انفجاری مهیب پایتخت افغانستان را لرزاند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

Shukrullah Naser   |براساس گزارش های اولیه در پی انفجار بمب جاسازی شده در مسیر چهار راهی سلیم کاروان و چهارراهی شهید شهر کابل دست‌کم 3 نفر تاکنون مجروح شدند.

Shukrullah Naser |براساس گزارش های اولیه در پی انفجار بمب جاسازی شده در مسیر چهار راهی سلیم کاروان و چهارراهی شهید شهر کابل دست‌کم 3 نفر تاکنون مجروح شدند.

مروه امينی، معاون سخنگوی پلیس کابل به رسانه‌ها اعلام کرد که این انفجار 11:05 به وقت محلی رخ داده است.جزئیات بیشتر در مورد این انفجار ارائه نشده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ گفت‌وگوهای صلح با طالبان را لغو کردترامپ گفت‌وگوهای صلح با طالبان را لغو کرد رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد، دیدار با رهبران طالبان و رئیس جمهوری افغانستان در کمپ دیوید را لغو و گفت‌وگوهای صلح میان آمریکا و طالبان را متوقف کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وقوع زلزله 5.4 ریشتری در چینزلزله‌ای به بزرگی 6 ریشتر استان سیچوآن در جنوب غرب چین را لرزاند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس جمهور آمریکا مذاکرات صلح با طالبان را متوقف کردپس از حملات اخیر طالبان در افغانستان، رئیس جمهور ایالات متحده مذاکرات صلح افغانستان را متوقف کرد. پرزیدنت دونالد ترامپ روز یکشنبه ۱۷ شهریور در چند توئیت نوشت: «تقریبا هیچ‌کس باخبر نبود که رهبران طا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

طوفان فاکسای با بادهایی به سرعت ۲۱۶ کیلومتر در ساعت توکیو را درنوردیدطوفان فاکسای یکی از قدرتمندترین طوفان هایی است که طی سال های اخیر توکیو، پایتخت ژاپن را در نوردیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طالبان شش خبرنگار را در پکتیا ربودندمنابع خبری افغانستان شنبه 7 سپتامبر 2019 گزارش دادند که گروه طالبان شش خبرنگار را در ولایت پکتیای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شش خبرنگار در افغانستان ربوده شدنداستانداری پکتیا افغانستان اعلام کرد: شبه نظامیان طالبان 6 خبرنگار را در منطقه سرکی ربودند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »