اندیشمند آرمان‌گرا

10/07/1399 09:37 ب.ظ

منوچهر آشتیانی، دو روز پیش در آستانه ۹۰ سالگی درگذشت. این جامعه‌شناس نامدار، از شاگردان گادامر بود و بعد از ملاقات با جرج لوکاچ، پیرو او شده بود. | این گزارش سه‌دقیقه‌ای را به یاد آشتیانی که خواهرزاده نیمایوشیج هم بود، تماشا_کنید

منوچهر آشتیانی، دو روز پیش در آستانه ۹۰ سالگی درگذشت.

دریافت 77 MB این جامعه‌شناس نامدار، از شاگردان گادامر بود و بعد از ملاقات با جرج لوکاچ، پیرو او شده بود..یک استاد مؤسسه مطالعات سیاسی دانشگاه «اکس آن پروانس» فرانسه گفت که توهین شارلی ابدو به حضرت محمد (ص) شبیه کاریکاتورهایی است که در دهه 1930علیه یهودیان منتشر می‌شد..دوشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - 11:00.اعتمادآنلاین|.

این گزارش سه‌دقیقه‌ای را به یاد آشتیانی که خواهرزاده نیمایوشیج هم بود، تماشا کنید...پاریس/ یوسف اوزجان/ خبرگزاری آناتولی.

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

ÇETELER İRAN'A YÖNELİK OLASI BİR HAMLENİN DE HAZIRLIĞI'

اندیشمند فرانسوی: فشار بر مسلمانان شبیه ظلم به یهودیان در دهه 30 است

ویکتور فرانکل| چگونه آرمان‌گرا شویم؟ویکتور فرانکل، روانپزشک، عصب‌شناس شهیر اتریشی و بنیان‌گذار معنادرمانی، طی سخنرانی خود (1972) در جمع پر شور صدها دانشجو می‌گوید که چگونه آرمان‌گرا باشند و بارقه‌‌های جستجوی معنا برای زندگی را در خودشان و دیگران پرورش دهند.

پیام تصویری سیدمحمد خاتمی برای مراسم بزرگداشت داود فیرحی / فیرحی به معنی واقعی کلمه مؤمن بود / سنت توان راه بردن این ملت را ندارد و باید در آن تجدیدنظر شودپیام تصویری سیدمحمد_خاتمی برای مراسم بزرگداشت داود فیرحی فیرحی به معنی واقعی کلمه مؤمن بود. عالم، روشن‌بین و با اخلاق و مبتکر و دردمند درد انسان و تلاشگر برای یافتن درمان این دردی که انسان روزگار و به خصوص مردم ما با آن روبه‌رو هستند.