یک هفته با خامنه‌ای؛ بسیج مداحان، تحفه رهبر برای سرکوب اعتراضات خوزستان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

علی_خامنه‌ای به جای آب، گلوله و نیروهای مسلح به خوزستان می‌فرستد و لشکری دیگر هم در راه دارد؛ مداحان که سربازان رهبرند در مدیحه‌سرایی برای او و موضع‌گیری مقابل هر آن‌ که مقابل رهبر است. راستی_آزمایی گزارش aidaghajar 👇

شب پنجم اعتراضات خوزستان است و مردمی که سال‌ها است فریاد زده‌اند آب‌ سرزمین‌شان به گل نشسته است، دام‌های‌شان در حال تلف شدن هستند و زمین‌های‌شان خشک شده‌اند، در خیابان‌های شهرهای مختلف خوزستان «انا عطشان» گویان [من تشنه هستم] سر داده‌اند.مادری برای جوانش که به سمت گلوله قدم برمی‌دارد، «کِل» می‌کشد و در آن سو، موتورسواران ردیف شده‌اند. زنی دیگر در قاب دوربین، به سمت لشکر موتورسواران محکم قدم برمی‌دارد.

اما آیت‌الله خامنه‌ای سخنرانی دیگری هم دارد که در آن، در لفافه به ویرانی خوزستان اشاره می‌کند ولی به عنوان اهرمی برای کوبیدن بر فرق یک دولت و تایید دولتی دیگر که آن را «دولت کار» خواند. پس از ۱۵ سال، حالا دیگر دیر شده است. هشدارها به واقعیت تبدیل شده‌اند و صدای اعتراض «آب می‌خواهیم» بلند شده است؛ صدای مادری که مقابل دوربین زار می‌‌زند که کودکش دو روز است آب ننوشیده و تشنه است و کشاورزی که در دفتر مسوولان فریاد می‌کشد و خود را به زمین می‌اندازد و دو دستی بر سر می‌‌کوبد.

«حسین سازور»، عضو پیشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و از شناخته‌ شده‌ترین مداحان بیت رهبری است که شهریور ۱۳۹۸ دربا خبرگزاری «تسنیم» [نزدیک به سپاه پاسداران] به صراحت گفته بود هیاتی‌ها در سرکوب معترضان عاشورای ۱۳۸۸ نقش داشته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراضات خوزستان به بی‌آبی؛ واکنش رهبر ایران و آمریکادرحالی که اخبار دریافتی از شبکه‌های اجتماعی حاکی از گسترش این اعتراضات به دیگر مناطق خوزستان و برخی دیگر استان‌ها و همزمان تشدید حضور نیروهای ضدشورش در این استان است، دادستانی خوزستان با انتشار بیانیه‌ای درباره این اعتراضات هشدار داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

علی‌محمد خادم‌میثاق، آهنگ‌ساز، نوازنده، رهبر ارکستر و از بهاییان ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ششمین شب اعتراضات خوزستان؛ 3 کشته در ایذه و سرکوب شدید تظاهرات مسالمت‌آمیزدر ششمین شب اعتراضات خوزستان که به دلیل بحران بی‌سابقه بی‌آبی آغاز شد نیروهای امنیتی، سپاه و بسیج همچنان برخورد خشونت‌آمیز خود را ادامه داده و در نتیجه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اعتراضات خوزستان به بی‌آبی؛ واکنش رهبر ایران و آمریکادرحالی که اخبار دریافتی از شبکه‌های اجتماعی حاکی از گسترش این اعتراضات به دیگر مناطق خوزستان و برخی دیگر استان‌ها و همزمان تشدید حضور نیروهای ضدشورش در این استان است، دادستانی خوزستان با انتشار بیانیه‌ای درباره این اعتراضات هشدار داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراضات به بی‌آبی در خوزستان برای پنجمین شب پیاپی با حضور پررنگ‌تر زنان ادامه یافتاعتراضات به بی‌آبی در خوزستان برای پنجمین شب پیاپی با حضور پررنگ‌تر زنان ادامه یافت افزون بر تداوم اعتراضات در خوزستان، روز سه‌شنبه، ۲۹ تیر، جمعیتی از مردم تهران با تجمع در مترو صادقیه شعارهای «مرگ بر جمهوری اسلامی» و «مرگ بر اصل ولایت فقیه» سر دادند پس متوجه شدين كه اعتراضات براى بى ابى بهانس ، أصل نظام نشانس امشب_ساعت_٩
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

از مجیدی تا گل‌محمدی؛ پشتیبانی سلبریتی‌ها از مردم معترض خوزستان | DW | 21.07.2021در پی ادامه موج شدید اعتراضات مردم خوزستان علیه مسئولان جمهوری اسلامی در رابطه با بحران کمبود آب، برخی از چهره‌های سرشناش ورزش ایران همبستگی خود با مردم معترض را اعلام کردند. amir_minaei این مادر جنده نایاکی رو ریت نزنید قیام_تا_سرنگونی نه_به_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_خامنه_ای_لعنت_بر_خمینی خوزستان_تنها_نیست داریوش ارجمند پفیوز و شهاب حسینی بچه کونی چند سال قبل و خایه مال فیکسی بنام مهران مدیری وصلطان پروین کدام قبرستان هستند نکنه با چادر قصد مهاجرت دارند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »