اولین دوره فارغ‌ التحصیلی دانش آموزان دبیرستان بنیاد معارف ترکیه در کابل

14/06/1399 03:53:00 ب.ظ

04.09.

2020 کابل/ خبرگزاری آناتولی نخستین گروه از دانش آموزان دبیرستان بین المللی افغان-ترک وابسته به بنیاد معارف ترکیه در شهر کابل٬ پایتخت افغانستان پس از واگذاری از گروه تروریستی فتو به این بنیاد، فارغ التحصیل شدند.

در جشن فارغ التحصیلی این دانش آموزان، محمت کراز مستشار بخش آموزش و پرورش سفارت ترکیه در کابل٬ نجیب‌الله کامران رئیس هیئت بازرسی وزارت آموزش و پرورش افغانستان٬ احمد زمیر گوارا مدیرکل آموزش و پرورش ولایت کابل و شماری از مقامات افغان بنیاد معارف ترکیه و موسسه یونس امره شرکت کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اولین مورد ابتلا به کرونا در بزرگترین اردوگاه پناهجویان یوناناین اردوگاه تنها ظرفیت پذیرش ۲ هزار و ۸۰۰ نفر را دارد در حالی که در حال حاضر نزدیک به ۱۳ هزار نفر در آن زندگی می‌کنند.

شکست بی‌سابقه برای خاندان کندی؛ پایان یک دوره یا نمایانگر ضعف دموکرات‌ها؟اعضای خانواده کندی از دهه ۱۹۵۰ میلادی تا کنون در صحنه سیاسی آمریکا و به ویژه ایالت ماساچوست حضور داشته‌اند.

دانش آموزان در ایران علی‌رغم کرونا شنبه به مدرسه می‌روند

هنرمندان پناهجوی ایرانی در ترکیه؛ از فعالیت در خانه محروم، در مصاف با مشکلات جامعه میزبان - BBC News فارسیبه گفته سازمان ملل تعداد مهاجران ایرانی در ترکیه با احتساب پناهجویان و افرادی که وضعیت مشابه پناهندگی دارند، ٨٣ هزار نفر است.

نحوه فعالیت مدارس پایتخت از فردا/ اصل بر حضور دانش آموزان استمدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به روند بازگشایی مدارس از فردا گفت: اصل بر حضور دانش آموزان در مدارس است اما این حضور انعطاف پذیر است و دانش آموزان طبق برنامه مدارس می‌توانند در مدارس حضور یابند.

اولین مورد ابتلا به کرونا در بزرگترین اردوگاه پناهجویان یوناناین اردوگاه تنها ظرفیت پذیرش ۲ هزار و ۸۰۰ نفر را دارد در حالی که در حال حاضر نزدیک به ۱۳ هزار نفر در آن زندگی می‌کنند.