ایران به کاهش تعهدات خود در برجام تا تامین خواسته‌هایش ادامه می‌دهد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عراقچی در جمع خبرنگاران: ایران به کاهش تعهدات خود در برجام تا تامین خواسته‌هایش ادامه می‌دهد

«سیدعباس عراقچی» معاون سیاسی وزیر امور خارجه عصر یکشنبه پس از پایان نشست فوق‌العاده کمیسیون مشترک برجام در جمع خبرنگاران گفت: جلسه فوق‌العاده امروز کمیسیون مشترک برجام برای رسیدگی به شکایاتی که هر دو طرف، هم ایران و هم سه کشور اروپایی درباره نحوه اجرای برجام از همدیگر داشتند، برگزار شد.

معاون سیاسی وزیر امور خارجه ادامه داد: به نظر من، بحث‌ها سازنده بود. آنچه در جمع‌بندی وجود داشت، پایبندی همه کشورهای باقی مانده در برجام به تعهدات خودشان در توافق هسته‌ای برای حفظ برجام بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عراقچی: تا وقتی منافع ایران تامین نشود کاهش تعهدات به برجام را ادامه می‌دهیممعاون سیاسی وزارت امور خارجه ایران می‌گوید اقدام بریتانیا در توقیف نفتکش حامل نفت ایران در تنگه جبل‌الطارق نقض برجام به شمار می‌رود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ تمایلی به جنگ ندارد/ تنها دیپلماسی می‌تواند به ایران و آمریکا کمک کندسی ان ان:ترامپ تمایلی به جنگ ندارد/ تنها دیپلماسی می‌تواند به ایران و آمریکا کمک کند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گزارش آسوشیتدپرس: به رغم مخالفت روحانیون حاکم، مردم ایران سانسور اینترنتی را دور می زنند🔺گزارش آسوشیتدپرس: به رغم مخالفت روحانیون حاکم، مردم ایران سانسور اینترنتی را دور می زنند ⚡️خبرگزاری آسوشیتدپرس از تلاش مردم ایران برای دور زدن سانسور حکومتی اینترنت و موانع ایجاد شده توسط تحریم های آمریکا برای دسترسی به سایت های اینترنتی نوشته است. چه کشف بزرگی کرده 😂😂😂 بهتر بود در تیتر این گزارش خبری بجای 'مخالفت' از کلمه درست تر و پرمایه ی 'ممانعت' استفاده میشد، «مخالفت» میتواند تنها توصیه ای باشد و گویای عدم موافقت و ضدیت است، اما «ممانعت» اقدام عملی است که مفهوم را مطلوب تر به مخاطب می رساند. سوادرسانه_ای باسوادرسانه_ای Medialiteracy
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واشینگتن: ترمپ به حمایت از منافع آمریکا و متحدانش در برابر تهدیدهای ایران پایبند استکاخ سفید روز جمعه اعلام کرد که دونالد ترمپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده به حمایت از منافع آمریکا و درستش همینه، آمریکا باید به تقویت متحدانش و تضعیف جمهوری اسلامی بپردازد به تایپ کلمات بیشتر دقت کنید. به پرداخت کننده بهای بالاتر شما را خواهد فروخت. او یک تاجر است.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

جردن باروز: وقتی به ایران رفتم احساس گروه بیتلز را داشتم!کشتی گیر معروف آمریکایی عنوان کرد در ایران نسبت به هر جای دیگر دنیا بیشتر مورد استقبال قرار گرفت. او همچنین از بازگشت قدرتمندانه برای کسب مدال در المپیک توکیو خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

والیبال جوانان ایران با شکست دادن برزیل به فینال رفتتیم ملی والیبال جوانان ایران با شکست دادن برزیل در دیدار نیمه‌نهایی، به دیدار فینال مسابقات جهانی ۲۰۱۹ بحرین راه یافته است. این اولین بار است که این تیم به فینال بازی‌ها می‌رسد. ایران در فینال با ایتالیا بازی خواهد کرد. So proud of you boys ❤️❤️❤️ دیلِی دارینا میگذاشتی فردا دیگه با نتیجه ی فینال اعلام می کردی... چه کاریه اینجوری خودت رو به زحمت بندازی :/
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »