد: اعمال محدودیت‌های جدید در مناطق با وضعیت هشدار یا قرمز طبق برآوردهای دقیق و کاملا هوشمند خواهد بود، وزارت‌خانه‌ها برنامه جامع سازگاری با کرونا را برای تصویب در ستاد ملی ارائه کنند.

عضو ستاد مبارزه با کرونا ایران: پروتکل‌ها جلوی گسترس بیماری را در مراسم محرم نمی‌گیرد - BBC News فارسی انفجار بیروت؛ وزیر اطلاع‌رسانی لبنان استعفا کرد - BBC News فارسی هوک رفت و آبرامز آمد؛ آیا تغییری در پیش است؟ - BBC News فارسی

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ایران»، وی امروز در جلسه روسای کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مبارزه با کرونا، با انتقاد از رعایت نشدن فاصله گذاری نسبی در حمل و نقل های عمومی، این موضوع را عامل دیگر افزایش تعداد مبتلایان عنوان کرد و از مسئولان کمیته اجتماعی – امنیتی خواست نظارت و مراقبت خود را در این خصوص تشدید کنند.

روحانی در ادامه گفت: با توجه به گزارش ارائه شده از سوی کمیته اجتماعی – امنیتی و بررسی‌های دقیق، مقرر شد در مناطق با وضعیت هشدار یا قرمز محدودیت های جدید به شکل کاملا هوشمند اعمال شود.وی افزود: قرار نیست محدودیت‌ها به شکل کلی و وسیع برقرار باشد و اعمال محدودیت‌های جدید منطبق بر محیط‌های شناسایی شده و مبتنی بر روشهای موثر در افزایش ابتلا و شیوع بیماری است که براساس این مصوبه به استانداران اختیارات لازم برای شهرستان‌های قرمز آن استان واگذار خواهد شد.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

ایجاد آتش‌سوزی در جنگل‌های شمال عراق توسط ترویست‌های پ.ک.ک

پهپادهای ترکیه تلاش تروریست‌های پ.ک.ک برای ایجاد آتش‌سوزی در جنگل‌های شمال عراق را ضبط کردند. - خبرگزاری آناتولی

زنان تاثیرگذار ایران؛ ارفع اطرایی، اولین زن نوازنده و مدرس سنتور در ایران

سازمان انرژی اتمی ایران: وقوع حادثه در سایت نطنز در دست بررسی استبنا به اعلام سازمان انرژی اتمی ایران چند گروه از کارشناسان در محل حاضر شده‌اند و در حال بررسی علل «حادثه» هستند.

کاهش ۹ درصدی قیمت مواد غذایی در جهان و افزایش ۱۱ درصدی در ایراندر حالی که مطابق اعلام فائو قیمت مواد غذایی در جهان طی سال جاری میلادی ۹ درصد کاهش یافته، داده‌های مرکز آمار ایران حاکی از افزایش ۱۱ درصدی متوسط قیمت مواد خوراکی در این کشور است.

افزایش شیوع کرونا در ۸ استان ایران؛ محدودیت‌های جدید در تهران اعمال می‌شوددر حالی‌که با ثبت ۱۴۸ مورد فوتی در ۲۴ ساعت گذشته شمار کل جانباختگان کووید-۱۹ در ایران از ۱۱ هزار نفر فراتر رفت، آمار بستری شدن بیماران جدید در پایتخت نیز صعودی گزارش می‌شود.

هشدار اورژانس درباره تجمع در محل وقوع حریق کلینیک سینا اطهر هشدار اورژانس درباره تجمع در محل وقوع حریق کلینیک سینا اطهر رییس مرکز اورژانس تهران: تجمع مردم در محل وقوع حادثه علاوه بر اینکه با توجه به شرایط شیوع بیماری کووید ١٩ خطرناک است، شرایط امدادرسانی را سخت‌تر می‌کند

هشدار به احتمال افزایش روزانه یکصدهزار نفر مبتلا به کرونا در آمریکاوضعیت ایالت فلوریدا در هفته‌های اخیر با ثبت روزانه ۸هزار مبتلا بسیار نگران کننده بوده است.