انتشار ویدئوی جنسی؛ نامزد حزب ماکرون برای شهرداری پاریس کنار کشید

25/11/1398 01:26:00 ب.ظ

انتشار ویدئوی جنسی؛ نامزد حزب ماکرون برای شهرداری پاریس کنار کشید جزئیات بیشتر🔽

فرانسه, سیاست فرانسه

انتشار ویدئوی جنسی؛ نامزد حزب ماکرون برای شهرداری پاریس کنار کشید جزئیات بیشتر🔽

بنجامن گریوو روز جمعه اعلام کرد که در راستای «محافظت از اطرافیان خود» تصمیم گرفته است که از عرصه رقابت برای سمت شهرداری پاریس کناره گیری کند.

بنجامن گریوو، نامزد حزب امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه برای انتخابات شهرداری پاریس روز جمعه بر سر انتشار ویدئوی جنسی منتسب به وی از عرصه رقابت کناره گیری کرد.حزب «جمهوری به پیش» که در سال ۲۰۱۶ از سوی امانوئل ماکرون پایه گذاری شد از نامزدی بنجامن گریوو حمایت کرده بود. بنجامن گریوو پیش از این در دولت امانوئل ماکرون وزیرمشاور در امور اقتصادی و دارایی و سخنگوی دولت بود.

این سیاستمدار ۴۲ ساله روز جمعه اعلام کرد که در راستای «محافظت از اطرافیان خود» تصمیم گرفته است که از عرصه رقابت برای سمت شهرداری پاریس کناره گیری کند.این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که یک پایگاه اینترنتی چهارشنبه شب ویدئویی از رد و بدل چند پیامک و یک ویدئوی جنسی در جریان یک چت موبایلی منتشر کرد که بنا به اعلام این پایگاه یکی از طرف های این مکالمه بنجامن گریوو بوده است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

بنظرم باید حساسیتو کنار گذاشت. الان همه این کاره ان. کی باشه فیلم های دونالد هم در بیاد

مخالفت ترامپ با تلاش برای محدود شدن اختیاراتش در حمله به ایراندونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از مجلس سنای این کشور خواست به محدود شدن اختیارات ریاست جمهوری در مورد جنگ با ایران رای ندهد. او افزود: 'ما داریم در خصوص ایران خوب عمل می کنیم و الان موقع نمایش ضعف نیست.' فعلا بره خاکسترهای پالایشگاه رو جمع کنه جناب ظريف شما لطفاً در ابتدا به امور كارمندهاى زير دستتون برسيد كه يكى از اين افراد رييس امور مالى نمايندگى مونيخ هستند به نام اقاى محمد ايران كه صدها هزار يورو پول بيت المال در اختيار ايشون هست كه متاسفانه دزد تشريف دارند، عكس زير حكم دادگاه هست به خاطر دزدى يك عدد ادكلن . این تلاشی که ترامپ داره میکنه مثل اینکه خوابهای بدی برای جمهوری اسلامی دیده شده

حفتر استفاده از فرودگاه طرابلس را برای کارکنان سازمان ملل ممنوع کرد«فرودگاه بین‌المللی معيتيقه» تنها فرودگاه طرابلس است که پروازها همچنان در آن صورت می‌گیرد حالا توی اروپای ابله هی بیا در مقابل خلیفه حفتر ترکیه رو بکوب. درکل عرضه هیچ کاری جز استعمار و حمایت اسمی از برخی کشورهای نفت خیز کاری بلد نیستید. اما در مقابل آمریکا و ترامپ مجبور به تسلیم هستید.و حتی مقابل اردوغان

آمریکا: برای حل بحران ادلب با ترکیه همکاری می‌کنیم

معافیت ۴۵ روزه عراق برای واردات گاز از ایران | DW | 12.02.2020براساس تحریم‌های آمریکا علیه ایران، تجارت کشورها با ‌‌ایران ممنوع است. اما روز چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸ (۱۲ فوریه) دوباره روزنه‌ای برای عراق باز شده و با موافقت آمریکا می‌تواند برای واردات گاز از ایران از معافیتی ۴۵ روزه استفاده کند. هر بار باید از آمریکا اجازه بگیرند 😑 این نه لطفی به ایران است،نه لطفی به عراق،امریکا با این ترفندها و فضولی ها دنبال این است که رضایت عراقی ها را برای استمرار حضور و پایگاه خود در آنجا،جلب کند.البته مردم غیور و رشید عراق چنین اجازه ای را به منتخبین خود در حکومت نخواهند داد و امریکا را بیرون خواهند ریخت. وقتی پول نمیده چه فایدهی داره

گفت‌و‌گوی تلفنی رئیس‌جمهور با استاندار گیلان برای خدمت‌رسانی به مردمرئیس جمهوری در گفت وگویی تلفنی با استاندار گیلان، در جریان آخرین گزارش ها درباره مشکلات ناشی از بارش سنگین برف در این استان قرار گرفت و دستورات لازم را برای تسریع در روند خدمت رسانی به مردم و کاستن از مشکلات ناشی از این بارش ها صادر کرد.

تحقق بیش از ۹۵ درصد از اهداف طرح‌ریزی‌شده برای پرتاب 'ظفر ۱'سازمان فضایی ایران در اطلاعیه‌ای ضمن تشریح فرآیند پرتاب ماهواره 'ظفر ۱' اعلام کرد: با توجه به تحقیقاتی بودن فرآیند پرتاب و تحقق بیش از ۹۵ درصد از اهداف طرح‌ریزی شده، لذا فرآیند پرتاب موفق بوده است. اااای جوننممممم:))))))))))))))))))))))) به نيت ١٢ امام تا ١٢ ميشمردن الان ١٠٠٪ اش تكميل ميشد ۹۵ درصد؟؟!!! حکایت اون شناگرَست که تو مسابقه،نفر آخر میشه،مربی‌ش تو مصاحبه میگه بیشتر از توقع‌ها ظاهر شد! خبرنگار میگه اسگل انتظار داشتید غرق بشه؟ شمام فکر کنم انتظار داشتید رو لانچر منفجر بشه! عین فیلم کمدی‌ها انگار همتون از تیمارستان صاف رفتید تو نظام مقدس مسئولیت گرفتید ظفر

Aa بنجامن گریوو، نامزد حزب امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه برای انتخابات شهرداری پاریس روز جمعه بر سر انتشار ویدئوی جنسی منتسب به وی از عرصه رقابت کناره گیری کرد.این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود پنجره همرسانی را ببندید AFP Image caption دونالد ترامپ برخورداری خود از اختیار جنگ با ایران را برای امنیت ایالات متحده"بسیار مهم" دانست و افزود:"ما داریم در ارتباط با ایران خوب عمل می کنیم و الان موقع نمایش ضعف نیست" دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از مجلس سنای این کشور خواست به محدود شدن اختیارات ریاست جمهوری در مورد جنگ با ایران رای ندهد.و نیروهای خلیفه حفتر ماه هاست در پی تصرف و کنترل آن و همچنین طرابلس، پایتخت، هستند.مشاور وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا اعلام کرد این کشور با ترکیه، به عنوان متحد مهم ناتو برای حل بحران ادلب همکاری می‌کند.

