ایالات متحده یک وزیر و یگان نیروهای ویژه کوبا را به دلیل سرکوب اعتراضات تحریم کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦ ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه ۲۲ ژوئیه یک وزیر امنیتی كوبا و یگان نیروهای ویژه آن کشور را به دلیل نقض حقوق بشر در سرکوب اعتراضات ضد دولتی اوایل ماه جاری تحت تحریم قرار داد. ⬇ بیشتر بخوانید:

ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه ۲۲ ژوئیه یک وزیر امنیتی کوبا و یگان نیروهای ویژه آن کشور را به دلیل نقض حقوق بشر در سرکوب اعتراضات ضد دولتی اوایل ماه جاری تحت تحریم قرار داد.

وی «پیشبرد کرامت و آزادی انسانی» را از اولویت‌های اصلی دولت خود دانست و گفت ایالات متحده با شرکای‌ خود در سراسر منطقه همکاری خواهد کرد تا «رژیم [کوبا] را تحت فشار قرار دهیم تا بی‌درنگ زندانیان سیاسی را که به طور غیرقانونی بازداشت شده‌اند آزاد کند، دسترسی به اینترنت را دوباره برقرار کند، و اجازه دهد مردم کوبا از حقوق اساسی‌شان برخوردار شوند.»

هزاران کوبایی روز یکشنبه ۱۱ ژوئیه در اعتراض به بحران اقتصادی آن کشور که به کمبود کالاهای اساسی و قطعی برق منجر شده است، علیه دولت کمونیست کوبا دست به تظاهرات زدند. پلیس در هاوانا، پایتخت کوبا، ضمن برخورد با تظاهرکنندگان صدها تن را دستگیر کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ایالات متحده هنوز قصد داره در برابر جنایت آخوندها در خوزستان سرپوش بگذاره؟ یک ملت ازت نفرت جو بایدن خارکسده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله سایبری با یک 'باج‌افزار' به شرکت نفت آرامکو عربستان | DW | 21.07.2021یک ترابایت از اطلاعات شرکت نفت عربستان سعودی 'آرامکو' به سرقت رفته است. هکرها خواستار دریافت ۵۰ میلیون دلار شده‌اند. عربستان گفته است که اطلاعات از طریق یک شرکت پیمانکار زیرمجموعه آرامکو به سرقت رفته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ 213 بیمار جان طی یک روز جان باختندطی شبانه‌روز گذشته 27 هزار و 379 مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شده و 213 بیمار نیز جان باخته‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تنش آبی ۷۰۲ روستای خوزستان ظرف یک سال حل می‌شوداستاندار خوزستان گفت: درکل استان هدفگذاری شده که مشکل آب حدود ۷۰۲ روستا با اعتبارات خیلی خوب ملی، استانی و قرارگاه‌های محرومیت‌زدایی سپاه و ستاد اجرایی امام و بنیاد مستضعفین، ظرف حداکثر یک سال برطرف شوند. خسته نباشید واقعا این اقا نمیدونه کجا اب داره کجا نداره نه بابا چقدر باهوشی بعد از چند سال خدمت به این نتیجه رسیدی بگیم حاج حسن به شما هم سکه بده یهو حیف نشی .... تنش محرومیت چهل ساله چی حل میشه دکتر؟یافلسطین واجبتره؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چهارمی ایران در کشتی آزاد نوجوانان جهان با ۳ طلا و یک برنز / هند قهرمان شدتیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران با کسب ۳ مدال طلا، یک برنز و دو عنوان پنجمی به عنوان چهارمی رقابت های جهانی مجارستان دست یافت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک هفته با خامنه‌ای؛ بسیج مداحان، تحفه رهبر برای سرکوب اعتراضات خوزستان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

افزایش تعداد اعدام‌ها پس از انتخابات در ایران؛ ۳۸ اعدام در یک ماه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »