ویکتور فرانکل| چگونه آرمان‌گرا شویم؟

19/10/2020 08:24:00 ب.ظ

🎥 #اینجا_ببینیم 📺 «چگونه #آرمان‌گرا شویم؟» به روایت #ویکتور_فرانکل #زیرنویس_فارسی| #دیدنی‌ها مشاهده #ویدیو در سایت👇

اینجا_ببینیم, آرمان‌گرا

🎥 اینجا_ببینیم 📺 «چگونه آرمان‌گرا شویم؟» به روایت ویکتور_فرانکل زیرنویس_فارسی | دیدنی‌ها مشاهده ویدیو در سایت👇

ویکتور فرانکل، روانپزشک، عصب‌شناس شهیر اتریشی و بنیان‌گذار معنادرمانی، طی سخنرانی خود (1972) در جمع پر شور صدها دانشجو می‌گوید که چگونه آرمان‌گرا باشند و بارقه‌‌های جستجوی معنا برای زندگی را در خودشان و دیگران پرورش دهند.

در «اعتمادآنلاین» ببینید:«چگونه آرمان‌گرا شویم؟» به روایت ویکتور فرانکلویکتور فرانکل (1905 - 1997) روانپزشک، عصب‌شناس شهیر اتریشی و بنیان‌گذار معنادرمانی، طی سخنرانی خود (1972) در جمع پر شور صدها دانشجو می‌گوید که چگونه آرمان‌گرا باشند و بارقه‌‌های جستجوی معنا برای زندگی را در خودشان و دیگران پرورش دهند.

 «اگر انسان را آن‌گونه که هست تصور کنیم، او را بدتر خواهیم کرد درحالی که اگر او را آن طور که باید باشد تصور کنیم، قادرش خواهیم ساخت به آنچه می‌تواند تبدیل شود». ویکتور فرانکل (1905 - 1997) روانپزشک، عصب‌شناس شهیر اتریشی و بنیان‌گذار معنادرمانی، طی سخنرانی خود (1972) در جمع پر شور صدها دانشجو می‌گوید که چگونه آرمان‌گرا باشند و بارقه‌‌های جستجوی معنا برای زندگی را در خودشان و دیگران پرورش دهند. همان اراده‌ای که دلیل برخواستن ما از رختخواب در این روزهای سرد، تاریک و غمزده زندگی است.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>