کرونا, تهران, کرونا_در_ایران

کرونا, تهران

انتقاد حق‌شناس از نهاد‌‌ها به خاطر شکایت از نمایندگان

23/05/2020 12:55:00 ب.ظ

محمد‌جواد حق‌شناس، عضو شورای شهر تهران گفته اجازه نیافته تا محتوای پرونده‌ای که در ارتباط با بحران کرونا برای او تشکیل شده را مطالعه کند. او متهم به «نشر اکاذیب به منظور تشویش اذهان عمومی» شده است. بخوانید👇 اخبار_ایران تهران کرونا _در_ایران

حق‌شناسافزوده در این پرونده متهم به «نشر اکاذیب به منظور تشویش اذهان عمومی» در بحران کرونا شده است.وی گفته «این رویه که هر مسئولی درباره موضوعی صحبت می‌کند او را احضار یا بازداشت می‌کنند باعث تعجب همه کسانی است که با حقوق عمومی افراد سروکار دارند.»

واکنش وزیر خارجه آمریکا به توئیت ظریف: شما همجنس‌گرایان را اعدام و زنان را سنگسار می کنید در تناقضی فاحش با آمارهای بین‌المللی، جمهوری اسلامی شمار کشته‌شدگان اعتراضات آبان ماه را حدود ۲۰۰ نفر اعلام کرد کپسول حامل فضانوردان ناسا به خوبی عمل کرد؛ درگن به ایستگاه فضایی بین‌المللی رسید

حق‌شناس افزوده «فضای کشور به گونه‌ای است که برخی از نهاد‌ها به خود اجازه می‌دهند علیه نماینده مردم طرح شکایت کنند.»وی اضافه کرده «ممکن است بسیاری از مواقع سخنان مسئولین و نمایندگان مردم باب میل برخی از افراد و نهاد‌ها نباشد دلیلی ندارد که بخواهند طرح شکایت کنند.»

محمد‌جواد حق‌شناس در هفته‌های اخیر آمار‌های اعلام شده از سوی مقام‌های وزارت بهداشت در خصوص قربانیان ویروس کرونا را نادرست دانسته است. ادامه مطلب: ایران وایر »

مسکو از برنامه الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری به اسرائيل ابراز نگرانی کرد

خامنه‌ای امروز از رفراندوم گفت اما از «راه حل نهایی» حرف نزد

حضور همه کارمندان در محیط کار از ۱۰ خرداد/ بازگشایی صحن حرم‌ها بعد از عید فطررئیس جمهور اعلام کرد که در روند مبارزه و مهار کرونا در کشور، از سه مرحله تقریبا عبور کرده ایم و کم کم وارد مرحله چهارم می شویم که در این مرحله نظارت ها و بخش تشخیص بیماری با هدف تسریع در روند شناسایی مبتلایان و جداسازی آنان، تشدید می شود. التماس دعا ... کاش آقای روحانی شما هیچ وقت حرف نمیزدی اینجوری سنگین تری مردم از خونه هم میتونن زیارت کنن. فکر کسب و کار مردم باش مرد حسابی. مملکت داریتون واقعاً فلاکت باره!!

خداحافظی شهرداد روحانی از ارکستر سمفونیک تهرانخداحافظی شهرداد روحانی از ارکستر سمفونیک تهران شهرداد روحانی ـ رهبر ارکستر و مدیر هنری سابق ارکستر سمفونیک تهران ـ امروز با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود از پایان همکاریش با ارکستر سمفنونیک تهران خبر داد.

رویترز: کارمندان شرکت نفتی شل از عراق خارج شدندگزارش‌ها حاکی است که شرکت نفتی شل کارمندان خارجی خود را از پروژه شرکت گاز بصره عراق خارج کرده است. دو مقام رسمی شركت گاز بصره با اعلام این خبر به خبرگزاری رویترز گفتند كه این شرکت کارمندان خارجی خ

آغاز به کار نشست سالانۀ کنفرانس مشورتی سیاسی خلق چین پس از تاخیر دو ماههآغاز به کار این نشست ۷ روزه، نشانۀ دیگری از اثبات ادعای پکن مبنی بر پیروزی در مقابل شیوع ویروس کرونا تعبیر می‌شود. !!!