انتخابات مقدماتی آمریکا؛ پیروزی آسان «جو بایدن» بر «برنی سندرز» در ایالت‌های فلوریدا و ایلینوی

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

♦️انتخابات مقدماتی آمریکا؛ پیروزی آسان «جو بایدن» بر «برنی سندرز» در ایالت‌های فلوریدا و ایلینوی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در ایالت فلوریدا که نقش مهمی برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دارد، در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات، بایدن با شمارش ۹۵ درصد آرا، با کسب بیش از یک میلیون در مقابل سندرز که حدود ۴۰۰ هزار رای آورد، پیش افتاد.

همچنین در ایالت ایلینوی نیز با شمارش حدود هشتاد درصد آرا، بایدن با ۷۳۰ هزار رای در مقابل ۴۵۰ هزار رای سندرز، پیروزی خود را قطعی کرد. جو بایدن که در انتخابات حزب دموکرات از سندرز پیش است، با این دو پیروزی شانس خود را برای نامزدی نهایی حزب دموکرات بیشتر کرد. انتخابات در آریزونا در حال شمارش آرا است. پیشتر فرماندار ایالت اوهایو برگزاری انتخابات را در راستای اقدامات پیشگیرانه برای شیوع ویروس کرونا لغو و به زمانی دیگر موکول کرد.

هنوز مشخص نیست آیا در سایه اقدامات پیشگیرانه برای گسترش ویروس، رقابت‌های درون حزبی دموکرات طبق برنامه دنبال می‌شود یا نه ولی طبق برنامه، ماه آینده و در چهار ایالت آلاسکا، هاوایی، لوئیزیانا و وایومینگ، قرار است انتخابات برگزار شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

همتون سروته از ي قماش هستين ولي اگر ترلامپ اين سري رأي نياره قيافه پمپ خلاء ديدني ميشه هاهاهاهاهاها

بایدن ، با آلزایمر چگونه میخواهد رئیس جمهور آمریکا باشد ؟؟؟ لابد مثل ریگان ؟؟؟!!!

دمکرات ها بهتر است برای آزار دادن رییس جمهور ترامپ یک پیرزن به میدان بفرستند که آقای ترامپ در مناظره‌های تلویزیونی نتواند خوب حواسش را جمع کرده و دچار اشتباه شود! آقای جو بایدن سیاستمدار جنتلمن است و مشکل بتواند در مناظره‌های تلویزیونی پرزیدنت ترامپ را شکست دهد!!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مناظره بایدن و سندرز؛ سایه کرونا بر انتخابات مقدماتی دموکرات‌های آمریکااین مناظره بدون حضور تماشاگران برگزار شد و بخشی از سخنان هر دو نامزد «سالخورده» نیز به همین مشکل اختصاص یافت. آنها درباره شیوه‌های محافظت از خودشان برای جلوگیری از آلودگی به این ویروس سخن گفتند؛ از جمله محدود کردن تماس‌های فردی خود، دور کاری کارکنانشان و برگزاری تجمعات اینترنتی آنلاین. امریکا هم شده مثل ایران ،هرچی پیر و سالخورده هست میاره برای کاندیداتوری، مثل مجلس خبرگان و مجمع تشخیص مصلحت ایران.خوبه خداروشکر آه مردم ایران گرفتشون ، تازه یه ملا شاشو هم میاد براشوت تبلیغ میکنه😂😂😂😂😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا در پی آزادی شهروندان خود در ایران در خلال شیوع کرونادولت آمریکا روز سه شنبه تحریم های تازه ای را از جمله بر پنج دانشمند علوم و فناوری هسته ای ایران اعمال کرده و همزمان خواستار آزادی شهروندان خود از زندان های این کشور شده است. حقوق زندانیان پدیده ای فرا مرزیست زندانیان تمام ملیتها در زندانهای ایران در معرض خطر ابتلا به کرونا هستند به_قوانین_حقوق_بشر_باید_با_چشمان_فرا_ملی_نظر_کرد در پی باج‌گیری. اونو شرمنده ولی دستمال توالت اگه خواستین در خدمتیم
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دعوای آلمان و آمریکا بر سر مالکیت شرکتی که در جستجوی واکسن کروناست«باید به هرشکل ممکن، جلوی فروش انحصاری هرگونه واکسن احتمالی را به آمریکا گرفت. کاپیتالیزم هم حدی دارد.» دعوا نکنید ما در حوزه علمیه این واکسن را کشف کردهایم فقط نمیدانیم چگونه ثبت کنیم ببین چه پولی توشه چقدر ابله اند این جماعت... پس چرا سرِ پنبهءآغشته به روغنِ بنفشه دعوا نمی کنند؟!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نخستین آزمایش بالینی واکسن ویروس کرونا بر روی انسان در شهر سیاتل آمریکا آغاز شدنخستین آزمایش بالینی واکسن ویروس_کرونا بر روی انسان در شهر سیاتل آمریکا آغاز شد جنیفر هالر، ۴۳ ساله، یکی از داوطلبان، گفت دو دختر نوجوان او فکر می کنند خیلی جالب است که او در این آزمایش بالینی شرکت می کند. God bless him جنيفر اسم زنه منم حاضرم داوطلب بشم نه واکسنی که جمهوری اسلامی درست کنه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در آمریکا: قطع انتخابات درون‌حزبی، قرنطینه سانفرانسیسکو | DW | 17.03.2020آمریکا برای مقابله با شیوع ویروس کرونا اقدامات خود را سختگیرانه‌تر کرده است. دموکرات‌ها انتخابات درون‌حزبی خود را متوقف کردند، سانفرانسیسکو قرنطینه شد و ورود شهروندان بریتانیایی و ایرلندی به آمریکا نیز ممنوع اعلام گردید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چهار ایالت در آمریکا با وجود شرایط اضطراری ناشی از کرونا، ۱۷ مارس انتخابات برگزار می‌کنند🔺چهار ایالت در آمریکا با وجود شرایط اضطراری ناشی از کرونا، ۱۷ مارس انتخابات برگزار می‌کنند ⚡️با وجود این که بیشتر رخدادهای سیاسی به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده است، چهار ایالت روز سه شنبه صحنه برگزاری انتخابات درون حزبی دموکرات ها خواهد بود. دموکرات های احمق اگر مثل انتخابات یران فاصله ها را رعایت کنند و لوازم مشترک نداشته باشند و مواد ضدعفونی کننده دراختیار شرکت کنندگان بگذارند،چه ایرادی داره؟ 🔻'شانس آوردیم که در شرایط کرونایی در ایران ماندگار شدیم؛ خوب که بازنگشتیم آمریکا'! | جینفر گرین، نویسنده آمریکایی 🔹 ۲۲ اسفند ۹۸ | جینفر گرین، نویسنده آمریکایی که به علت شغل همسرش مجبور شده در ایران ساکن شود، قرار بود آخر سال ۲۰۱۹ به همراه همسرش به آمریکا بازگردند، اما.....
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »