امانوئل ماکرون در بازی فوتبال گلزنی کرد

23/07/1400 08:31:00 ق.ظ

امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه، روز پنجشنبه در یک بازی فوتبال خیریه در مقابل تیمی متشکل از کارکنان بیمارستان شهرک پواسی در حومه پاریس به میدان رفت.

امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه، روز پنجشنبه در یک بازی فوتبال خیریه در مقابل تیمی متشکل از کارکنان بیمارستان شهرک پواسی در حومه پاریس به میدان رفت. امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه، روز پنجشنبه در یک بازی فوتبال خیریه در مقابل تیمی متشکل از کارکنان بیمارستان شهر پواسی در نزدیکی پاریس به میدان رفت.

در این بازی علاوه بر ماکرون ۴۳ ساله، مارسل دسایی مدافع سابق تیم ملی فوتبال فرانسه و آرسن ونگر سرمربی سابق تیم فوتبال آرسنال نیز حضور داشتند. رئیس‌جمهور فرانسه که در خط میانی و پست هافبک بازی می‌کرد توانست یک گل نیز از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

He he he فکر کن ریس جمهور کشورت با توپ وایساده جلوت میخواد بهت گل بزنه! چیکار میکنی؟😂😂😂😂 از این گل ها ، ما هم زمان بچگی زیاد به بابا هامون زدیم خب که چی مام حاج محمودو داریم وسط زمین برا خودش رونالدینیویی بود الله اکبر استایلو ببین خااااااااک کسکش، خیلی مهم بود؟

ثبت رکورد جدید در شمار جانباختگان روزانه کرونا در روسیهطی 24 ساعت گذشته 984 بیمار کرونایی در روسیه فوت کردند که این تعداد بالاترین میزان فوتی‌های روزانه از ابتدای شیوع این بیماری در این کشور است. - خبرگزاری آناتولی

روایت یک شاهد عینی از انفجار تروریستی در مسجد شیعیان در قندوز افغانستانروایت یک شاهد عینی از انفجار تروریستی در مسجد شیعیان در قندوز افغانستان انفجار تروریستی چند روز پیش در مسجد شیعیان قندوز چالش جدیدی برای حکومت طالبان در این ولایت شمال‌شرقی افغانستان به شمار می‌رود.

وزیر دادگستری اسرائيل: در مورد بازگشایی کنسولگری آمریکا در اورشلیم «سازش» نمی‌کنیم🔺وزیر دادگستری اسرائيل: در مورد بازگشایی کنسولگری آمریکا در اورشلیم «سازش» نمی‌کنیم به گزارش رویترز، جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، خواهان بازگشایی این کنسولگری و بازسازی روابط با فلسطینی‌ها است.

کاهش تولید آیفون ۱۳ در پی کمبود تراشه‌های الکترونیکی در جهانمسئولان شرکت اپل در پی بروز کمبود در بازار ساخت تراشه‌های الکترونیکی در جهان اعلام کردند با کاهشی ۱۰ میلیون عددی در تولید تازه‌ترین گوشی هوشمند خود مواجه خواهند شد.

رسانه‌ها: مظنون دوم در توطئه ترور تجار اسرائيلی در قبرس دستگیر شد🔺رسانه‌ها: مظنون دوم در توطئه ترور تجار اسرائيلی در قبرس دستگیر شد ▪️روزنامه قبرسی فیللفتروس روز چهارشنبه از بازداشت یک مرد ۲۷ ساله پاکستانی به ظن همدستی با یک مرد آذری که پیشتر به اتهام برنامه ریزی برای ترور تجار اسرائیلی در قبرس دستگیر شده بود، خبر داد سیرک بازی رژیم کودک کش اسرائیل

اجرای طرحی ابتکاری در آفریقا؛ پناهندگان بیابانی را در کامرون به جنگل بدل کردندیک پروژه بلندپروازانه جنگل‌کاری که توسط پناهندگان در میناوائوی کامرون انجام شده، یک منطقه وسیع از بیابان را به جنگل تبدیل کرده است.