گانتز خواستار افزایش فشار بر ایران شد

05/12/2019 11:07:00 ق.ظ

رهبر حزب 'آبی و سفید' رژیم صهیونیستی در اظهاراتی خصمانه خواستار افزایش فشار بر ایران شد.

گانتز خواستار افزایش فشار بر ایران شد بنی گانتز، رهبر حزب 'آبی و سفید' رژیم صهیونیستی امروز (پنجشنبه) با اشاره به نامه سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان به دبیرکل سازمان ملل علیه برنامه موشکی ایران، گفت که اکنون زمان تشدید تحریم‌ها علیه ایران است.

رهبر حزب 'آبی و سفید' رژیم صهیونیستی در اظهاراتی خصمانه خواستار افزایش فشار بر ایران شد.

گانتز در ادامه سیاست‌های ایران‌هراسی با بیان اینکه از نامه تروئیکای اروپا به سازمان ملل در رابطه با موشک‌های ایران قدردانی می‌کند، مدعی شد که تهران هرگز دست از تلاش خود برای ساخت سلاح کشتار جمعی بر نداشته و ایران تهدیدی علیه صلح و ثبات جهانی است.وی افزود: اکنون زمان حرکت از حرف به سمت اقدام است. اکنون زمان تشدید هرچه بیشتر تحریم‌ها علیه ایران است.

به گزارش ایسنا، این سه کشور اروپایی در نامه خود خطاب به دبیرکل سازمان ملل مدعی شدند که توسعه برخی از موشک های ایران خلاف قطعنامه ٢٢٣١ شورای امنیت است و از او خواستند تا در گزارش بعدی خود درباره برنامه موشکی جمهوری اسلامی اعلام کند که توسعه این موشک ها با قطعنامه شورای امنیت"ناهمخوان" است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

هفته سوم اعتراضات در ایران؛ تظاهرات گسترده در سراسر کشور، همبستگی ایرانی‌ها در سراسر جهان

روز شنبه نهم مهر (اول اکتبر) تظاهرات گسترده در بسیاری از شهرهای ایران ادامه یافت. در سومین هفته از آغاز موج اعتراض به جمهوری اسلامی، ایرانیان در بیش از ۱۵۰ شهر جهان تجمع همبستگی برگزار کردند. ادامه مطلب >>

ترامپ پیروز شد؛ هزینه نظامی اعضاء ناتو ۴۰۰ میلیارد دلار افزایش می‌یابددونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در جریان نشست دو روزه سران کشورهای عضو ناتو در لندن موافقت آنها را برای افزایش ۴۰۰ میلیارد دلاری هزینه‌های نظامی تا سال ۲۰۲۴ جلب کرد. پیش به سوی جنگ جهانی 400 میلیارد یا میلیون؟؟؟؟؟؟؟ کیری خان نمیدونی با بدبختی به همین توییتر وصل میشیم، بعد میایی هی فرت و فرت لینک میزاری ؟

رئیس صدا و سیما: سیاست دولت اعلام ناگهانی خبر افزایش قیمت بنزین بودعبدالعلی علی‌عسکری رئیس سازمان صدا و سیمای ایران می‌گوید سیاست دولت اعلام ناگهانی خبر افزایش قیمت بنزین بوده است. آقای علی‌عسکری همچنین گفت 'ظهر روز پنج‌شنبه به ما اعلام شد که قرار است این خبر ساعت ۲۴ پنجشنبه شب روی آنتن برود.' ظلم حکومت که تمامی ندارد ولی در شگفتم چرا دولت از افزایش نرخ بنزین اینقدر خندان شدند

افزایش ۱۳ درصدی ثبت نام‌ها در انتخابات مجلس یازدهم به نسبت دوره قبلسخنگوی ستاد انتخابات کشور: در شهروز گذشته ۳۰۸۰ نفر ثبت‌نام نهایی کردند که نسبت به مدت مشابه دوره قبل ۱۳ درصد افزایش داشته است از این تعداد ۲۷۴۲ نفر، معادل ۸۹٪ داوطلبان مرد و ۳۳۸ نفر، معادل ۱۱٪ از کل داوطلبان زن هستند انتخابات_مجلس نمیدونم تشنه خدمت هستن یا تشنه قدرت ؟ اگر تشنه خدمت هستن والا بجز نمایندگی مجلس کارهای دیگه هم هست . یا واهب العطایا مجلس دارد مزایا ! 😆آخه دیگه مردم فهمیدن نون توی انتخاباته

مطهری: اختیار افزایش قیمت حامل‌های انرژی را مجلس به دولت دادمطهری: تصویب برجام در ۲۰ دقیقه دروغ بزرگی بود هر قدر هم فشار و توهین باشد ما حرف‌مان را می‌زنیم برخی موانع باعث شده از قدرت مجلس کاسته شود به نحوه نظارت استصوابی منتقدیم هر گونه معافیت مالیاتی نیاز به دو سوم رای نمایندگان دارد خفه شین بابا، همتون مثل هم هستین، یه مشت جلاد اولین مقصر خودتی مطهری جن ده خانم زیر اغا علی گدا تروریست جاسوس روسی اعتراف کرد همه دستور شلیک داده یعنی مسمومیت. مسلسل و تانک و نفر بر ایران جنگ بین ایرانیان و بیگانگان داعشی که پیروزی همیشه با خوبان هست

نظرسنجی بنیاد آسیا: نگرانی افغان‌ها از امنیت شخصی خود افزایش یافته استبنیاد آسیا که مستقر در شهر سانفرانسیسکو در آمریکا است برای انجام این نظرسنجی با ۱۷۸۱۲ نفر از شهروندان افغانستان که بالای ۱۸ سال هستند گفتگو کرده است. این نظرسنجی در ۳۴ ولایت افغانستان و از روز ۱۱ ژوئیه (۲۰ تیر/سرطان) سال جاری تا روز هفتم اوت (۱۶ مرداد/اسد) انجام شد.

گلایه مردم از افزایش نرخ برخی اقلام مصرفی و حمل ونقل به بهانه بنزین

به گزارش ایسنا به نوشته روزنامه اورشلیم پست، بنی گانتز، رهبر حزب"آبی و سفید" رژیم صهیونیستی امروز (پنجشنبه) با اشاره به نامه سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان به دبیرکل سازمان ملل علیه برنامه موشکی ایران، گفت که اکنون زمان تشدید تحریم‌ها علیه ایران است.رئیس جمهوری آمریکا پیش از این نیز بارها از هزینه‌های نظامی متحدان کشورش در ناتو گلایه کرده و تاکید کرده بود که ایالات متحده دیگر حاضر نیست از جیب مالیات دهندگان آمریکایی هزینه حفاظت نظامی از متحدان خود را پرداخت کند.این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود پنجره همرسانی را ببندید حق نشر عکس leader.به گزارش ایسنا، سیداسماعیل موسوی در پایان روز سوم ثبت‌نام ها در سراسر کشور در جمع خبرنگاران حاضر در وزارت کشور با اشاره به آمار ثبت‌نام ها، اظهار کرد: در طول این سه روز ۳۰۸۰ نفر ثبت‌نام نهایی کردند که نسبت به مدت مشابه دوره قبل ۱۳ درصد افزایش داشته است.

گانتز در ادامه سیاست‌های ایران‌هراسی با بیان اینکه از نامه تروئیکای اروپا به سازمان ملل در رابطه با موشک‌های ایران قدردانی می‌کند، مدعی شد که تهران هرگز دست از تلاش خود برای ساخت سلاح کشتار جمعی بر نداشته و ایران تهدیدی علیه صلح و ثبات جهانی است. وی افزود: اکنون زمان حرکت از حرف به سمت اقدام است. تعهدی که تاکنون به ویژه از سوی بزرگ‌ترین اقتصاد اروپا یعنی آلمان و اکثر اعضاء ناتو ایفاء نشده و افزون بر آمریکا تنها ۸ کشور بلغارستان، یونان، لیتوانی، لتونی، لهستان، بریتانیا، استونی و رومانی به آن پایبند بوده‌اند. اکنون زمان تشدید هرچه بیشتر تحریم‌ها علیه ایران است." به گفته آقای علی‌عسکری، دولت برای پیشگیری از صف‌های طولانی مقابل پمپ‌ بنزین‌ها،"سیاست اعلام ناگهانی خبر بالا رفتن قیمت بنزین را در پیش گرفته بود". به گزارش ایسنا، این سه کشور اروپایی در نامه خود خطاب به دبیرکل سازمان ملل مدعی شدند که توسعه برخی از موشک های ایران خلاف قطعنامه ٢٢٣١ شورای امنیت است و از او خواستند تا در گزارش بعدی خود درباره برنامه موشکی جمهوری اسلامی اعلام کند که توسعه این موشک ها با قطعنامه شورای امنیت"ناهمخوان" است. او همچنین ابراز امیدواری کرد که این رقم تا سال ۲۰۲۴ حدود ۴۰۰ میلیارد دلار افزایش خواهد یافت. این ادعا در حالی مطرح شده است که قطعنامه ٢٢٣١ تنها از ایران می خواهد از ساخت و توسعه موشک‌های دارای قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای پرهیز کند.

ایران نیز بارها تاکید کرده که به دنبال توسعه چنین موشک هایی نیست و برنامه موشکی اش را طبق قوانین بین المللی فقط برای تقویت توان دفاعی خود گسترش می دهد، چراکه این حق هر کشوری است."این اتفاق در روزهای پایانی سال ۹۷، اردیبهشت سال ۹۸ و شهریور امسال تکرار شد" و در همه این تاریخ‌ها"رسانه ملی برنامه‌ریزی دقیقی برای همراهی با دولت کرده بود. این مقام رژیم صهیونیستی نیز در حالی با دستاویز قرار دادن این نامه ادعایی انگلیس، فرانسه و آلمان خواستار تشدید فشارها بر ایران شده است که صهیونیست‌ها خود دارای تسلیحات کشتارجمعی و در حقیقت تنها دارنده زرادخانه هسته‌ای در منطقه هستند اما هرگز این مسئله را نپذیرفته‌اند. همچنین یسرائیل کاتص وزیر امورخارجه رژیم صهیونیستی با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر به نامه این سه کشور اروپایی به سازمان ملل واکنش نشان داد. وی در ادامه این سیاست ‌های ایران هراسی، در توئیت خود از این نامه استقبال کرد و خواستار تشکیل ائتلاف نظامی عربی-غربی تحت رهبری آمریکا برای مقابله با ایران شد." آقای روحانی تکید کرد که او هم از زمان اجرای تصمیم بی‌خبر بوده است:"من هم مثل همه مردم ایران مطلع شدم که صبح جمعه قیمت بنزین تغییر کرده است چرا که من هم این طرح را به شورای امنیت واگذار کرده بودم و به آنها گفته بودم که زمانش را به من نگویید چرا که در جلسه سران قوا مصوب شده است. انتهای پیام .