وضعیت کرونا در تهران؛ کمبود سرم و اختلال در تامین اکسیژن | DW | 04.08.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران از 'جدی بودن کمبود سرم در ۴۸ ساعت گذشته' خبر داد. او گفت فشار زیادی بابت کمبود سرم به بیمارستان‌ها وارد شده و اختلالاتی در تامین اکسیژن هم ایجاد شده است.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران از"جدی بودن کمبود سرم در ۴۸ ساعت گذشته" خبر داد. او گفت فشار زیادی بابت کمبود سرم به بیمارستان‌ها وارد شده و اختلالاتی در تامین اکسیژن هم ایجاد شده است.

زالی در این ارتباط به شکایت روسای بیمارستان‌های تهران هم اشاره کرد و درباره علت کمبود سرم توضیح داد که از سرم‌ها برای تزریق داروهای کرونایی هم استفاده می‌شود.زالی علاوه بر کمبود سرم از اختلالات در تامین اکسیژن نیز خبر داد. او در این ارتباط گفت چند روزی است که در زمینه تامین اکسیژن اختلالاتی به وجود آمده اما وضع بهتر شده است.

زالی توصیه کرد با توجه به اینکه تهران مبدا بسیاری از تبادلات در کشور است، باید استراتژی متفاوتی برای افزایش واکسیناسیون در پایتخت اتخاذ شود.فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران همچنین گفت روزانه به طور متوسط دو هزار بیمار جدید کرونایی در بیمارستان‌های تهران بستری می‌شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرمانده مقابله با کرونا در تهران: کمبود سرم جدی است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کمبود سرم و روایت‌های متفاوت؛ چه کسی راست می‌گوید؟اسفند ۹۸ پیش بینی کردم. الان دیگه خیلی دیره!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جنگ در هلمند؛ فعالیت 15 رسانه در این ولایت متوقف شده استوزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان از متوقف شدن فعالیت 15 رسانه صوتی و تصویری به‌دلیل جنگ شدید و تهدیدات طالبان در ولایت (استان) هلمند در جنوب افغانستان خبر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

جسد حلق‌آویز شده فعال بلاروسی مخالف دولت لوکاشنکو در اوکراین کشف شدجسد حلق‌آویز شده فعال بلاروسی مخالف دولت لوکاشنکو در اوکراین کشف شد ▪️به گزارش رویترز، ویتالی شیشوف مدیریت یک سازمان مستقر در کی‌یف به نام «خانه بلاروس» را بر عهده داشت و به شهروندان بلاروس، برای فرار از آزار و شکنجه دولت این کشور کمک می‌کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فرهاد آریجان در رقابت‌های المپیک توکیو در رشته پارالل ژیمناستیک مدال برنز کسب کردفرهاد آریجان، ملی‌پوش ترکیه در رقابت‌های المپیک توکیو 2020 در رشته پارالل ژیمناستیک مدال برنز کسب کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رکوردهای پیاپی کرونا در کشور / شروط تعطیلی موثر در پیک پنجممعاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران، با اشاره به وضعیت کرونا در بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه و همچنین شروط یک تعطیلی موثر برای مقابله با کرونا در پیک پنجم، گفت: در حال حاضر در دانشگاه علوم پزشکی تهران بالای ۲۰۰۰ بستری داریم که از زمان پیک اول تا کنون، هیچ وقت به این مقدار بستری نرسیده بودیم. وقتی طرحی رو نمکی بده ومرادش تایید کنه حتما غلط و اشتباه است یک بار و برای بار اخر میگم ما در ایران مافیا نداریم دلال نداریم دلال کالا همون وزیر صمته دلال محصولات کشاورزی همون وزیر جهاد کشاورزیه دلال دارو همون وزیر بهداشته دلال سکه و ارز همون رئیس بانک مرکزیه مافیا هم کل سیستم ج ا هست ولا غیر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »