حامد زمانی به دادسرا احضار شد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مرکز اطلاع‌رسانی ناجا:‌ حامد_زمانی در پی درگیری با مأموران فرودگاه به دادسرا احضار شد

به گزارش روز یکشنبه مرکز اطلاع رسانی پلیس، ‌ به دنبال درگیری حامد زمانی با مأموران گیت ورود و خروج فرودگاه مهرآباد این خواننده پاپ به دادسرا احضار شد.

پلیس در گزارش خود افزوده است، هر کسی که تخلف کند در هر مقامی باشد پلیس طبق قانون با وی برخورد می‌کند. حامد زمانی روز پنجشنبه برای ارائه پاره‌ای از توضیحات به دادسرای ناحیه ۹ فرودگاه مهرآباد احضار شده است. به نقل از رسانه ها، ‌ اخباری مبنی بر بازداشت حامد زمانی و درگیری وی با ماموران نیروی انتظامی از شب گذشته در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. این اخبار همزمان شد با انتشار فیلمی که گفته می‌شود این خواننده پاپ خودش آن را ضبط کرده و حکایت از درگیری او با ماموران نیروی انتظامی دارد.

بر همین اساس، ‌ سردار حسن مهری رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور توضیحاتی را درباره ویدیو منتشر شده در فضای مجازی از یک خواننده در فرودگاه مهرآباد ارائه کرد و گفت: ساعت ۷:۴۵ روز پنجشنبه "حامد زمانی" به همراه شخص دیگری برای پرواز به مقصد کرمان، وارد فرودگاه مهرآباد شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حامد_زمانی و دوپینگی که زود بی‌اثر شد دو سه سالی بود که حامد زمانی را کمتر در تلویزیون می‌دیدیم، شاید حامیان دیروزش از او دل‌زده‌ شده‌اند و ترجیح می‌دهند بیش از این برایش هزینه نکنند. اما شایعات این چند روز، دوباره توجه همه را به او جلب کرد.

اینکه انقدر خوب بود

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توضیح پلیس درباره ماجرای حامد زمانی در فرودگاهرئیس پلیس فرودگاه‌های کشور توضیحاتی را درباره ویدیو منتشر شده در فضای مجازی از یک خواننده در فرودگاه مهرآباد ارائه کرد. اعتیادش حقیقت داره؟ توپ توپه نشه نشه Haman_3r و ایشان به اسرار پلیس جهت مشخص شدن خلوص متریال زیادی استعمال کرده بودن .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حضور حامد زمانی در دادسرای ناحیه ۹ فرودگاه مهرآبادحضور حامد زمانی در دادسرای ناحیه ۹ فرودگاه مهرآباد *حامد زمانی خواننده پاپ برای پاره ای از توضیحات در دادسرای ناحیه ۹ فرودگاه مهرآباد حضور یافت. *حامد زمانی اکنون آزاد است. بتخمم که ازاده حالا شد پاپ ای بر دروغگو لعنت انقلاب بچه هاشو نمیخوره
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران به کاهش تعهدات خود در برجام تا تامین خواسته‌هایش ادامه می‌دهدتهران - ایرنا - معاون سیاسی وزیر امور خارجه با بیان اینکه ایران در جلسه کمیسیون مشترک برجام تاکید کرد به روال خود به کاهش تعهدات برجامی‌اش تا زمانی که خواسته‌های ایران تامین شود، ادامه می‌دهد، گفت: روحیه حاکم بر جلسه، روحیه خوب و سازنده‌ای بود ولی مشکلات ما، مشکلات جدی است که باید مرتفع شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

صفایی‌فراهانی: مردم به حرف‌هایی گوش می‌دهند که بدانند در زندگی‌شان موثر استمحسن صفایی‌فراهانی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، درباره مشارکت در انتخابات 98 گفت: این بار مردم باید خودشان تصمیم بگیرند. این بار دیگر وظیفه کسی نیست که بخواهد توصیه‌ای به مردم داشته باشد، چون مردم گوش نمی‌دهند. مردم زمانی به حرف کسی گوش می‌دهند که بدانند این حرف در زندگی و بهبود وضعیت آنها موثر بوده است. دوست عزیز، امروزه هیچ چیزی چاره‌ساز مشکلات مردم نیست اِلا روی آوردن به منجی بشریت. سید احمد_الحسن (ع) با ادله محکم و مستند بر تمام ادیان اتمام حجت کرده است. برای تحقیق 👇 ایران روایت_مرصاد
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

برگزاری لیگ برتر فوتبال در ایران 'شرط دارد'رییس فدراسیون فوتبال ایران گفته است تا زمانی که همه شرایط لازم در ورزشگاه‌ها فراهم نشود ضرورتی برای برگزاری لیگ وجود ندارد. بد نمیگه میگه باید شرایط محیا بشه دروغگو. به شرایط چاقو
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انتقاد بعیدی‌نژاد از سیاست‌های جرمی هانت در قبال ایرانسفیر ایران در لندن با انتقاد از سیاست‌های جرمی هانت در قبال ایران در زمانی که سکاندار وزارت امور خارجه این کشور بود، تاکید کرد که بهبود وضعیت پیش آمده تلاش بسیار می خواهد. آقای بعیدی نژاد بفرما بشین جای جرمی هانت همین روزها تو بی شرف هم با لگد پرت میکنند بیرون گمشو برو در انزوا بعیدی_نژاد سگ_نظام منظورش اینه، جرمی باید با کارهای ما کنار بیاد، حالا هر چی میخاد باشه. بمب اتم، تقویت موشکی یمن و حزب اللات و... خلاصه هر غلطی ک دلمون خاست میکنیم و شما فقط نگا کنید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »