افزایش موارد مسمومیت اهالی روستای 'شیخ‌صله' کرمانشاه به 120 نفر

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مسمومیت ۱۲۰ نفر از اهالی روستای 'شیخ‌صله' کرمانشاه فرماندار ثلاث باباجانی: *بدنبال شناسایی منشاء بیماری هستیم *احتمال می‌دهیم مسمومیت اهالی این روستا به دلیل آب شرب باشد

یدالله شکری در پی مسمومیت جمعی از اهالی روستای شیخ صله ثلاث باباجانی استان کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا، در تشریح آخرین وضعیت این حادثه اظهارکرد: ساعت 8:30 دقیقه صبح دیروز تعدادی از اهالی روستای شیخ صله شهرستان ثلاث باباجانی با علائم مسمومیت به بیمارستان صحرایی این شهرستان مراجعه کردند و متعاقب آن تعداد مراجعین دارای علائم مسمومیت از این روستا به بیمارستان صحرایی بیشتر شد.

فرماندار ثلاث باباجانی افزود: علیرغم اینکه تعداد مراجعین دارای علائم مسمومیت به بیمارستان صحرایی ثلاث تا ساعت 16عصر کم شده بود و وضعیت آرامی را می‌گذراندیم، اما از حدود ساعت 17 تعداد مراجعین دوباره افزایش پیدا کرد. شکری یادآورشد: همچنین در حال حاضر یازده نفر از اهالی این روستا نیز در بیمارستان صحرایی ثلاث باباجانی بستری هستند و 89 نفر هم بصورت سرپایی مداوا و مرخص شده اند.

فرماندار ثلاث باباجانی اضافه کرد: از آنجایی که احتمال می‌دهیم مسمومیت اهالی این روستا به دلیل آب شرب باشد، برای همین چهار هزار بطری آب معدنی و دو تانکر آبرسان را در روستای شیخ صله مستقر کرده‌ایم و توصیه های بهداشتی لازم هم به مردم شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تعداد مبتلایان به کرونا در اسلواکی به ۲۲۶ نفر افزایش یافتمقام‌های اسلواکی تصمیم گرفته‌اند تا اقدام‌های سخت گیرانه تری را برای پیش گیری از ابتلا به این بیماری اعمال کنند. زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از جمله تصمیم‌های اتخاذ شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش شمار جان باختگان سیل در پروان افغانستان به 163 نفروزارت امور حوادث افغانستان از افزایش شمار قربانیان سیل در ولایت پروان این کشور به 163 تن خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش شهرهای قرمز خوزستان/ آغاز روند صعودی ابتلا به کروناسرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز: شهرهای قرمز خوزستان بیشتر شده روند ابتلا به کرونا صعودی شده،عواقب ناشی از عدم مدیریت کرونا در مدارس، گریبانگیر همه شهرها و همه دستگاه‌های اجرایی خواهد شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قیمت ارز ۱۵ اما موبایل ۵ درصد افزایش داشته استرییس اتحادیه موبایل‌فروشان مشهد: *قیمت ارز ۱۵ اما موبایل ۵ درصد افزایش داشته است *رغبت به خرید گوشی‌های ایرانی کمتر از نیم درصد است *گوشی‌های ایرانی در گذشته باقیمانده و مورد استقبال قرار نمی‌گیرد *اقبال مردم به سمت خرید گوشی‌های اقساطی و ارزان قیمت است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش تعداد جانباختگان حادثه ریزش معدن در هجدک راورایلنا:محمد صابری رئیس اورژانس کرمان گفت:بعلت ریزش تونل معدن ذغال سنگ در هجدک راور در مجموع ۴ نفر جان باخته و یک نفر مصدوم شدند .
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

چرا افزایش قیمت مسکن متوقف نمی‌شود؟/ پیش‌بینی تکانه‌ در بازار مسکن پس از ریزش بورسمعاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با توجه به اتفاقات بازار سرمایه، پیش بینی می‌شود که تکانه‌هایی به بازار مسکن وارد شود. از این رو سیاستی که وزارت راه و شهرسازی در حال اجرا دارد و استراتژی اصلی دولت، جداسازی بازار مصرف از بازار سرمایه گذاری در مسکن است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »