افزایش تعداد آوارگان و یاس غیرنظامیان در ادلب

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ادامه حملات رژیم بشار اسد با پشتیبانی هوایی روسیه به جنوب استان ادلب سوریه غیرنظامیان منطقه را آواره و شرایط زندگی را برای آنان دشوار کرده است.

غیرنظامیان سوری که به دنبال افزایش حملات رژیم بشار اسد با پشتیبانی هوایی روسیه منازل خود در جنوب استان ادلب را رها و به منطقه مرزی ترکیه-سوریه فرار کرده اند در ترس و یاس به دنبال جای امن هستند.پنج سال پیش به جنوب ادلب آمدیم. از آنجا نیز به اردوگاه های آوارگان در مرز ترکیه-سوریه رفتیم. آیا کسی در جهان شاهد آنچه بر سر ما می آید نیست؟ نمی‌دانیم کجا خواهیم رفت».«از ترس حملات وحشیانه زمینی و هوایی فرار کردیم.

گفتنی است ادلب و حومه آن که در کنترل مخالفان رژیم قرار دارد، در نشست 5-4 مه سال 2017 در آستانه، پایتخت قزاقستان جزو مناطق کاهش تنش اعلام شده، اما حملات رژیم اسد و روسیه به این منطقه ادامه دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش تعداد سکوهای نفتی فعال در آمریکا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

6 کشور اروپایی برای پذیرش تعداد محدودی پناهجو اعلام آمادگی کردندکشورهای آلمان، فرانسه، اسپانیا، پرتغال، لوکزامبورگ و رومانی روز پنج‌شنبه 15 آگوست 2019 اعلام آمادگی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

توضیحات سردار کمالی درباره افزایش مدت زمان سربازی و معافیت فرزندان ایثارگررییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره افزایش خدمت سربازی و معافیت فرزندان ایثارگر دارای ۲۸ و ۲۹ سابقه ایثارگری اعلام کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اقتدار سپاه در تنگه هرمز افزایش داشته استجانشین فرمانده‌کل سپاه گفت: توصیه ما به دشمنان این است که حتی فکر و اندیشه توطئه و حمله علیه ایران را به مخیّله خود راه ندهند که دچار پشیمانی سختی می‌شوند. دشمن درحال تست‌کردن ایران بوده و باید از امتحانات خود درس بگیرند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تحقیقات نشان داده نزدیک به نیمی از مردم آمریکا عقیده دارند ترامپ خطر کشتار مسلحانه در کشور را افزایش داده استمیزان رضایت مردم از عملکرد ترامپ بالای 40 درصد باقی‌ مانده که از نظرسنجی اخیر فاکس‌نیوز کمتر شده است. اما زنان مستقل و سطح متوسط آمریکا بیشتر به ترامپ شک دارند تا اینکه از او راضی باشند. بیش از چهار نفر از 10 سفیدپوست بدون مدرک تحصیلی که قبلاً به ترامپ رای داده بودند، از عملکرد او ناراضی هستند. بیشتر مردم جواب دادند اقدام تیرانداز آمریکایی خطر بزرگ‌تری است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

افزایش سهم صادرات ذوب آهن در بازار اروپا / پیش بینی یک میلیون و 200 هزار تن صادرات در سال جاریمدیر فروش خارجی ذوب آهن اصفهان گفت: به‌رغم تحریم هایی اخیر کشورمان که صنعت فولاد کشور را نیز نشانه گرفت ، صادرات شرکت ذوب آهن طبق برنامه در حال انجام است و پیش بینی می شود که تا پایان سال از رقم یک میلیون و 200 هزار تن عبور کند .
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »