افزایش قربانیان حمله مسلحانه به معترضان عراقی در بغداد

15/09/1398 10:17:00 ب.ظ

هفت نفر بر اثر شلیک گروهی ناشناس در بغداد کشته شدند

06.12.2019 بغداد/ خبرگزاری آناتولی به گزارش منابع عراقی، شمار قربانیان شلیک گروهی ناشناس به سمت معترضان در پارکینگی هفت طبقه نزدیک میدان التحریر بغداد افزایش یافته و به 16 نفر رسید. در این حمله ده‌ها تن دیگر نیز زخمی شدند.

این پارکینگ در نزدیکی پل «السنک» و چند کیلومتری میدان التحریر است و توسط تظاهرکنندگان مورد استفاده قرار می گیرد.

به گفته شاهدان عینی، این گروه سوار بر خودروهای بدون شماره کوکتول مولوتوف به سمت پارکینگ پرتاب کرده و سپس به سوی معترضان آتش گشوده اند. مقامات عراقی هنوز در این زمینه اظهارنظری نکرده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

افزایش شمار تلفات درگیری مسلحانه در نزدیکی مرز مکزیک-آمریکابیست و چهار نفر بر اثر درگیری مسلحانه میان نیروهای امنیتی مکزیک و کارتل‌های مسلح در نزدیکی مرز آمریکا کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کاهش تردد خودروها در جاده‌های ایران با افزایش قیمت بنزین

راهکار جدید شرکت واحد اتوبوسرانی در راستای افزایش ظرفیت جابجایی مسافرمدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: شرکت واحد اتوبوسرانی برای افزایش ظرفیت جابجایی مسافران راهکارهایی درنظر گرفته است.

ادعای جدید ضد ایرانی آمریکا با هدف افزایش حضور نظامی در منطقهادعای جدید ضد ایرانی آمریکا با هدف افزایش حضور نظامی در منطقه روزنامه نیویورک تایمز به نقل از فردی که او را «یک مقام آمریکایی آگاه» نامید مدعی شد که ایران به طور مخفیانه در حال انتقال موشک‌های کوتاه برد به عراق و ایجاد یک زرادخانه موشکی در این کشور است. ایران که خودش رسما میگوید..چه نیازی به حاشیه سازی است؟ اقا من از طرف امریکا معذرت میخواهم، شما هم موشکها رو بکنید تو کون رهبرتون تا بواسیرش نزده بیرون.

گانتز خواستار افزایش فشار بر ایران شدگانتز خواستار افزایش فشار بر ایران شد بنی گانتز، رهبر حزب 'آبی و سفید' رژیم صهیونیستی امروز (پنجشنبه) با اشاره به نامه سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان به دبیرکل سازمان ملل علیه برنامه موشکی ایران، گفت که اکنون زمان تشدید تحریم‌ها علیه ایران است.

درخواست نتانیاهو از پمپئو: فشارها بر ایران افزایش یابدبنیامین نتانیاهو پیش از این دیدار با اشاره به اعتراض های اخیر در ایران گفته بود: «شاهد این هستیم که امپراتوری ایران متزلزل شده است. شاهد تظاهرات در تهران، بغداد و بیروت هستیم. افزایش این فشار بر ایران اهمیت دارد.» دیگه چیکارمون کنه مثلا؟ بابا دیگه الان ۳۰۰ بار فشار رومونه نکنید دا