الهام علی‌اف: رزمایش مشترک آذربایجان و ترکیه باعث ترس و وحشت ارمنستان شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهور آذربایجان با تمجید از روابط خوب و قدرتمند باکو و آنکارا گفت رزمایش نظامی مشترک دو کشور باعث ترس و وحشت ارمنستان شده‌است.

الهام علی‌اف، رئیس‌جمهور آذربایجان در مصاحبه با تلویزیون این کشور در ارتباط با رزمایش مشترک با ترکیه تصریح کرد: رزمایش نظامی مشترک جمهوری آذربایجان با ترکیه باعث ترس و وحشت دولت ارمنستان شده‌است.

رئیس‌جمهور آذربایجان تاکید کرد: از نخجوان در مرز آذربایجان و ارمنستان تا ایروان حدود 80 کیلومتر مسافت وجود دارد. من فکر می‌کنم ارمنستان دچار استرس روانی شده‌ است. چون با توجه به اطلاعاتی که داریم، آنها خود را به هر دری می‌زنند و از رزمایش مشترک ما دچار بیم و هراس شده‌اند. وی ادامه داد: دشمنی ارمنستان با ترکیه و جمهوری آذربایجان آنها را وارد مسیر خطرناکی می‌کند. اما دوستی و روابط دیرینه و قدرتمند ما با ترکیه گسترش خواهد یافت.

وی خاطرنشان کرد: گاز استخراجی از دوم میدان گازی آبشرون از طریق کانال تاناپ به ترکیه منتقل و به بازارهای دیگر صادر خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تفویض اختیار به مدارس؛ برگزاری کلاس‌های حضوری مشروط به اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی- اخبار فرهنگیان و مدارس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimبرگزاری کلاس‌ حضوری مشروط به اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی وزير آموزش‌وپرورش در پيامی به خانواده‌های دانش آموزان: برای اینکه خانواده‌ها و معلمان دغدغه سلامت خود و دانش آموزان را نداشته باشند به مدارس تفویض اختیار داده شده است بازگشایی_مدارس
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

رزمایش مشترک روسیه و بلاروس در میانه تنش با اتحادیه اروپادر حالی که اتحادیه اروپا بلاروس را به دلیل سرکوب اعتراضات مردمی تهدید به تحریم کرده است، نیروهای مسلح این کشور با ارتش روسیه رزمایش مشترکی را آغاز کرده‌اند ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گسترش روابط دیپلماتیک اسرائیل و ارمنستان - BBC News فارسیارمنستان برای نخستین بار در اسرائیل سفارتخانه گشود. این سفارتخانه دیروز در آستانه سال نو یهودی، در تل آویو افتتاح شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 27 شهریور 1399بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 264 هزار و 805 نفر رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 264 هزار و 805 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 266 هزار و 117 نفر رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 266 هزار و 117 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »