افشاگری نیویورک تایمز: ترامپ در سال ۲۰۱۷ فقط ۷۵۰ دلار مالیات داده است - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

افشاگری نیویورک تایمز: ترامپ در سال ۲۰۱۷ فقط ۷۵۰ دلار مالیات داده است

دردوره های گذشته نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا داوطلبانه اسناد مالیاتی‌شان را منتشر می‌کردند اما آقای ترامپ در انتخابات قبلی چنین نکرد و هنوز هم حاضر نیست آنها را منتشر کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نه به شما مربوطه نه به نیویورک تایمز

بی‌بی‌سی فارس ۴۲ ساله داره گوه خوری می‌کنه (از همون زمانی که بلندگوی خمینی دجالی بود که مملکت رو به این خاک سیاه نشوند تا همین الان که با افتخار از خامنه‌ای به عنوان رهبر ایران پیروی می‌کنه), کسی بهتون گفته قاشقی که باهاش گوه تناول میکنید رو از کجا خریدید؟ پیمان_نوین

بی بی سی بیسواد، بزار کمی روشنت کنم: ادره مالیات آمریکا یا IRS بسیار دقیق و مستقله و از دست اداره مالیات کسی نمیتونه فرار کنه. اگر ترامپ ۷۵۰ تا مالیات داده میتونه یکی از دروغهای معمول رسانه های چپ فاشیست مثل خودت باشه. اگر هم داده باشه لابد مشمول مالیات کم شده.

صد, دفعه گفتم کل حقوق این چهارسال ریاست جمهوری رو بخشید به ملکه برای خودش کلاه بخره مالیاتشم دولت ملکه بده بره دیگه

اگه ایران بود الان پنج به علاوه یک حمله کرده بود به کشتی هامون ، حقوق بشر و آزادی و عدالت اقتصادی و اجتماعی تون منو داغون خودش کرده، در کل غرب خره

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نیویورک تایمز: ترامپ در سال ۲۰۱۶ فقط ۷۵۰ دلار مالیات داده استدر بخش دیگری از این گزارش آمده که آقای ترامپ زمانی که برنامه تلویزیونی اجرا می‌کرد در اظهارنامه مالیاتی‌اش ۷۰ هزار دلار از درآمدش را به‌عنوان هزینه آرایش و پیرایش مو کسر کرده است. اگه مي توني برو تخمشو بگير جاكش آستان قدس رضوی چقدر مالیات میده؟ نيويورك تايمزي كه فرناز فصيحي واسش قلم بزنه معلومه ديگه چ اشغال دوني بايد باشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شغل‌های پرطرفدار در روزهای کرونایی در اروپا چیست و درآمدشان چقدر است؟اگرچه با شیوع کرونا خطر ورشکستگیِ شرکت‌ها چند برابر شده و دولتها نیز از افزایش شمار متقاضیانِ کمکهای اجتماعی به دلیل افزایش شمار بیکاری‌ها خبر داده‌اند، اما برخی حرفه‌ها همچنان برای کارفرمایان جذاب به نظر می‌رسند و بنگاههای کاریابی خبر از اقبال عمومی به این حرفه‌ها می‌دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شدت بارش‌ها در ۶ استان «پرخطر» است/ ضرورت توجه دستگاه‌ها به هشدارهای هواشناسیسازمان هواشناسی: *سامانه بارشی طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه (۸ و ۹ مهر) در کشور فعال خواهد بود *شدت بارش‌ها در ۶ استان «پرخطر» است *اوج کاهش دما طی این روزها رخ خواهد داد *این کاهش دما با وقوع رگبار شدید باران در برخی مناطق کشور همراه است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پمپئو: حزب کمونیست چین مقصر شیوع ویروس کرونا در جهان است🔺پمپئو: حزب کمونیست چین مقصر شیوع ویروس کرونا در جهان است ⚡️وزیر خارجه آمریکا گفت: چین افشاگران و روزنامه نگارانی را که درباره شیوع ویروس کرونا هشدار داده بودند، سانسور و آنها را «ناپدید» کرد. بنظر می رسد که امریکا بلحاظ اقتصاد و تکنولوژی و بنیه نظامی،کم کم در حال کم آوردن در برابر چین است! دولت بی کفایت ترامپ 'چین هراسی'را پوششی برای ضعف و ناکارآمدی خویش قرار داده است! البته چین در مرحله دوم بود‌. در مرحله اول جادوگران جن پرست یهود دستور دادند که خون میخواهند و درد و ترس و ناامیدی بشر را میخواهند و فساد بیشتر و ... روتشیلد و راکفلر و یهودیان ۱۳ خانواده بعد صاحبان یهودی بانکها و کارخانه ها و شرکتها بعد CIA و موساد و کمیته ۱۰۰ و حزب کمونیست چین ویروس کرونا توطئه مشترک چین ایران بوده که با فرستادن توریست های ناقل کرونا به مراکز اسکی بازی تیرول در کشور اتریش، کرونا را در تمامی جهان منتشر کردند... شنیدیم که اولین شکایات دسته جمعی( حدود ۵ هزار نفر )از مقامات مسئول محلی اتریش بخاطر اطلاع ندادن بموقع کرونا به دادستانی رسیده!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

خالی کردن روستاهای مرزی به هیچ عنوان سیاسی نیست/ فعلا فقط ۲ روستا تخلیه شده‌اند/ حفظ امنیت مرزها در اولویت‌ است/ تخلیه روستاها بدون در نظر گرفتن سرپناهی برای ساکنانش، ظلم استنماینده سردشت تاکید کرد: تخلیه روستاهای مرزی را سیاسی نمی‌دانیم؛ چرا که حفظ امنیت مرزها جزو اولویت‌های ماست و معتقدم باید به قوانین و مصوبات احترام گذاشت اما می‌گوییم برای این کار باید راه‌حلی ارائه شود تا مردم تحت فشار قرار نگیرند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

'حملات ارمنستان به مناطق مسکونی در آذربایجان نقض آشکار قوانین بین‌المللی است'سلام برعکسش چطور؟ اگر جمهوری آذربایجان مناطق مسکونی رو بزنه چی؟ خطای انسانی؟!! چه سودی از جنگ می‌برید؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »