شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 264 هزار و 805 نفر رسید

28/06/1399 07:40 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه با ترخیص 1060 بیمار دیگر از بیمارستان‌ها به 264 هزار و 805 نفر رسید وزارت بهداشت ترکیه: طی شبانه‌ روز گذشته 62 بیمار مبتلا به کرونا جان باختند و شمار بیماران با وضعیت وخیم نیز به 1402 نفر افزایش یافت.

وزارت بهداشت ترکیه: طی 24 ساعت گذشته 111 هزار و 113 تست کرونا در کشور انجام شده که از این تعداد 1771 مورد مثبت بوده است. وزیر بهداشت ترکیه: شمار بیماران با وضعیت وخیم و تحت مراقبت ویژه‌ در کشور زیر آمار جهانی است. یکی از دلایل موفقیت‌مان بالا بودن تعداد تست‌ها و شناسایی زودهنگام مبتلایان است.

فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه: شمار کل مبتلایان به مرز 300 هزار نفر رسید. مبارزه با این بیماری بستگی به اتحاد در مبارزه دارد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 263 هزار و 745 تن رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 263 هزار و 745 تن رسید

شمار بهبودیافتگان کرونا در جهان از مرز 22 میلیون نفر گذشت

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از ۳۰ میلیون نفر گذشت - BBC News فارسیبراساس آمار دانشگاه جان‌هاپکینز، شمار افراد شناسایی شده مبتلا به کووید ۱۹ در جهان از ۳۰ میلیون نفر عبور کرده و تاکنون بیش از ۹۴۰ هزار نفر نیز پس از ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند. آمریکا، هند و برزیل کشورهایی هستند که به لحاظ آماری بالاترین تعداد مبتلایان و جان‌باختگان را دارند، این در حالیست که مجددا موج تازه‌ای از شیوع کرونا در اروپا آغاز شده است. بیشتر کشورهای نیم کره شمالی زمین همزمان با فرا رسیدن فصل زمستان خود را برای موج دوم شیوع کووید ۱۹ آماده می‌کنند.

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 30 میلیون نفر گذشت

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 38 هزار و 872 نفر رسیدشمار مبتلایان به کرونا در افغانستان با شناسایی 17 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته به 38 هزار و 872 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

یازده کشوری که شمار ابتلا به ویروس کرونا در آن‌ها صفر گزارش شده استآیا در حال حاضر کشوری در جهان وجود دارد که از بیماری همه‌گیری کووید-۱۹ در امان مانده باشد و گزارشی از ابتلا به ویروس جدید کرونا در آن اعلام نشده باشد؟ طبق اطلاعات رسمی سازمان جهانی بهداشت و مرکز پیشگیری و کنترل بیماری اروپا، پاسخ به این سوال مثبت است.

استانبول/خبرگزاری آناتولی

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه با ترخیص 1060 بیمار دیگر از بیمارستان‌ها به 264 هزار و 805 نفر رسید

وزارت بهداشت ترکیه: طی شبانه‌ روز گذشته 62 بیمار مبتلا به کرونا جان باختند و شمار بیماران با وضعیت وخیم نیز به 1402 نفر افزایش یافت.

وزارت بهداشت ترکیه: طی 24 ساعت گذشته 111 هزار و 113 تست کرونا در کشور انجام شده که از این تعداد 1771 مورد مثبت بوده است.

وزیر بهداشت ترکیه: شمار بیماران با وضعیت وخیم و تحت مراقبت ویژه‌ در کشور زیر آمار جهانی است. یکی از دلایل موفقیت‌مان بالا بودن تعداد تست‌ها و شناسایی زودهنگام مبتلایان است.

فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه: شمار کل مبتلایان به مرز 300 هزار نفر رسید. مبارزه با این بیماری بستگی به اتحاد در مبارزه دارد.

وزیر بهداشت ترکیه: (مناطق گردشگری) اخیرا نزدیک به 11 میلیون گردشگر وارد کشور شده‌اند ولی در این استان‌ها از جمله آنتالیا، ازمیر و موغلا شاهد افزایش جدی در موارد ابتلا به کرونا نیستیم.