بیل کلینتون به دلیل عفونت ادراری در بیمارستان بستری شد

23/07/1400 08:17 ق.ظ

بیل کلینتون به دلیل «عفونت نا مرتبط با کووید» در بیمارستان بستری شد

رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده که پس از احساس خستگی به بیمارستانی در ایالت کالیفرنیا مراجعه کرده، به دلیل یک عفونت غیرمرتبط با کووید-۱۹ بستری شده است. سخنگوی بیل کلینتون می‌گوید حال عمومی او خوب و رو به بهبود است. آنجل اورنا، سخنگوی آقای کلینتون با اشاره به اینکه او روز سه‌شنبه در مرکز پزشکی دانشگاه ایروین در کالیفرینا بستری شده، تاکید کرده که حال عمومی رئيس جمهوری پیشین آمریکا خوب است و روند درمان به شکل مناسبی پیش می‌رود.

او همچنین در ادامه افزود: «او رو به بهبود است، روحیه خوبی دارد و از پزشکان و پرستاران و کارکنانی که به شکلی عالی از او مراقبت می‌کنند بسیار سپاسگزار است.» پزشکان آقای کلینتون می‌گویند او طی دو روز گذشته تحت درمان بوده و پس از آنکه تعداد گلبول‌های سفید خون او به صورت مداوم کاهش یافته، کادر درمان به او آنتی بیوتیک تجویز کرده که بدن کلینتون به خوبی به روند درمان پاسخ داده است.

در همین حال سی‌ان‌ان به نقل از پزشکان کلینتون نقل کرده که رئيس جمهوری پیشین آمریکا پس از چندین روز احساس خستگی به بیمارستان رفته و کادر درمان تشخیص داده‌اند که او دچار عفونت خونی شده و این مشکل از عفونت دستگاه ادراری آغاز شده است. headtopics.com

یکی از جنایت کاران جهان در حال سقط شدن است

به 🥚م

بیل کلینتون: به مونیکا لوینسکی عذرخواهی بدهکار نیستم

ادامه مطلب:
euronews_pe »

ب کتفم بابا هزار بار اینو پخش کردید حالا انگلار چ خری بستری شده رابط جنسی چینای باز این بیل شلوغی کرده؟ کتفم

دلیل لغو سفر پرسپولیس به عربستان؛ ارسال با تاخیر لیست در ساعت غیر اداری

بلینکن: زمان برای بازگشت به توافق هسته‌ای رو به اتمام استوزیر خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری گفت که فرصت برای بازگشت به توافق هسته‌ای، رو به اتمام است. یک مرد پیدا بشه بزنه تو پوز این نامرد

گزارش ویژه مایکروسافت؛ حمله هکرهای وابسته به رژیم ایران به شرکت‌های فناوری دفاعیradiojibi شما باز خوبه گفتید ولی باز هم تحریف کردید، کشورهای غربی و خاورمیانه نه اسرائیل و آمریکا

سوئیس به دنبال سازش با طالبان؛ روابط اخلاقی را به سیاسی ترجیح می‌دهیمدر مذاکره مابین استاندار یزد و رییس مجلس شورای ملی سوئیس یزد به عنوان مخابره کننده پیام صلح و دوستی به واسطه زندگی مسالمت آمیز ادیان شناخته شد و از سوی رییس مجلس سوییس مطرح شد: سیاست را نباید جدی گرفت و ما به سیاست به عنوان یک بازی نگاه می‌کنیم و ان را جدی نمی‌گیریم. واقعا به این میگن سیاست مدار. به هیتلر هم رکب زدند هنوز خیلی از طاها و پولها رو بر نگردونند به اسم کشور بی طرف هیچ کسی از شما انگل‌ها نمیترسه، شما گوزها فقط زورتون به مردم بیگناه ایران میرسه اوج شکوه و افتخار دیپلماتیک ما بعداز جهل و اندی سال این شده که سفیر کشوری اروپایی بگوید ما از شما ترسی نداریم یعنی در اوج وحشت ممالک مترقی و پیشرفته دنیا از رژیم نامتعارف و تروریستی ج.ا همینکه یکی به ما بگوید ما از شما ترسی نداریم و شما را خیلی هم وحشی نمیدانیم سند پیروزیست😁

هشدار طالبان به غرب: تحریم‌ها لغو نشود موج پناهندگان اقتصادی به‌ راه می‌افتدامیرخان متقی، سرپرست وزیر خارجه طالبان، به نمایندگان ایالات متحده و اروپا در نشست دوحه هشدار داد در صورت عدم لغو تحریم‌ها و ارسال کمک‌های بشر دوستانه، کوم بل دلیل نړیوالوته وړاندی کړی ځکه پر دی زمونږ اوستاسونه ‌‌‌‌‌‌نړیوال ډیر پر دی مشکل پوهیږی له همدی امله یی یوملیارد دالره اقتصادی کومکونه د افغانانو سره د انجوګانو او خیریه غیری دولتی موسسو له لاری تایئد او تصویب کړل ،

نخست وزیر ایتالیا: ارتباط با طالبان به معنی به رسمیت شناختن آن گروه نیستماریو دراگی در یک کنفرانس خبری که در پایان جلسه یک روزه بررسی وضعیت در افغانستان برگزار شد، با اذعان به ضرورت داشتن ارتباط با گروه طالبان برای رساندن کمک‌های انسان‌دوستانه به مردم افغانستان گفت، این به معنی به رسمیت شناختن گروه طالبان توسط گروه ۲۰ نیست. فقط با کلمات بازی میکنند. خب بگو پفیوز وقتی با طرف به مذاکره مینشینی یعنی به رسمیت شناختن. ایا شده یکبار با داعش به مذاکره بنشینید؟ خیر چون به هیچ وجه انها رو به رسمیت نشناختید اما در مورد طالبان کاملا به رسمیت شناخته اید فقط با شارلاتانی میخواهید انکار کنید

سخنگوی بیل کلینتون، رئيس جمهوری پیشین ایالات متحده می‌‌گوید او به دلیل یک عفونت غیرمرتبط با کرونا در بیمارستان بستری شده است.

آنجل اورنا، سخنگوی آقای کلینتون با اشاره به اینکه او روز سه‌شنبه در مرکز پزشکی دانشگاه ایروین در کالیفرینا بستری شده، تاکید کرده که حال عمومی رئيس جمهوری پیشین آمریکا خوب است و روند درمان به شکل مناسبی پیش می‌رود.

او همچنین در ادامه افزود: «او رو به بهبود است، روحیه خوبی دارد و از پزشکان و پرستاران و کارکنانی که به شکلی عالی از او مراقبت می‌کنند بسیار سپاسگزار است.»

پزشکان آقای کلینتون می‌گویند او طی دو روز گذشته تحت درمان بوده و پس از آنکه تعداد گلبول‌های سفید خون او به صورت مداوم کاهش یافته، کادر درمان به او آنتی بیوتیک تجویز کرده که بدن کلینتون به خوبی به روند درمان پاسخ داده است.

در همین حال سی‌ان‌ان به نقل از پزشکان کلینتون نقل کرده که رئيس جمهوری پیشین آمریکا پس از چندین روز احساس خستگی به بیمارستان رفته و کادر درمان تشخیص داده‌اند که او دچار عفونت خونی شده و این مشکل از عفونت دستگاه ادراری آغاز شده است.

بیل کلینتون: به مونیکا لوینسکی عذرخواهی بدهکار نیستم

رسانه‌های آمریکایی تاکید کرده‌اند که بیماری عفونی آقای کلینتون ارتباطی به کووید-۱۹ ندارد. رئيس جمهوری آمریکا در دهه ۹۰ میلادی، پیشتر سه بار در بیمارستان بستری شده بود. بار نحست در سال ۲۰۰۴ پس از دردهای طولانی در قفسه سینه و تنگی نفس، تحت عمل جراحی بای پس چهارگانه قرار گرفت. او همچنین در سال ۲۰۰۵ برای جراحی ریه به بیمارستان بازگشت. کلینتون در سال ۲۰۱۰ هم برای بار سوم راهی مراکز درمانی شد و دو «استنت شریانی» در قلبش کار گذاشته شد.

پزشکان آقای کلینتون با تاکید بر اینکه او در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان دانشگاه ایروین در کالیفرنیا بستری شده، تاکید کردند که او از دستگاه تنفس مصنوعی استفاده نمی‌کند.

مرکز پزشکی UCI که کلینتون در آنجا بستری شده در شهرستان اورنج در حدود ۶۴ کیلومتری جنوب شرقی لس‌آنجلس واقع شده است. هنوز مشخص نیست که چرا آقای کلینتون در جنوب کالیفرنیا بوده است.