انتخاب شهردار تهران به جلسه هفته آتی شورا موکول شد

05/08/2021 09:56:00 ق.ظ

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مطالعات و کارها در خصوص انتخاب شهردار انجام شده است افزود: در جلسه قانونی بعدی در هفته آینده این موضوع رای‌گیری و تصویب خواهد شد.

انتخاب شهردار تهران به جلسه هفته آتی شورا موکول شد رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مطالعات و کارها در خصوص انتخاب شهردار انجام شده است افزود: در جلسه قانونی بعدی در هفته آینده این موضوع رای‌گیری و تصویب خواهد شد.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مطالعات و کارها در خصوص انتخاب شهردار انجام شده است افزود: در جلسه قانونی بعدی در هفته آینده این موضوع رای‌گیری و تصویب خواهد شد.

وی افزود: در خصوص انتخاب سخنگو با توجه به اینکه قبلا این موضوع را بررسی نکرده‌ایم، مقرر شد که انتخاب سخنگو به جلسه بعدی موکول شود. همچنین در مورد انتخاب خزانه‌دار هم با توجه به اینکه این موضوع در قانون نیست، باید در مورد آن تصمیم‌گیری کنیم.رئیس شورای شهر تهران درباره انتخاب شهردار تهران نیز گفت: برای انتخاب شهردار مطالعات و کارهای خود را کرده‌ایم و در جلسه قانونی بعدی این کار انجام خواهد شد. باید این موضوع رای‌گیری و تصویب شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

بعد از ٢ سال کرونایى دانش آموزان با چه چالش هایى روبرو هستند؟

بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش، بعد از دو سال تعطیلی مدارس، آموزش حضوری از فردا با حضور ۱۶ میلیون دانش آموز آغاز می شود. ادامه مطلب >>

✍ بد ادارگی؟ یا 🤥 خیانت؟ هر رئيسي يامسئولي بعداز انتخاب شدنش همه جور كوشش کرده اما در نتیجه نمره ۱۶، ١٧ يا١٨ گرفته خوب همین پوتانشلیتي آن بوده اما اگر خيانتي در كار بوده بايستي با دلايل بسيار روشن وقاطع باطرف روبرو شد تا از خودش خوب دفاع كنه و تهمت بیجا و ناروا بهش زده نشه این چمران چقدر عمر می کنه .! هرچه آدم خوبه زود میمیره و هرچه آدم ناجور است زیاد عمر میکند .چرا؟

چمران: شهردار تهران در نخستین جلسه شورا انتخاب خواهد شدیک عضو منتخب ششمین دوره شورای شهر تهران از انتخاب شهردار تهران در نخستین جلسه شورا در روز یکشنبه هفته آینده خبر داد. ایشان کم کم رکورد جنتی در شورای نگهبان رو خواهد زد. مسئولین مادام العمر که میگن اینه

وضعیت کرونا در تهران؛ کمبود سرم و اختلال در تامین اکسیژن | DW | 04.08.2021فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران از 'جدی بودن کمبود سرم در ۴۸ ساعت گذشته' خبر داد. او گفت فشار زیادی بابت کمبود سرم به بیمارستان‌ها وارد شده و اختلالاتی در تامین اکسیژن هم ایجاد شده است.

تاکید بر پرهیز از «سیاسی‌کاری» در انتخاب شهردار تهران/شورای شهر محل بازی‌های سیاسی، باندی یا رفاقتی نیست/نمایندگان مجلس برای حضور در دیگر مسئولیت‌ها به اعتماد مردم پشت نکنندیک فعال سیاسی اصولگرا، گفت: نمایندگان شورای شهر در تهران یا هر شهر دیگری باید از بازی های سیاسی، باندی و حتی رفاقتی پرهیز داشته باشند و فردی را انتخاب کنند که شایستگی های لازم را برای نشستن بر کرسی شهرداری داشته باشد. افرادی که سابقه اجرایی ندارند یا اگر دارند افراد موفقی در کار اجرا نبودند به‌نظر می‌رسد که انتخاب مناسبی نخواهند بود.

تحلیف رئیسی؛ تدابیر امنیتی کم‌سابقه‌‌‌ در تهران | DW | 05.08.2021ادارات، بانک‌ها و شرکت‌های خصوصی تعطیل شده‌اند و از صبح زود ماموران مسلح در میادین به چشم می‌خورند. نرگس محمدی در نامه‌ای به نماینده اروپا سرکوب مردم در خیابان‌ها و مرگ خاموش بیماران کرونا در خانه‌ها را یادآور شد. در کره شمالی کیم جون اون هست، در ج اسلامی که کپی کرده کی جون اونو گرفت! یعنی ابی قاتل رئیسی باید سخت مجازات شود.

فرمانده نیروی انتظامی در جریان سرکوب ۸۸ نامزد شهرداری تهران شد

فرمانده مقابله با کرونا در تهران: کمبود سرم جدی است

به گزارش ایسنا، مهدی چمران در حاشیه برگزاری مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: امروز انتخابات هیات رئیسه شورا بعد از مراسم تحلیف برگزار شد و به این ترتیب رئیس، نایب رئیس و دو منشی شورا با رای اعضاء مشخص شدند.مهدی چمران در گفتگو با ایسنا، در تشریح مراسم تحلیف و انتخاب شهردار تهران گفت: به محض برگزاری مراسم تحلیف اعضای شورای شهر تهران، مشخص شدن ترکیب هیئت رئیسه شورای شهر تهران در دستور کار اعضا قرار خواهد گرفت.ایران وضعیت کرونا در تهران؛ کمبود سرم و اختلال در تامین اکسیژن فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران از"جدی بودن کمبود سرم در ۴۸ ساعت گذشته" خبر داد.امیررضا واعظ آشتیانی فعال سیاسی اصولگرا، در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص حضور برخی نمایندگان در عرصه رقابت برای انتخاب شهردار تهران گفت: افرادی که از مردم در شهرهای مختلف رأی می‌گیرند تا راهی مجلس شوند، در واقع مردم به آن‌ها اعتماد کرده‌اند تا طی چهارسال با حضور در جایگاه نمایندگی مطالبات آن‌ها را مطرح و دنبال کنند.

وی افزود: در خصوص انتخاب سخنگو با توجه به اینکه قبلا این موضوع را بررسی نکرده‌ایم، مقرر شد که انتخاب سخنگو به جلسه بعدی موکول شود. همچنین در مورد انتخاب خزانه‌دار هم با توجه به اینکه این موضوع در قانون نیست، باید در مورد آن تصمیم‌گیری کنیم. چمران در پاسخ به این پرسش که آیا فردا شهردار تهران مشخص خواهد شد، گفت: بعید می‌دانم که این اتفاق بیفتد چون جلسه فردا برای انتخاب و معرفی شهردار تهران نیست. رئیس شورای شهر تهران درباره انتخاب شهردار تهران نیز گفت: برای انتخاب شهردار مطالعات و کارهای خود را کرده‌ایم و در جلسه قانونی بعدی این کار انجام خواهد شد. زالی در این ارتباط به شکایت روسای بیمارستان‌های تهران هم اشاره کرد و درباره علت کمبود سرم توضیح داد که از سرم‌ها برای تزریق داروهای کرونایی هم استفاده می‌شود. باید این موضوع رای‌گیری و تصویب شود. باید منتظر امتیازدهی به گزینه‌های شهرداری و در نهایت انتخاب شهردار جدید تهران باشیم. انتهای پیام . متاسفانه گاهی مشاهده می‌شود برخی نمایندگان قبای وزارت می‌دوزند یا برخی هم برای کرسی‌های دیگر تلاش می‌کنند.