اولین دوره فارغ‌ التحصیلی دانش آموزان دبیرستان بنیاد معارف ترکیه در کابل

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

04.09.2020نخستین گروه از دانش آموزان دبیرستان بین المللی افغان-ترک وابسته به بنیاد معارف ترکیه در شهر کابل٬ پایتخت افغانستان پس از واگذاری از گروه تروریستی فتو به این بنیاد، فارغ التحصیل شدند.

در جشن فارغ التحصیلی این دانش آموزان، محمت کراز مستشار بخش آموزش و پرورش سفارت ترکیه در کابل٬ نجیب‌الله کامران رئیس هیئت بازرسی وزارت آموزش و پرورش افغانستان٬ احمد زمیر گوارا مدیرکل آموزش و پرورش ولایت کابل و شماری از مقامات افغان بنیاد معارف ترکیه و موسسه یونس امره شرکت کردند.

تنر آیدین٬ مدیر دبیرستان بین المللی پسرانه افغان-ترک وابسته به بنیاد معارف ترکیه در کابل طی سخنان در این مراسم ضمن اشاره به سرمایه‌گذاری و نوآوری‌ها در بخش آموزش و پرورش طی یک سال اخیر٬ دستاوردهای مختلف این بنیاد را در بخش آموزش و پرورش با ذکر مثال‌ توضیح داد. بیرول آک‌گون، رئیس بنیاد معارف ترکیه نیز طی پیام تصویری اعلام کرد که این بنیاد علی‌رغم مشکلات در دوره پاندمی کرونا روابط خود را با دانش‌آموزان قطع نکرده و با روش‌های مدرن به آموزش خود ادامه داده است.

جاهد باغجی، عضو هیئت مدیره بنیاد معارف ترکیه نیز از طریق ویدئوکنفرانس در این مراسم ضمن اشاره به اهمیت آموزش به زندگی انسان٬ اعلام کرد که بنیاد معارف ترکیه علی‌رغم مشکلات در دوره ویروس کرونا٬ به آموزش جوانان از راه دور ادامه داده است. گفتنی است که در این مراسم مستشار سفارت ترکیه در کابل٬ مدیر کل آموزش و پرورش ولایت کابل٬ عمر حیران به نمایندگی از بنیاد معارف ترکیه خطاب به فارغ التحصیلان و خانواده‌های‌ آن‌ها سخنرانی کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اولین مورد ابتلا به کرونا در بزرگترین اردوگاه پناهجویان یوناناین اردوگاه تنها ظرفیت پذیرش ۲ هزار و ۸۰۰ نفر را دارد در حالی که در حال حاضر نزدیک به ۱۳ هزار نفر در آن زندگی می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شکست بی‌سابقه برای خاندان کندی؛ پایان یک دوره یا نمایانگر ضعف دموکرات‌ها؟اعضای خانواده کندی از دهه ۱۹۵۰ میلادی تا کنون در صحنه سیاسی آمریکا و به ویژه ایالت ماساچوست حضور داشته‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دانش آموزان در ایران علی‌رغم کرونا شنبه به مدرسه می‌روند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هنرمندان پناهجوی ایرانی در ترکیه؛ از فعالیت در خانه محروم، در مصاف با مشکلات جامعه میزبان - BBC News فارسیبه گفته سازمان ملل تعداد مهاجران ایرانی در ترکیه با احتساب پناهجویان و افرادی که وضعیت مشابه پناهندگی دارند، ٨٣ هزار نفر است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نحوه فعالیت مدارس پایتخت از فردا/ اصل بر حضور دانش آموزان استمدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به روند بازگشایی مدارس از فردا گفت: اصل بر حضور دانش آموزان در مدارس است اما این حضور انعطاف پذیر است و دانش آموزان طبق برنامه مدارس می‌توانند در مدارس حضور یابند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اولین مورد ابتلا به کرونا در بزرگترین اردوگاه پناهجویان یوناناین اردوگاه تنها ظرفیت پذیرش ۲ هزار و ۸۰۰ نفر را دارد در حالی که در حال حاضر نزدیک به ۱۳ هزار نفر در آن زندگی می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »