اگر اعضای گروه واتس‌اپی که ساختم مسئولان را مسخره کنند من مجرم هستم؟

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

من یک گروه واتس‌اپی ساختم و خودم هم ادمین اصلی بودم اما بعد چند نفر را مدیر کردم که بین ما اختلاف ایجاد شد و آن‌ها من را از گروه اخراج کردند. اگر اتفاقی در آن گروه بیفتد، و سیاسی و توهین منتشر شود آیا مسوولیت برعهده من است؟ اطلاع_رسانی سوال_جواب_حقوقی

من چند وقت پیش یک گروه در واتس‌اپ ساختم و خودم هم ادمین اصلی بودم اما بعد چند نفر را مدیر کردم که بین ما اختلاف ایجاد شد و آن‌ها من را از گروه اخراج کردند. اگر اتفاقی در آن گروه بیفتد، حال چه مطالب سیاسی و توهین یا هر چیزی دیگری، آیا مسوولیت برعهده من است یا نه؟ چون متوجه شدم که بعد از من، ویدیوهای طنز مسوولان را آن‌جا منتشر می‌کنند و کاریکاتورهای سیاسی و غیره.

اصولا اگر مطالب مجرمانه‌ای در گروهی که شما ساخته‌اید منتشر شود، نویسنده و منتشر کننده مسوولیت آن را دارند، نه شما که در گروه هیچ نقشی ندارید. با این وجود بهتر است به مدیران گروه به هر نحوی، از جمله ارسال پیامک و غیره اعلام کنید که هیچ دخالتی در گروه ندارید و یا در اکانت‌های شبکه‌های مجازی خود این را اعلام کنید. به هر حال، جای نگرانی نیست چون در صورت بروز مشکل، از لحاظ فنی امکان این که کشف شود شما در آن گروه نیستید، سخت نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بله چون شما ادمین اصلی هستید اما این بدان.معنی نیست که سایرادمین ها از مسؤلیت مبرا هستند. ضمن آنکه منتشرکنندهءمتن و همهءاعضاءگروه در صورتی که پیام مورد اشارهءشما را لایک.کنند مسؤلیت تضامنی دارند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعضای شبکه سازمان‌یافته‌ای از دلالان و سوداگران دارویی دستگیر شدنداعضای شبکه سازمان‌یافته‌ای از دلالان و سوداگران دارویی که به‌صورت غیرقانونی و خارج از شبکه رسمی بهداشت و درمان، اقدام به تهیه و فروش داروهای درمان کرونا می‌کردند، توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات شناسایی و دستگیر شدند. اینا رو باید توی مستراح زندونی کرد که بفهمن با جون مردم زندگی نکنن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قرعه ‌کشی یک چهارم نهایی لیگ قهرمان آسیا؛ پرسپولیس ایران با پاختاکور ازبکستان بازی می‌کندسرخ‌پوشان تهرانی برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید با تیمی رقابت کنند که پیشتر استقلال تهران را از پیش برداشته است. پاختاکور چرا؟ این کلمه 'پَخته کار' است. در خط آسیای میانه آ مثل اُ نوشته می شود: kor. و معنایش پنبه کار.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش ۵۰ تا ۱۰۰ درصدی قیمت فرش ماشینی/ ممنوعیت صادرات قیمت‌ها را نصف می‌کند/ بازار کاذب استرئیس اتحادیه فروشندگان فرش‌های ماشینی اظهار داشت: اگر همین امروز اعلام کنند صادرات ممنوع است، قیمت فرش نصف می‌شود، چون نزدیک به 80 درصد آن هم اکنون صادر می‌شود. چرا نمک میپاشید به زخم مردم خسته نشدید از این حرکت قیمت ها حباب هستند قیمت ها غیر واقعی هستد قیمت ها کاذب هستند اگر میخواید از رسانه غرب تقلید کنید حداقل علمش رو یاد بگیرید مگه میشه بعد از اینهمه وقت ژورنالیست بودن, استراتژیتون انقد تکراری و بدوی باشه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ادعای عضو کارزار ۲۰۱۶: ترامپ به جای پنس دخترش را برای معاونت مدنظر داشتیکی از اعضای پیشین کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ می‌گوید که وی در سال ۲۰۱۶ دخترش، ایوانکا ترامپ را به جای مایک پنس به عنوان گزینه معاونت خود در نظر داشت جزئیات بیشتر🔽 So what? what is wrong? Best choice
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افشاگری نیویورک تایمز: ترامپ در سال ۲۰۱۷ فقط ۷۵۰ دلار مالیات داده است - BBC News فارسیدر آمریکا روزنامه نیویورک‌تایمز ادعا کرده که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری، در بیشتر سال‌های اخیر هیچ مالیاتی به دولت فدرال نداده و یا اگر داده، خیلی کم بوده است. اگه ایران بود الان پنج به علاوه یک حمله کرده بود به کشتی هامون ، حقوق بشر و آزادی و عدالت اقتصادی و اجتماعی تون منو داغون خودش کرده، در کل غرب خره صد, دفعه گفتم کل حقوق این چهارسال ریاست جمهوری رو بخشید به ملکه برای خودش کلاه بخره مالیاتشم دولت ملکه بده بره دیگه بی بی سی بیسواد، بزار کمی روشنت کنم: ادره مالیات آمریکا یا IRS بسیار دقیق و مستقله و از دست اداره مالیات کسی نمیتونه فرار کنه. اگر ترامپ ۷۵۰ تا مالیات داده میتونه یکی از دروغهای معمول رسانه های چپ فاشیست مثل خودت باشه. اگر هم داده باشه لابد مشمول مالیات کم شده.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سهم ایران روسیه و ترکیه برای برقراری صلح بین آذربایجان و ارمنستانبررسی برخورد قضایی با استفاده نکردن از ماسک سخنگوی دولت: جلسه ستاد ملی کرونا اختیارات وسیع‌تری به استان‌ها برای اعمال محدود داد و بررسی برخورد قضایی با افرادی که از ماسک استفاده نمی‌کنند در دستور کار خود قرار داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »