حفتر استفاده از فرودگاه طرابلس را برای کارکنان سازمان ملل ممنوع کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نظامیان خلیفه حفتر استفاده از فرودگاه طرابلس برای کارکنان سازمان ملل را ممنوع کردند

احمد مسماری، سخنگوی نیروهای نظامی تحت امر ژنرال خلیفه حفتر، روز چهارشنبه ۱۲ فوریه با اعلام تصمیم جدید گفت که کارکنان سازمان ملل متحد می‌بایست پس از این از دیگر فرودگاه های لیبی، همچون فرودگاه مصراته واقع در شرق لیبی، استفاده کنند.سخنگوی نظامیان تحت امر ژنرال حفتر دلیل اتخاذ چنین تصمیمی را استفاده ترکیه از «فرودگاه بین‌المللی معيتيقه» به‌عنوان یک «پایگاه» خواند و افزود که نظامیان شرق لیبی از این پس قادر به تضمین امنیت این فرودگاه نخواهند بود.

دفتر سازمان ملل متحد در لیبی ساعاتی پیش نیروهای تحت امر ژنرال حفتر را که خود را «ارتش ملی» لیبی می‌خوانند، به مانع شدن از پروازها و ورود کارکنان خود به لیبی متهم کرده بود. نیروهای وفادار به خلیفه حفتر از ماه آوریل سال جاری میلادی در عملیات نظامی در پی تصرف پایتخت و سرنگونی دولت فائز السراج، رئیس دولت وحدت ملی لیبی هستند، دولتی که جامعه جهانی آن را به رسمیت می‌شناسد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حالا توی اروپای ابله هی بیا در مقابل خلیفه حفتر ترکیه رو بکوب. درکل عرضه هیچ کاری جز استعمار و حمایت اسمی از برخی کشورهای نفت خیز کاری بلد نیستید. اما در مقابل آمریکا و ترامپ مجبور به تسلیم هستید.و حتی مقابل اردوغان

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

'کووید' نامِ بیماری ناشی از کروناویروس جدید'کووید' نامِ بیماری ناشی از کروناویروس جدید سازمان جهانی بهداشت (WHO) نام رسمی برای بیماری ناشی از کروناویروس جدید را 'کووید-۱۹' (Covid-۱۹) اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تشکیل جلسه شورای امنیت درباره پیشنویس قطعنامه حمایت از آتش‌بس در لیبیمنابع دیپلماتیک اعلام کردند شورای امنیت سازمان ملل متحد روز چهارشنبه 12 فوریه 2020 برای رای‌گیری
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پومپئو ایران را به تلاش برای پیش‌برد برنامه موشکی از طریق پرتاب ماهواره متهم کردمایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا، در واکنش به پرتاب ناموفق ماهواره ظفر از سوی ایران، این اقدام را تلاش تحت پوشش تهران برای پیش‌برد برنامه موشک‌های بالستیک خود خوانده و وعده داده که فشارها بر این کشور را افزایش دهد. زر نزن تروخدا ایران دوس داره موشک میسازه اصن قاره پیما میسازه با توانایی حمل کلاهک هسته ای ،به تو چه ربطی داره،تو برو ببین آمار جدید از ضربه مغزی های ملایم نیومده !!!!؟؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هشدار به مسافران گیلانهشدار پلیس راهور به مسافران گیلان بارش برف در استان گیلان همچنان ادامه دارد، با توجه به شدت بارش‌ها و حجم برف در این استان توصیه اکید پلیس این است که مردم تا اطلاع ثانوی از سفر به استان گیلان خودداری کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل نام شرکت‌های مرتبط با شهرک‌سازی‌های اسرائیل را منتشر کرد | DW | 12.02.2020دفتر حقوق بشر سازمان ملل اسامی ۱۱۲ شرکت را منتشر کرد که در خانه‌سازی شهرک‌های اسرائیلی در مناطق اشغال شده سرمایه‌گذاری کرده‌اند. تعداد ۹۰ شرکت اسرائیلی و بقیه از کشورهای دیگر از جمله آمریکا‌، هلند و یا فرانسه هستند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مطمئن باشید مورد مثبت 'کرونا' را اعلام می‌کنیم / فعلا 'ماسک' را توصیه نمی‌کنیموزیر بهداشت با تاکید بر اینکه تاکنون هیچ موردی از بیماری کروناویروس جدید در کشور نداشته‌ایم، درباره استفاده از ماسک برای پیشگیری از این بیماری گفت: تا این لحظه چون مورد مثبتی از کرونا نداشته‌ایم، استفاده از ماسک برای همه را فعلا توصیه نمی‌کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »