انتخابات تاجیکستان؛ امامعلی رحمان بار دیگر رئیس جمهور شد | DW | 12.10.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

طبق نتایج رسمی انتخابات ریاست جمهوری تاجیکستان، امامعلی_رحمان با کسب بیش از ۹۰ درصد آرا به پیروزی قطعی رسید. او از ۲۸ سال پیش در رأس قدرت است و اکنون برای پنجمین بار پیاپی 'انتخاب' می‌شود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

طبق نتایج رسمی انتخابات ریاست جمهوری تاجیکستان امامعلی رحمان با کسب بیش از ۹۰ درصد آرا به پیروزی قطعی رسید. او از ۲۸ سال پیش در رأس قدرت است و اکنون برای پنجمین بار پیاپی"انتخاب" می‌شود.

انتخابات تاجیکستان شامگاه یکشنبه پایان یافت و شمارش آرا هنوز تمام نشده، اما طبق اطلاعیه کمیسیون رسمی انتخابات، امامعلی رحمان با کسب حدود ۹۱ درصد آرا برنده قطعی انتخابات است و می‌تواند برای ۷ سال دیگر در رأس حکومت باقی بماند.در کنار رحمان چهار نامزد دیگر در رقابت انتخاباتی شرکت داشتند، اما همگی از نزدیکان امامعلی رحمان بودند و در نتیجه شانسی برای پیروزی نداشتند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

MaryamA89699850 مردم یک کشور هیچ گاهی خدمت و خیانت یک ریس جمهور را فراموش نمیکنند زنده باد امو ریس جمهوری که از بین مردم خود برخیزد

🙂

این هم‌میره ولی متاسفانه بعضی از کسانی که مدعی مبارزه با آخوندهای پلید هستند هم از این شخص دفاع میکنند کلا در یه پارادوکس مطلق به سر میبرند این اشخاص!!! دیکتاتور ، دیکتاتور هست فرقی نداره ملا باشه ، چپ باشه یا به قول خودش باستان گرا!

خرهمان خراست اما پالان شان تبدیل شده دربعضی کشورها همان دیکتاتوری و بربریت است اما نام شان دمکراسی مانده سیستم شاهی وه امارتی چندین بار بهتراست نظربه دمکراسي که در بعضی کشورها است ایا انتخابات بیلاروس تاجکستان وافغانستان جز دمکراسی پشرفته است .

همه این شخصیت های دیکتاتور تاریخ انقضا دارن به امید زندگی آزاد با زیبا برای تمام مردم دنیا

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

امامعلی رحمان برای پنجمین بار رئیس جمهور تاجیکستان شد - BBC News فارسیبر اساس نتایج مقدماتی انتخابات دیروز ریاست جمهوری تاجیکستان، امامعلی رحمان برای پنجمین بار در ۲۶ سال اخیر برنده انتخابات اعلام شده است. تبریک به دولت و ملت تاجیکستان، ایران کوچک، باشد که با داشتن رهبری دلسوز دولت و ملت ، با نداشتن آزادی کامل سیاسی ولی با بهرهمندی از آزادی کامل اجتماعی و اقتصادی و فردی هیچگاه به چاه تاریخی اسلام نیافتید و خداوند رییس جمهورتان را حفظ کند MOFA_Tajikistan آقا این کشور چقدر زیباست بیشترین،تمیزترین وشیرینترین آبهای جهان توخودش جاداده جای همتون سبز از دوشنبه باماشین تا بام جهان سفرکردیم و ۲ روز تو این راه کوهی بسیار خسته کننده بودیم چونکه راهها اسفالت نشده بود اماوقتیکه به بام جهان کم اوکسیژن وکم مردم خوب آنجا رسیدیم همه خستگیها رفت بعد از مرگش هم به صورت کاملاً دموکراتیک مردم پسرش رو هر بار انتخاب میکنند
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

امامعلی رحمان برای پنجمین بار رئیس‌جمهور تاجیکستان شدامامعلی رحمان با کسب 90.92 درصد کل آرا برای پنجمین بار رئیس‌جمهور تاجیکستان شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پاپ فرانسیس بار دیگر خواهان لغو مجازات اعدام شد | DW | 10.10.2020در روز جهانی مبارزه با مجازات اعدام، رهبر کاتولیک‌های جهان یک بار دیگر خواهان لغو مجازات اعدام شد. پاپ فرانسیس در توییتر خود نوشت: 'همه مسیحیان و افراد با حسن نیت' فراخوانده می‌شوند تا در برابر این مجازات ایستادگی کنند. اعدام کنید چرا که جمعیت زیاد و شغل کم است اعدام به صورت قرعه کشی Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. United4Navid
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مسیر هموار امامعلی رحمان برای ادامه زمامداری در تاجیکستان پس از ۲۸ سالپیش بینی می‌شود که امامعلی رحمان، رئیس‌جمهوری فعلی برای یک دوره هفت ساله دیگر به این سمت انتخاب شود. او از سال ۱۹۹۲ تا کنون قدرت را در تاجیکستان در دست دارد. 📣پيوسته پرتو فرهنگ*زرتشت (آموزگار بزرگ نيكى و منش و راستى) روشنگر راهش باد🌹 دیکتارتور ها همشون خلق و خوی مشترک دارند ، خودکامه ، خود پسند ، ظالم ، و در نهایت هم به یک سرنوشت مشترک دچار میشن سقوط و ازمحلال ، البته بعد از نابودی کشور و منافع اون . تاجکستان که هیچ ندارد ولی افغانستان با ملیارد ها دالر کمک جامعه جهانی و ذخایر طبیعی از تاجکستان عقب افتاده امام علی باید انتخاب شود سیاسیون افغانستان از خجالت زهر بنوشند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بحران در قرقیزستان؛ رئیس‌جمهوری پیشین بار دیگر بازداشت شدمعترضان به نتیجه انتخابات پارلمانی قرقیزستان روز سه‌شنبه الماس‌بیگ آتامبایف را از زندان آزاد کرده بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رکورد مرگ و میر مبتلایان به کرونا در ایران بار دیگر شکسته شدتنها در طول شبانه روز گذشته ۳ هزار و ۸۲۲ نفر در ایران به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. ما رکورد زدیم😂 ارباب خامنه‌ای اتان کجاست؟ جدی میگم که اگر شما بچه آخوند نبودید و یا رابطه و رانت رژیم را نداشتید اینقدر ضعیف هستید که حتی توان فروش بستنی یخی(آلاسکا) پشت در استخر حافظه‌‌ای شیراز را هم نداشتید. مثل آمریکا و برزیل و هند و انگلیس و اسپانیا و ایتالیا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »