افزایش تعداد آوارگان و یاس غیرنظامیان در ادلب

17/08/2019 04:23:00 ب.ظ

آوارگان, غیرنظامیان

افزایش تعداد آوارگان و یاس غیرنظامیان در ادلب

17.08.2019سراکیب/خبرگزاری آناتولیغیرنظامیان سوری که به دنبال افزایش حملات رژیم بشار اسد با پشتیبانی هوایی روسیه منازل خود در جنوب استان ادلب را رها و به منطقه مرزی ترکیه-سوریه فرار کرده اند در ترس و یاس به دنبال جای امن هستند.عیسی شاکر از اهالی شهرستان اللطامنه در شمال حما در گفتگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت:

پنج سال پیش به جنوب ادلب آمدیم. از آنجا نیز به اردوگاه های آوارگان در مرز ترکیه-سوریه رفتیم. آیا کسی در جهان شاهد آنچه بر سر ما می آید نیست؟ نمی‌دانیم کجا خواهیم رفت».محمد احمد نیز که ناچار به مهاجرت به جنوب ادلب شده بوده در این زمینه گفت:«از ترس حملات وحشیانه زمینی و هوایی فرار کردیم. مسیری که از حومه حما و ادلب به منطقه مرزی با ترکیه منتهی می شود، مملو از خودرو شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

خروش غیرت دینی مردم زنجان / پایتخت شور و شعور حسینی یکصدا لبیک یا خامنه‌ای را فریاد زدند + تصاویر- اخبار زنجان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

افزایش تعداد سکوهای نفتی فعال در آمریکا

6 کشور اروپایی برای پذیرش تعداد محدودی پناهجو اعلام آمادگی کردندکشورهای آلمان، فرانسه، اسپانیا، پرتغال، لوکزامبورگ و رومانی روز پنج‌شنبه 15 آگوست 2019 اعلام آمادگی

توضیحات سردار کمالی درباره افزایش مدت زمان سربازی و معافیت فرزندان ایثارگررییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره افزایش خدمت سربازی و معافیت فرزندان ایثارگر دارای ۲۸ و ۲۹ سابقه ایثارگری اعلام کرد.

اقتدار سپاه در تنگه هرمز افزایش داشته استجانشین فرمانده‌کل سپاه گفت: توصیه ما به دشمنان این است که حتی فکر و اندیشه توطئه و حمله علیه ایران را به مخیّله خود راه ندهند که دچار پشیمانی سختی می‌شوند. دشمن درحال تست‌کردن ایران بوده و باید از امتحانات خود درس بگیرند.

تحقیقات نشان داده نزدیک به نیمی از مردم آمریکا عقیده دارند ترامپ خطر کشتار مسلحانه در کشور را افزایش داده استمیزان رضایت مردم از عملکرد ترامپ بالای 40 درصد باقی‌ مانده که از نظرسنجی اخیر فاکس‌نیوز کمتر شده است. اما زنان مستقل و سطح متوسط آمریکا بیشتر به ترامپ شک دارند تا اینکه از او راضی باشند. بیش از چهار نفر از 10 سفیدپوست بدون مدرک تحصیلی که قبلاً به ترامپ رای داده بودند، از عملکرد او ناراضی هستند. بیشتر مردم جواب دادند اقدام تیرانداز آمریکایی خطر بزرگ‌تری است.

افزایش سهم صادرات ذوب آهن در بازار اروپا / پیش بینی یک میلیون و 200 هزار تن صادرات در سال جاریمدیر فروش خارجی ذوب آهن اصفهان گفت: به‌رغم تحریم هایی اخیر کشورمان که صنعت فولاد کشور را نیز نشانه گرفت ، صادرات شرکت ذوب آهن طبق برنامه در حال انجام است و پیش بینی می شود که تا پایان سال از رقم یک میلیون و 200 هزار تن عبور کند .

ادامه حملات رژیم بشار اسد با پشتیبانی هوایی روسیه به جنوب استان ادلب سوریه غیرنظامیان منطقه را آواره و شرایط زندگی را برای آنان دشوار کرده است.شمار سکوهای نفتی فعال در ایالات متحده آمریکا به 770 عدد رسید.کردند پناهجویانی را که مدت‌هاست در کشتی «اوپن آرمز» در سواحل ایتالیا، در دریای مدیترانه گیر افتاده‌اند را در خاک خود بپذیرند.سردار موسی کمالی (رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره مقررات جدید سربازی از جمله افزایش خدمت گفت: در حال حاضر خبر جدیدی در مورد سربازی نشده است و تا زمانی که خبر دقیق اعلام نشود، اخبار منتشر شده در این باره شایعه است.

