انتخابات آمریکا؛ ریشه‌های چندنژادی کامالا هریس و استقبال هندی‌ها - BBC News فارسی

22/05/1399 10:34 ب.ظ

انتخابات آمریکا؛ ریشه‌های چندنژادی کامالا هریس و استقبال هندی‌ها

سناتور آمریکایی کامالا هریس،که از سوی جو بایدن به عنوان یار انتخاباتی او و کاندیدای معاون ریاست جمهوری انتخاب شده است، به عنوان یک سیاستمدار برجسته سیاه‌پوست شناخته می‌شود. اما او همچنین تبار هندی هم دارد. شیامالا گوپالان و دونالد هریس وقتی کامالا پنج سالش بود از هم جدا شدند. مادرش به گونه‌ای دخترانش را تربیت کرد که مطمئن شود آنها از پیشینه خود آگاه هستند.

واشنگتن‌پست سال گذشته نوشت: "هریس در عین حال که مشتاقانه فرهنگ هندی خود را در برگرفت اما با افتخار به عنوان یک آفریقایی-آمریکایی زندگی کرده است."

THE WASHINGTON POST VIA GETTY IMAGES کاملا هریس و خواهرش مایا او اولین زن آفریقایی-آمریکایی و اولین آسیایی‌تباری است که دادستان کل کالیفرنیا شده است." به گفته افرادی که او را می‌شناسند، خانم هریس به راحتی هر دو جامعه را دنبال می‌کند.

کالینگ می‌گوید اگر چه همه از نیمه دیگر تبار خانم هریس اطلاع ندارند اما سایر هندی-آمریکایی‌ها که با آنها ملاقات می‌کند اغلب این واقعیت را مطرح می‌کنند. کالینگ از خانم هریس می‌پرسد که آیا او با خوردن غذای جنوب هند بزرگ شده است. headtopics.com

او همچنین می‌گوید وقتی او از خانه مادرش در هند دیدن کرد،وقتی مادربزرگ گیاه‌خوارش از خانه خارج می‌شد پدر بزرگش درخواست نان تست فرانسوی که با تخم مرغ تهیه شده، می‌کرد ( در هند تخم مرغ به عنوان غذایی نزدیک به حیوانات و خارج از رژیم گیاه‌خواران محسوب می شود).

ادامه مطلب:
bbcpersian »

بایدن یک سناتور آفریقایی‌الاصل را به عنوان معاون خود انتخاب کرد/ ابراز شگفتی ترامپ از انتخاب هریس به عنوان معاون بایدن- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimرقیب ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2020 ایالات متحده، «کامالا هریس» سناتور آفریقایی الاصل را به عنوان معاون خود برگزید که این تصمیم بایدن، تعجب و شگفتی دونالد ترامپ را به همراه داشت.

انتخابات آمریکا؛ کامالا هریس معاون جو بایدن شد - BBC News فارسیجو بایدن، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا، سناتور کامالا هریس، رقیب سابقش در رقابت های درون حزبی، را به عنوان معاون خود در کارزار رقابت با دونالد ترامپ برگزیده است.

سفیر آمریکا در سازمان ملل: انتخاب درست، تمدید ممنوعیت فروش تسلیحات به رژیم ایران است🔺سفیر آمریکا در سازمان ملل: انتخاب درست، تمدید ممنوعیت فروش تسلیحات به رژیم ایران است ⚡️کلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان_ملل گفت: ما هیچ انتخاب دیگری غیر از تمدید ممنوعیت فروش تسلیحات متعارف به ایران و گسترش صلح و ثبات در سرتاسر جهان نداریم.

واکنش آمریکا به اعتراضات در بلاروس: از خواسته‌های دموکراتیک مردم بلاروس حمایت می‌کنیم🔺واکنش آمریکا به اعتراضات در بلاروس: از خواسته‌های دموکراتیک مردم بلاروس حمایت می‌کنیم ⚡️وزیر خارجه آمریکا می‌گوید ایالات متحده از خواسته‌های دموکراتیک مردم بلاروس حمایت می‌کند. مایک پمپئو گفت که انتخابات ریاست جمهوری در بلاروس آزاد و عادلانه نبود.

شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 166 هزار و 273 تن رسیدشمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 166 هزار و 273 تن رسید

آمریکا پیش‌نویس جدید تمدید تحریم تسلیحاتی ایران را به شورای امنیت ارائه کردآمریکا یک پیش‌نویس جدید قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران را در چهار بند به اعضای شورای امنیت سازمان ملل ارسال کرد.