اما رادوکانو؛ دختر ۱۸ ساله‌ای که رویایش را در ویمبلدون زندگی می‌کند - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اما رادوکانو؛ دختر ۱۸ ساله‌ای که رویایش را در ویمبلدون زندگی می‌کند

توضیح تصویر،

پیروزی او مقابل تنیس‌بازهایی که در بین ۵۰ نفر برتر دنیا قرار دارند مانند: مارکتا فوندروفسکا و سورانا کریتسیا نشان داده که ترسی از حضور در بالاترین سطح تنیس دنیا ندارد. او در عین حال خیلی جلوتر از سنش هم نمی‌رود. رادوکانو، موبایلش را به پزشک تیمش داده تا ده‌ها هزار دنبال‌کننده‌ای که در شبکه‌های اجتماعی دارد، حواسش را پرت نکنند. به این ترتیب او بدون هیچ گونه فشار روانی روز دوشنبه با آیلا تاملیانوویچ در زمین شماره یک ویمبلدون مسابقه می‌دهد.

"به نظرم برای تنیس‌بازی در سن من پیشرفت کردن خیلی مهم است، چون وقتی شما مسن‌تر می‌شوید، چیزها برایتان بیشتر غریزی و درونی می‌شود. به همین دلیل الان فقط سعی می‌کنم که یاد بگیرم."رادوکانو که پدری رومانیایی و مادری چینی دارد، همراه خانواده‌اش در دو سالگی از کانادا به لندن مهاجرت کرد. والدینش بدون این که او را تحت فشار قرار دهند، اجازه دادند دخترشان ورزش‌های زیادی را امتحان کند.

به همین دلیل هم بود که او هنگامی که شانس تمرین با گاربینه موگوروسا، دارنده دو گرند اسلم و قهرمان ویمبلدون ۲۰۱۷ را پیدا کرد، خونسردی‌اش را از دست نداد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درحوزه معادن اقدامات بسیار ارزشمندی در این دولت انجام شده است/ تکمیل زنجیره فولاد در دولت های یازدهم و دوازدهم افتخار آمیز است/ شیرین سازی و انتقال آب از جنوب به مناطق مرکزی کشور اقدامی بزرگ و ارزشمند برای توسعه کشور بود که در این دولت انجام شدرئیس جمهور از معادن به عنوان یکی از نعمت های خدادادی که در خدمت مردم ایران قرار داده شده، نام برد و با اشاره به اقدامات ارزشمند انجام شده در این دولت در حوزه معادن، گفت: اقدامات بسیار بزرگی در حوزه معادن انجام شده که از نظر اشتغال جوانان، تامین نیازهای داخلی و همچنین صادرات محصولات معدنی آثار آن مشهود است. انتقال آب افتخار نداره
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

کمیسیون واکسیناسیون آلمان: افرادی که آسترازنکا زده‌اند برای دُز دوم فایزر یا مدرنا تزریق کنندکمیته واکسیناسیون آلمان می‌گوید نتیجه پژوهش‌ها نشانگر آن است که ترکیب یک واکسن حامل آران‌ای پیام رسان و واکسن آسترازنکا مصونیت بیشتری در قبال ویروس کرونا ایجاد می‌کند. به ملت بزرگوار و نجیب ايران تبريک و تهنئت عرض ميكنم بمناسبت اختراع وساخت واکسن بردستان متخصصان پرتلاش وپرخیر وبرکت ايرانى🌿⚘🍁
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زن سهل‌انگاری که باعث تصادف دوچرخه‌سواران تور دو فرانس شد دادگاهی می‌شوددوچرخه‌سواران آسیب‌دیده در این حادثه دچار بریدگی، کبودی و خراشیدگی دست و پا و سایر نقاط بدن شدند و دست یکی از آنها هم شکست. Just 5 years In jail is quite fair & enough for her
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درباره خانواده فردوس که امروز از فهرست تحریم‌های آمریکا خارج شدند چه می‌دانیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تا زمانی که قوانین تنقیح نشود، دردی از جامعه قضایی و حقوقی حل نخواهد شد/ رییس قوه قضاییه در برخورد با رسانه‌‌ها سعه صدر داشته باشد/ قاضی‌القضات، پیش از هر کاری مشکلات داخلی دستگاه قضا را برطرف کندیک وکیل دادگستری گفت: رییس قوه قضاییه بیش از اینکه نگران باشد که پرونده‌ها را امنیتی یا سیاسی تلقی کند، باید مشکلات داخلی خود دستگاه قضا را اصلاح کند؛ باید قوانین را درست تنقیح کند و تا زمانی که این‌ها حل نشود، دردی از جامعه قضایی و حقوقی حل نخواهد شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایالات متحده دفتری را برای همکاری‌های نظامی آمریکا و افغانستان در کابل تاسیس می‌کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. تخلیه بگرام به معنای پایان نمادین اشغال ۲۰ساله افغانستان توسط نیروهای امریکایی و متحدان آنها است، از جانب دیگر، به افراط گرایان، تروریست ها، براندازان و البته نیروهای فاسد درون نظام کمک می کند تا سیر سقوط را تسریع بخشند و برای اشغال این پایگاه استراتژيک، برنامه ریزی عملیاتی کنند. ایالت متحده ی امریکا هرگز دست پرورده ی خودش را که سال ها برای آن زحمت کشیده بخاطر من و شمای افغانستانی از بین نمی برد بلکه برای رسیدن به اهدافش هر روز این گروه با بیشتر از قبل تقویت می کند. امریکا نه تنها از افغانستان نمی رود بلکه هرگز نمی خواهد که در منطقه امنیت حاکم شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »