الکساندر ووچیچ دوباره رئیس‌جمهور صربستان شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

الکساندر ووچیچ رئیس جمهور صربستان اعلام کرد که با کسب اکثریت آرا مجددا پیروز انتخابات ریاست جمهوری این کشور شده است. - خبرگزاری آناتولی

الکساندر ووچیچ رئیس جمهور صربستان اعلام کرد که با کسب اکثریت آرا مجددا پیروز انتخابات ریاست جمهوری این کشور شده است.الکساندر ووچیچ، رئيس جمهور صربستان اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری روز گذشته این کشور با کسب 2 میلیون و 245 هزار رای و حدود 59.9 -61 درصد آرا مجددا پیروز این انتخابات شده است.

به گفته ووچیچ٬ پس از وی، زدراوکو پونوس 17.7 درصد، میلوش یووانوویچ 5.9 درصد، میلیکا جورجویچ استامنکوفسکی 4.5 درصد، بوسکو اوبرادوویچ 4.4 درصد، استویکوویچ 3.15 درصد، برانکا استامنکوویچ 2 درصد و میشا واچیچ 0.9 درصد از آرای کل ماخوذه را به خود اختصاص دادند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتخابات صربستان زیر سایه جنگ در اوکراین؛ ووچیچ اعلام پیروزی کردرئیس‌جمهوری کنونی صربستان در جریان کارزار انتخاباتی که تحت تاثیر تهاجم نظامی روسیه به اوکراین قرار گرفت خود را «ضامن ثبات» در کشورش معرفی کرده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتخابات صربستان زیر سایه جنگ در اوکراین؛ ووچیچ اعلام پیروزی کردرئیس‌جمهوری کنونی صربستان در جریان کارزار انتخاباتی که تحت تاثیر تهاجم نظامی روسیه به اوکراین قرار گرفت خود را «ضامن ثبات» در کشورش معرفی کرده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ: اگر رئیس‌جمهور بودم یک هفته‌ای با ایران توافق می‌کردم!ترامپ: اگر رئیس‌جمهور بودم یک هفته‌ای با ایران توافق می‌کردم! رئیس جمهور پیشین آمریکا با انتقاد از عملکرد دولت بایدن در مذاکرات وین مدعی شد که اگر به‌عنوان رئیس‌جمهور انتخاب شده بود ظرف یک هفته به توافق با ایران دست پیدا می‌کرد. اگر ترامپ رئیس جمهور نشده بود کرونا هم نمی آمد !!! 😅😅😅 احمق واقعا راست می گوید.چون آخوندهای حاکم فقط زبان زور را می فهمند نه زبان استدلال و منطق را!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شصت و چهارمین مراسم اهدای جوایز موسیقی «گرمی» با سخنرانی زلنسکی برگزار شدجان باتیست به خاطر آلبوم «ما هستیم» برنده جایزه بهترین آلبوم سال شد. جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خدمت‌گزاری خالصانه و گره‌گشایی از مشکلات مردم، وسیله قرب الهی است/ شرکت‌های دانش‌بنیان سرمایه‌های کشور هستند/ دستگاه‌های دولتی به هیچ وجه کالای خارجی را که مشابه دانش‌بنیان و استاندارد داخلی دارد، خریداری ننمایند / تاکید به برخورد جدی با قصور و تقصیرهای انجام شده در حاشیه مسابقه فوتبال در مشهدرئیس جمهور در جلسه هیات دولت: خدمت‌گزاری خالصانه و گره‌گشایی از مشکلات مردم، وسیله قرب الهی است شرکت‌های دانش‌بنیان سرمایه‌های کشور هستند بهترین حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان تجاری‌سازی و خرید محصولات آنهاست دستگاه‌های دولتی به هیچ وجه کالای خارجی را که مشابه دانش‌بنیان و استاندارد داخلی دارد، خریداری ننمایند تاکید به برخورد جدی با قصور و تقصیرهای انجام شده در حاشیه مسابقه فوتبال در مشهد پس چیشد این ریشه کنی فقرمطلق؟ از پارسال تا الان چیکار کردین چه گوهی خوردین چه اقداماتی کردین؟ چیشد پس دیوث! گفتی نمونه سال بعد!!خب گزارش کار بده چیزی که میبینیم افزایش فقر و بدبختیه جارکش جواب بده2 ۸۰ نفر مفتخور را به دستور وزیر کار فرستادی مسکو چه غلطی بکنند؟هرکدام چقدر هزینه شده از جیب ملت؟ هلوکاست_ایرانی دولت_مبتذل
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

بهترین حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان خرید محصولات آنها استرئیس‌جمهور ماه مبارک رمضان را فرصت مغتنمی برای عبادت و خودسازی خواند و بر فضیلت بیشتر خدمتگذاری خالصانه و گره‌گشایی از مشکلات مردم در این ماه تاکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »