ایران: مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شامگاه شنبه به تهران می‌‌آید | DW | 11.09.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نماینده ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از سفر مدیرکل آژانس به تهران در شامگاه شنبه ۲۰ شهریور خبر داد. به گفته او، رافائل گروسی در این سفر با رئيس سازمان انرژی اتمی ایران دیدار خواهد کرد.

کاظم غریب‌آبادی، سفیر و نماینده دائم ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از سفر رافائل گروسی‌‌‌، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به تهران در شامگاه شنبه ۲۰ شهریور خبر داد.

همزمان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در بیانیه‌ای اعلام کرد این دیدار روز یکشنبه انجام می‌شود و گروسی پس از برگشت به وین در کنفرانسی مطبوعاتی نتیجه رایزنی‌هایش در تهران را برای خبرنگاران تشریح خواهد کرد.سازمان انرژی اتمی ایران نیز در خبری مشابه اعلام کرد سفر رافائل گروسی به تهران یک‌روزه خواهد بود. این دیدار پیش از ظهر یکشنبه صورت می‌گیرد و هیأت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بعدازظهر همان روز به وین برخواهد گشت.

ایران از اواخر فوریه سال جاری بازرسی از برخی تاسیسات هسته‌ای خود را محدود کرده است. در تازه‌ترین گزارش آژانس آمده از آن زمان به بعد، بازرسی و اقدام‌های نظارتی به طور جدی مختل شده است.اسرائيل که امنیت خود را با دستیابی ایران به بمب اتمی در خطر می‌بیند خواستار"واکنش فوری بین‌المللی" علیه پیشرفت فزاینده برنامه‌های اتمی جمهوری اسلامی شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازگشت «تیم ملی» به صدر آسیا؛ ایران در رده نخست تیم‌های آسیایی در رده‌بندی جدید فیفادر رده‌بندی جدید فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا تیم ملی بلژیک همچنان در صدر قرار دارد و بعد از آن کشورهای برزیل، انگلیس، فرانسه و ایتالیا رده‌های دوم تا پنجم را به خود اختصاص داده‌اند. کلا ایران در همه جای خوبیها صدر نشینه و ربطی بشماها که خاورمیانه رو به آتش کشیدید نداره☺
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله سپاه به مواضع کُردها در خاک عراق؛ ایران در اقلیم کردستان به دنبال چیست؟محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه روز دوشنبه به «مخالفان مسلح حکومت ایران» هشدار داده و از ساکنان مناطق اطراف پایگاه‌های این گروه‌ها خواسته بود از محل فاصله بگیرند. تغیر مسیر دوربینها ازافغانستان به عراق تا طالبان راحت جنایت کنند وراحت خاک وناموس را بروشد وپنجیر را نسل کشی کنند تاافکارعمومی رامنحرف کنەازدستەگلی کەدرافغانستان بەاب دادەبەطالبانی کمک کردەکەبزودی کاری بەایران میکنندکە حوثیها بەعربستان کردندبافرستادن پهبادو سر از پا هم خطا کنەپاکستان واردعمل میشەمگە دیروز پاکستانیها تهدید نکردند کە ایرانو سر جاش مینشونند!روساهم گفتند اولویت ما امنیت اسرائیلە نخیر دنبال مزدورها و بی شرف های منافقی مثل شماست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بیش از 7 هزار بیمار کرونایی در ایران در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفر گروسی یک روزه و برای رایزنی درباره موضوعات همکاری‌های ایران و آژانس استسازمان انرژی اتمی ایران اعلام کرد، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تا ساعاتی دیگر وارد تهران می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش روسیه به احتمال صدور قطعنامه علیه ایران در شورای حکامنماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین تصریح کرد که مسکو به هرگونه قطعنامه احتمالی علیه ایران در شورای حکام آژانس اتمی رای منفی خواهد داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برندگان نوبل خواستار تحقیق درباره اعدام‌های ۶۷ در ایران شدند | DW | 10.09.2021۲۵ تن از برندگان پیشین نوبل در نامه‌ای از آنتونیو گوترش خواستند درباره 'جنایت عظیم'‌در زندان‌های ایران تحقیق کند. اشاره آنها به اعدام هزاران زندانیان سیاسی در سال ۱۳۶۷ در ایران است که یکی از عوامل آن ابراهیم رئیسی است. خودش میگه من کردم افتخار میکنم اینا چی میگن میگن تحقیق شه چی تحقیق شه اوسکولا خودش با زبان خودش اعتراف میکنه برندگان نوبل غلط کرده اند .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »