امارات, سفارت, تل‌آویو, اسرائيل, امارات متحده عربی, تل‌آویو, شیخ محمد بن راشد آل مکتوم, شیخ محمد بن راشد آل مکتوم

امارات, سفارت

امارات سفارت خود را در تل‌آویو باز می‌کند

#امارات #سفارت خود را در #تل‌آویو باز می‌کند

24/01/2021 11:14:00 ب.ظ

امارات سفارت خود را در تل‌آویو باز می‌کند

دولت امارات متحده با گشودن سفارت خود در تل‌آویو موافقت کرد. - خبرگزاری آناتولی

24.01.2021استانبول/ خبرگزاری آناتولیبه گزارش خبرگزاری رسمی امارات متحده عربی (WAM)، کابینه دولت با شیخ محمد بن راشد آل مکتوم نایب رئیس و حاکم دبی در کاخ ملی در ابوظبی دیدار و گفت‌وگو کردند.براساس این گزارش، دولت تصمیم به ساخت سفارت در تل‌آویو اسرائیل گرفت اما در این خبر اشاره‌ای به روند ساخت و ساز و تاریخ گشایش آن نشده است.

اسرائيل: برنامه حمله به سایت‌های اتمی ایران را به‌روز می‌کنیم | DW | 05.03.2021 دفاع رضایی از رئیس‌جمهور نظامی: نظامی‌ها امیرکبیر زمان‌اند | DW | 05.03.2021 اهدای جایزه ویژه 'زنان شجاع' دولت آمریکا به هفت زن قربانی حملات هدفمند در افغانستان - BBC News فارسی

گفتنی است نمایندگان امارات متحده عربی 15 سپتامبر طی مراسمی در کاخ سفید توافق‌نامه عادی‌سازی روابط با اسرائيل را امضا کردند. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

تاجران فرش افغانستان به «شکارچیان قالیچه» اعتماد دارند

اینجا در افغانستان شکارچیان قالیچه در روستاها خانه به خانه به دنبال کالاهای آنتیک وعتیقه می‌روند، اما این روزها ناامنی در جاده‌ها و کاهش تعداد قالیچه‌های قدیمی کارشان را دشوارتر از پیش کرده است. صنعت فرش و قالیچه در افغانستان حتی در سال‌های حضور طالبان در قدرت نیز هیچگاه از حرکت بازنایستاد.