حزب «جمهوری به پیش» که در سال ۲۰۱۶ از سوی امانوئل ماکرون پایه گذاری شد از نامزدی بنجامن گریوو حمایت کرده بود. بنجامن گریوو پیش از این در دولت امانوئل ماکرون وزیرمشاور در امور اقتصادی و دارایی و سخنگوی دولت بود." رئیس جمهور آمریکا محدود شدن اختیارات خود را به معنی"ارسال علامتی بد" به تهران دانست و با"تروریست" توصیف کردن قاسم سلیمانی، فرمانده سابق سپاه قدس ایران، گفت که آمریکایی‌ها"به شدت" از حمله ای که به او صورت گرفت حمایت می‌کنند. این سیاستمدار ۴۲ ساله روز جمعه اعلام کرد که در راستای «محافظت از اطرافیان خود» تصمیم گرفته است که از عرصه رقابت برای سمت شهرداری پاریس کناره گیری کند. دفتر سازمان ملل متحد در لیبی ساعاتی پیش نیروهای تحت امر ژنرال حفتر را که خود را «ارتش ملی» لیبی می‌خوانند، به مانع شدن از پروازها و ورود کارکنان خود به لیبی متهم کرده بود. این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که یک پایگاه اینترنتی چهارشنبه شب ویدئویی از رد و بدل چند پیامک و یک ویدئوی جنسی در جریان یک چت موبایلی منتشر کرد که بنا به اعلام این پایگاه یکی از طرف های این مکالمه بنجامن گریوو بوده است. روز چهارشنبه گزارش شد که سنا درحال پیش بردن این مصوبه است. این ویدئو به تدریج از روز پنجشنبه در شبکه های اجتماعی مختلف پخش شد. مشاور روابط اروپا و اوراسیا وزارت امور خارجه آمریکا در ادامه همچنین داشت: «برای حل بحران با ترکیه همکاری می‌کنیم.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید بنجامن گریوو روز جمعه در واکنش به انتشار این ویدئو گفت: «من پس از حملات نفرت انگیزی که صورت گرفت تصمیم گرفتم تا از انتخابات شهرداری پاریس کناره گیری کنم. این قطعنامه آقای ترامپ را ملزم خواهد کرد نیروهای آمریکایی را درگیر نبرد با ایران نکند، مگر آنکه کنگره ابتدا اعلان جنگ کرده یا مجوز مشخصی را برای استفاده از قوه نظامی تصویب کرده باشد. این تصمیم برای من پرهزینه است اما اولویت من مشخص است. اولویت اول من خانواده ام است. سناتور ارشد جمهوری خواه میچ مکانل در مخالفت گفت که این قطعنامه مغایر"قانون اختیارات جنگ" است چون هدف آن قانون جلوگیری از استقرار هزاران سرباز برای نبردهای طولانی مدت بدون مجوز کنگره است.» نامزد پیشین حزب «جمهوری به پیش» همچنین اعلام کرد که پنجشنبه شب با رئیس جمهوری فرانسه در مورد تصمیم خود گفتگو کرده است. به گفته بنجامن گریوو، امانوئل ماکرون به او اطمینان داده است که هر تصمیمی که وی اتخاذ کند از او حمایت خواهد کرد." او افزود:"پیام ما نشانه قدرت است و به خصوص برای مردمی که در خیابان ها تظاهرات می کنند پیامی دارد. او درباره حضور ترکیه در لیبی نیز تصریح کرد: «ترکیه به حل مسالمت‌آمیز بحران لیبی متعهد است.

ان هیدالگو، شهردار فعلی پاریس از حزب سوسیالیست که نامزد انتخابات ماه آینده در این شهر است در واکنش به کناره گیری رقیب خود خواستار «محترم شمردن زندگی خصوصی» افراد شد. سدریک ویلانی، یکی دیگر از نامزدهای شهرداری پاریس نیز از «تهدیدی خطرناک علیه دموکراسی» سخن گفت.. سدریک ویلانی رقیب بنجامن گریوو برای کسب نامزدی حزب «جمهوری به پیش» برای شهرداری پاریس بود. وی پس از آنکه حزب حاکم فرانسه بنجامن گریوو را به عنوان نامزد حزب برای شهرداری پاریس معرفی کرد حاضر به حمایت از بنجامن گریوو نشد." دو هفته پیش، مجلس نمایندگان آمریکا به محدود شدن اختیارات رئیس جمهور برای آغاز جنگ رای داده بود. امری که منجر به اخراج او از حزب «جمهوری به پیش» شد.

رشیده داتی، وزیر دادگستری پیشین فرانسه یکی دیگر از نامزدهای مطرح انتخابات شهرداری پاریس است. دونالد ترامپ تبرئه‌ در سنا را جشن گرفت و به مخالفان حمله کرد در سال ۲۰۰۲ و در آستانه حمله آمریکا به عراق، کنگره قانونی را به تصویب رسانده بود که به موجب آن، رئیس جمهور امکان صدور دستور حمله به خاک عراق را پیدا می کرد. حزب راستگرای جمهوریخواهان از نامزدی رشیده داتی حمایت کرده است. با کناره گیری بنجامن گریوو هنوز مشخص نیست که حزب «جمهوری به پیش» چه فردی را برای شهرداری پاریس معرفی خواهد کرد. این سیاستمداران می گویند که قانون اساسی ایالات متحده، اختیار ورود به جنگ را بر عهده کنگره این کشور گذاشته است. انتخابات شهرداری ها در فرانسه قرار است روزهای ۱۵ و ۲۲ مارس (۲۵ اسفند و سوم فروردین) برگزار شود. هم‌رسانی این مطلب: . مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا، ماه پیش در واکنش به این تلاش ها گفت که اقدام نظامی در خاک ایران اگر اقدامی"دفاعی" باشد در حوزه اختیارات قانون اساسی رئیس جمهوری آمریکا قرار می گیرد.