17.08.08.2019 سراکیب/خبرگزاری آناتولی غیرنظامیان سوری که به دنبال افزایش حملات رژیم بشار اسد با پشتیبانی هوایی روسیه منازل خود در جنوب استان ادلب را رها و به منطقه مرزی ترکیه-سوریه فرار کرده اند در ترس و یاس به دنبال جای امن هستند.. عیسی شاکر از اهالی شهرستان اللطامنه در شمال حما در گفتگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: پنج سال پیش به جنوب ادلب آمدیم. قیمت هر بشکه نفت خام برنت در پایان روز گذشته به 58. از آنجا نیز به اردوگاه های آوارگان در مرز ترکیه-سوریه رفتیم. وی درباره معافیت فرزندان ایثارگر بعد از تاریخ مذکور گفت:  بعد از تاریخ مذکور، معافیت سربازی به ازای سابقه ایثارگری ۲۸ و ۲۹ ماه والدین اجرا نمی شود و مشمولان تنها می‌توانند براساس ماده ۴۵ قانون خدمت وظیفه عمومی از معافیت بر مبنای سابقه رزمندگی، ۲۵درصد جانبازی، ۲۴ماه آزادگی بهره‌مند شوند.

آیا کسی در جهان شاهد آنچه بر سر ما می آید نیست؟ نمی‌دانیم کجا خواهیم رفت».87 دلار داد و ستد شد.» متیو سالووینی روزهاست که جوزپه کونته را به دلایل مختلف از جمله موضوعات مرتبط با پناهجویان تحت فشار قرار داده که از سمت خود استعفا دهد. محمد احمد نیز که ناچار به مهاجرت به جنوب ادلب شده بوده در این زمینه گفت: «از ترس حملات وحشیانه زمینی و هوایی فرار کردیم. مسیری که از حومه حما و ادلب به منطقه مرزی با ترکیه منتهی می شود، مملو از خودرو شده است.47 دلار پایان یافت. ❮ غیرنظامیان سوری که به دنبال افزایش حملات رژیم بشار اسد با پشتیبانی هوایی روسیه منازل خود در جنوب استان ادلب را رها و به منطقه مرزی ترکیه-سوریه فرار کرده اند در ترس و یاس به دنبال جای امن هستند. کشتی اوپن آرمز این پناهجویان را از قایق‌های بادی که با آنها از لیبی به مقصد اروپا حرکت کرده بودند، نجات داد. ( Hüseyin Fazıl - خبرگزاری آناتولی )  دلتنگ دوره ای هستیم که رژیم اسد هشتاد درصد سوریه را از دست داده بود.

مخالفان سوری باید متحد شوند تا پیشروی رژیم اسد متوقف شود». مصطفی عبدالله از اهالی شهرستان کفرنبیل ادلب نیز تصریح کرد: «بر اثر حملات هوایی و پیشروی رژیم اسد آواره شدیم. جامعه بین‌المللی و کشورهای عربی به ما کمک کنند تا به دیار خود بازگردیم. دعا می‌کنم دولت‌های بزرگ چاره ای برای ما بیاندیشند». گفتنی است ادلب و حومه آن که در کنترل مخالفان رژیم قرار دارد، در نشست 5-4 مه سال 2017 در آستانه، پایتخت قزاقستان جزو مناطق کاهش تنش اعلام شده، اما حملات رژیم اسد و روسیه به این منطقه ادامه دارد.

حملات رژیم اسد و حامیان وی به‌رغم توافق سوچی که در 17 سپتامبر 2018 میان ترکیه و روسیه به امضا رسید، همچنان ادامه دارد. بر اثر این حملات تاکنون بیش از 553 هزار نفر جان خود را از دست دادند. مخالفان مسلح رژیم اسد نیز در تاریخ 10 سپتامبر 2018 طبق توافق‌نامه سوچی روند تحویل سلاح‌های سنگین خود در مناطق خلع سلاح را به پایان رساندند. منابع دفاع مدنی سوریه در آخرین گزارش خود اعلام کرده که از 26 آوریل تا 27 جولای سال جاری 781 غیرنظامی، از جمله 140 زن و 208 کودک در حملات رژیم اسد و حامیانش کشته شده‌اند. .