انتخابات محلی در اوکراین در حال برگزاری است

04/08/1399 01:43 ب.ظ

مردم اوکراین برای انتخاب شهرداران و اعضای شوراهای شهر این کشور پای صندوقهای رای رفتند. - خبرگزاری آناتولی

مردم اوکراین برای انتخاب شهرداران و اعضای شوراهای شهر این کشور پای صندوقهای رای رفتند.مردم اوکراین برای انتخاب شهرداران و اعضای شوراهای شهر این کشور از ساعت 08.00 امروز به وقت محلی پای صندوقهای رای رفتند.بیش از 27 میلیون شهروند اوکراینی واجد شرایط رای‌دهی هستند و رای‌گیری در بیش از 29 هزار صندوق رأی گیری انجام می‌گیرد.

بیش از 27 میلیون شهروند اوکراینی واجد شرایط رای‌دهی هستند و رای‌گیری در بیش از 29 هزار صندوق رأی گیری انجام می‌گیرد. در انتخابات محلی که هر 5 سال یکبار برگزار می‌شود، اوکراینی‌ها شهرداران و اعضای شوراهای شهر را انتخاب می‌کنند.

چنانکه نامزد تصدی شهرداری نتواند بیش از 50 درصد آرا را به دست آورد، انتخابات دور دوم بین دو نامزد با بیشترین رای برگزار خواهد شد. در کنار انتخابات محلی، یک نظرسنجی 5 سوالی نیز انجام خواهد شد تا شهروندان نظرات خود در مورد مسائل اصلی کشور را مطرح کنند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

کرونا در ایران؛ از محدودیت شدید در ۴۳ شهر تا دورکاری ۵۰ درصدی در تهراناین محدودیت‌ها در گروه مشاغل دو، سه و چهار از روز دوشنبه پنجم آبان ماه به مدت یک هفته اعمال می‌شود. در وعضش امنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییت داریم

پنج موضوع محوری و تعیین‌کننده در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا | DW | 24.10.2020سرنوشت انتخابات آمریکا را پنج موضوع اصلی تعیین می‌کند. از آن جمله‌اند دو موضوع کرونا و سقط جنین. اما دغدغه‌های مردم آمریکا تنها به این دو موضوع محدود نمی‌شوند. نگاهی به آنچه که مردم را به پای صندوق‌های رای خواهد کشاند. Moriyarty1 ..فقط خبر خوش ترامپ عزیز پیروزی انتخابات 🙏😍

آمریکا پنج نهاد ایرانی را به دلیل تلاش برای دخالت در انتخابات آمریکا تحریم کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ohom KHOOB KEH CHI? Who gives a Jackshit about what USA thinks, says or does about Iran?

هشدار مایک پمپئو به رژیم ایران: دخالت خارجی در انتخابات آمریکا را تحمل نخواهیم کرد🔺هشدار مایک پمپئو به رژیم ایران: دخالت خارجی در انتخابات آمریکا را تحمل نخواهیم کرد ⚡️وزیر خارجه آمریکا گفت:رژیم_ایران برای مدت‌های طولانی از ماشین تبلیغات حکومتی خود برای دروغگویی به مردم ایران و شعله‌ور کردن آتش تنفر از ایالات متحده استفاده کرده است با این حرف پمپ اوووو موافقم ،در طول تاریخ این حجم دروغ در هیچ حکومتی دیده و یا شنیده نشده Bravo سرنوشت انتخابات امریکا را مردم امریکا تعیین خواهند کرد،نه کشورهای خارجی،و نه باند فاسد چسبیده به قدرت ترامپ و جمهوری خواهان! فقط صندوق رای،نه شانتاژهای تبلیغاتی دولت بی کفایت دونالد ترامپ!

پیروزی آلفا کنده در انتخابات ریاست جمهوری گینهآلفا کنده با کسب 59.49 درصد آرا مجددا به عنوان رئیس جمهور گینه انتخاب شد. - خبرگزاری آناتولی

اصلاح‌طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ «برنامه محور» خواهند بود «نه شخص محور»/شرکت در انتخابات مورد اتفاق نظر عموم اصلاح‌طلبان است/ امیدواریم شاهد تغییر رویکرد شورای نگهبان باشیمدبیرکل حزب مجمع ایثارگران انقلاب اسلامی، گفت: اصل بر مشارکت در انتخابات است و به هیچ وجه تردیدی در آن نداریم اما نکته اساسی تهیه برنامه و انتخاب کاندیدای اصلاح‌طلب متناسب با برنامه‌ای است که تدوین می‌شود. اینقدر گند زدین به مملکت که مردم اصلاح طلب و اصول گرا رو فراموش کردن ،اگه دلار هم ۱۰۰۰ تومن بشه کسی نظرش عوض نمیشه

مردم اوکراین برای انتخاب شهرداران و اعضای شوراهای شهر این کشور پای صندوقهای رای رفتند.مردم اوکراین برای انتخاب شهرداران و اعضای شوراهای شهر این کشور از ساعت 08.00 امروز به وقت محلی پای صندوقهای رای رفتند.

بیش از 27 میلیون شهروند اوکراینی واجد شرایط رای‌دهی هستند و رای‌گیری در بیش از 29 هزار صندوق رأی گیری انجام می‌گیرد.

در انتخابات محلی که هر 5 سال یکبار برگزار می‌شود، اوکراینی‌ها شهرداران و اعضای شوراهای شهر را انتخاب می‌کنند.

چنانکه نامزد تصدی شهرداری نتواند بیش از 50 درصد آرا را به دست آورد، انتخابات دور دوم بین دو نامزد با بیشترین رای برگزار خواهد شد.

در کنار انتخابات محلی، یک نظرسنجی 5 سوالی نیز انجام خواهد شد تا شهروندان نظرات خود در مورد مسائل اصلی کشور را مطرح کنند.

روند رای‌گیری ساعت 20.00 به وقت محلی به پایان خواهد رسید.